• GoHome Professional
do 649 eura/m2 280 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 280 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 280 m2 parking

  • Za upit "do 649 eura/m2 280 m2 parking" pronađeno 149 nekretnina - prosečna cena 499 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 51000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 199.000 €, 280,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Kosmaj, Aminačka, 280m2, 20a . 280m2, 7.0, PR/1, EG, terasa, garaža, parking, podrum, telefon, lux, uknjižen. Na prodaju bajkovita kuća sa panoramskim pogledom na prelepu prirodu i Kosmaj.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 189.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija za više stambenih jedinica. Kuća je uknjižena 1/1, u osnovi ima 68m², dok ukupna površina objekta iznosi oko 280m², smeštena na placu od....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska kuća, 260m2 (terase 25m2), PR+I, grejanje na struju/čvrsta goriva, parking, garaža 30m2, struja, asfalt, plac 2. 5a U ponudi vikend kuća na Srebrnom jezeru, u selu Ostrovo, na samo 300m od jezera. Kuća poseduje dva odvojena stana i nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 280 m2 parking'
159.000 €
159.000 €
130.000 €
  Kuća, BARAJEVO, 189.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 199.000 €, 280,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Terasa Podrum Aminačka Spratnost: 1 Soba: 7 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 280,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Porodična uknjižena kuća u Velikom Borku O kući Samostalna kuća Etaž: 2 Površina: 280 m² Površina placa: 7.25a Grejanje na čvrsto gorivo Dodatne prostorije: kupatila (2), ostava, terasa Opremljenost: Prazno - internet Pogled na: ulicu, dvorište Materijal gradnje: cigla Uknjiženo Oglas....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 280,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Jabučaru površine 280 m², kao i manja kuća u dvorištu od 40 m², na placu od 4 ara. Udaljenost od grada je 2,5 km. Kuća se prostire na tri nivoa. U dvorištu se nalazi još jedna manja kuća i parking mesto sa nadstrešnicom. Prizemlje se sastoji od dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 280,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. Vrnjci, 600m od Železničke stanica, 200m od Magistrale 3km od centra Vrnjačke banje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 145.000 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K754 Na prodaju prostrana kuća sa štalom i 50 ari placa u prirodi, u srcu Šumadije u Selu Topola. Ova autentična porodična kuća površine 280 m², koja svojim izgledom podseća na dve spojene kuće – sa više ulaza i višestrukim terasama, što joj daje poseban šarm i funkcionalnost.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzom Brodu. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada. Kuća je površine oko 280m2. Sastoji se od podruma 60m2, prizemlja, sprata i potkrovlja identične površine 74m2. Prizemlje poseduje ulazni....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 196.000 €, 280,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80372, 5a. Kuca se nalazi u Kaludjerici, 5 ari placa, pidrum, garaza, prizemlje, sprat, podkrovlje i u sklopu kuce lokal sto moze da bude i stambena jedinica ukupno 280 kv. Stanovu odvojeni kao u zgradi, telefon, kablovska, video nadzor,etazno grejanje na cvrsto i struju.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 95.000 €, 280,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Kacarevu,legalizovana,280 m2 na 6.5 ari placa . Kuca je sa dva sprata I potkrovljem,4 sobe,dve kuhinje,DVA kupatila,tri terase,parking.Gas uveden,PVC stolarija. Cena 95000 e.Moze ZAMENA za stan,auto,dzipa. Kontakt: 0643004001 .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 159.650 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja!!!! Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene jedinice. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, kupatilo, 2 spavaće sobe. Na spratu je hol, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u Knjaževcu. Poseduje 283m2 i prostire se na dva nivoa. Uknjiženo 1/1 na vlasnika. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 065 800 8281 ili 066 829 2224 N Nekretnine. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 184.000 €, 276,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 069 Mesto: Stara Pazova Površina: 276.00m² 14.79a Broj soba: 8.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u mirnom kraju, u lepoj ulici, odmah useljiva. Dvojna stambena kuća, vertikalno podeljena na sve stambene jedinice od po 138m2. Spratnost kuće P+1+ tavanski....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 103.000 €, 276,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Maloj Moštanici, površine 276m2 na četiri nivoa, sa tri dnevna boravka, četiri spavaće sobe, dva kupatila. Na mirnoj lokaciji, pogodna za višečlane porodice. Mogućnost priključenja na gas, dobro održavana. Uknjižena, brzo useljiva. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 108.150 €, 284,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 284m2 blizina Dunava 50m2, top lokacija. Kuća ima četiri pomoćna objekta i uknjiženi su 71m2 . Pomoćni ojekti su Kačara, tri garaže, letnja kuhinja sa čardakom, pušnica. Kuća ima anfor. Struja trofazna, gradska voda , centralno grejanje, septička, podovi pločice i parket.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 53.000 €, 276,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena koća prozemlje + sprat. Kuća je legalizivana ali nije zavššena, potrebni unutrašnji radovi na 7,5 ari placa. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 118.450 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na samo pedesetak metara od Dunava nalazi se predivna prizemna kuća puna potencijala. Odlična za život, kao i za pretvaranje u poslovni prostor tipa staračkog doma, ugostiteljkog objekta Nalazi se u centru Čerevića, u blizini marketi, autobuska stajališta, pošta, ambulanta - sve....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 105.000 €, 284,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosobnu porodičnu kuću od 284m2 na placu od 870m2 koja se nalazi u strogom centru Čerevića, u Karađorđevoj ulici na minut od predivnog , relaksirajućeg pogleda na Dunav. Stambeni deo se nalazi do ulice i ima oko 150m2. Čine ga tri velike sobe, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 180.000 €, 275,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nudimo vam veliku, kvalitetnu, spratnu kuću u Dobanovcima od oko 275m2, uknjiženu na 10 ari placa sa velikom, zidanom, pomoćnom kućicom i pušnicom. Kuća ima dva nivoa i tri ploče-tvrda, jaka gradnja, ali postoji potreba za neznatnim ulaganjima da bi bila u svom sjaju. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 105.000 €, 285,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca je u dobrom stanju! Kuca je sagradjena od sitne i kvalitetne cigle. Iza kuce se nalaze pomocne zgrade pogodne za izdavanje, letnja kuhinja i velika sala, garaza i veliko dvoriste! Iza pomocne zgrade je basta od 11 ari. Kuca je uknjizena 1/1. Moguc dogovor oko cene. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 200.000 €, 285,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću od 285m2 (kuca je knjižena kao dva stana) sa garažom koja se nalazi na ravnom placu od 7 ari. Kuća je spratnosti: prizemlje plus 2. sprata. Kuća je ukrovljena i postavljena je stolarija na celoj kući a fasada treba da se radi. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 275,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K574 Odlična porodična kuća na divnoj mikro lokaciji, u mirnoj i uvučenoj ulici naselja Popović, koje pripada opštini Sopot. Udaljena je od Sopota 7 km, a od Beograda 35 km. Prizemlje čine: dnevni boravak sa kaminom, kuhinjsko trpezarijski prostor, kupatilo i garaža, koja je,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 154.500 €, 275,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bačko gradište, centar naselja - Stambena površina: 275m2 - Ulični lokal: 41m2 (trenutno pod zakupom) - Pomoćni objekti i garaže: 288m2 - Plac: 1.839m2 (front 28m X 62m) - Svi objekti su uknjiženi Kuća je kvalitetne, starije gradnje. Unutrašnja stolarija je od punog drveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 274,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća se prostire na više nivoa, uključujući podrum i potkrovlje, i ima izlaz na dva lepo uređena dvorišta. Svaki sprat je funkcionalno organizovan....

 
 
 
  Kuća, ZAJEČAR, 100.000 €, 286,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114446, spratna, terasa(3), uknjizen, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Zaječar | Prodaja · 286m² · 100.000€.

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 286,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114446, spratna, terasa(3), uknjižen, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 104.500 €, 273,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovna zgrada na Apelovcu. Nalazi se na placu 161m2. Kuća je u osnovi 91m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. U podrumu se nalaze dve prostorije sa ugradjenim komorama/hladnjačama. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dva izdvojena mokra čvora i dve....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 30.000 €, 273,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUĆA U NOVOM BEČEJU, DOBRA LOKACIJA POVRŠINE PLACA 873 M 2 . KUĆA SE MOŽE PODELITI NA DVE STAMBENE JEDINICE. POVRŠINA STAMBENOG OBJEKTA 273 M 2 KOJI JE DELIMIČNO RENOVIRAN ODNOSNO PRVA STAMBENA JEDINICA POVRŠINE OKO 110 M 2 . DRUGA STAMBENA JEDINICA JE SAMO ZAPOČETO RENOVIRANJE....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u prelepom kraju Bačke Palanke, na odličnoj poziciji u samom gradu. Kuća se nalazi u mirnoj, odličnoj stambenoj ulici, gde su kuće lepo uvučene, i imaju prelepe prilaze. Kompletna kuća je izolovana i građena čvrstim materijalom 80tih godina. Raspored je odličan,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 169.999 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 137.800 €, 271,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Vrbasu, na placu od 526m². Kuća se sastoji od podruma sa dve garaže i dva sprata. Na prvom spratu nalaze se spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba, trpezarija i kuhinja. Drugi sprat je u sivoj fazi, pružajući mogućnost prilagođavanja vašim željama. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 270,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Tipska kuća, nalazi se na Deninom brdu, u mirnoj ulici, odlično locirana. Dva nivoa od po 90 m2 + lokal u prizemlju 90m2. Sadrži prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila. Kuća je kompletno sredjena i useljiva, sa izlazom na dvorište ispred....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 160.000 €, 270,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Svetosavska 32 Soba: 6 Godina izgradnje: 1999 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 52.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 180.000 €, 290,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis kuće: Kuća smeštena u naselju Ralja, u katastarskoj opštini Popovići, 13 km od Sopota i 33 km od Beograda. Kuća ima ukupnu površinu od 290 m² i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja (PR+I+PTK). Nalazi se na uređenom placu od 10 ari, sa puno zelenila i u mirnom okruženju,....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 290,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 stambena objekta ukupne neto površine 290m2, podeljene u 4 stambene jedinice. Uknjižena površina je 83m2, vlasnik 1/1. Nalazi se u Batajnici, naselje Šangaj. Prvi objekat čini jedna prizemna stambena jedinica od 70m2 sa garažom od 35m2. U pitanju je starija porodična....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 145)

<< <1 2 3 4> >>