• GoHome Professional
do 649 eura/m2 2.sprat 350 m2 Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 2.sprat 350 m2 Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 2.sprat 350 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 649 eura/m2 2.sprat 350 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 330 m2 (malo manji)
    • 370 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 170.000 €, 360,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa dva stana i garažom sa mogućnošću da se na potkrovlju završi i treći stan.U prizemlju je garaža,kotlarnica i ostava.Na 1. i 2. Spratu su dva komforna trosobna stana sa zasebnim ulazima.Potkrovlje je u grubim radovima .Kuća je izgrađena 1982 godine i zahteva klasično....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 350m2 koja se nalazi na placu površine 7,5ari u Obrenovcu (Barič). Nalazi se na 1,5km udaljenosti od glavnog puta Obrenovac-Beograd i do nje vodi asfaltni put. Kuća je po strukturi P+2+Pk, prizemni deo objekta je dovršen, dok su oba sprata i potkrovlje u sivoj....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 200.000 €, 353,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Ukoliko želite udoban život van velegradske gužve u prelepom okruženju ova samostalna višespratna kuća na izuzetnoj lokaciji je pravi izbor za Vas !!! Kuća se nalazi u prelepoj Šumadiji, u Aranđelovcu, gradu podno Bukulje i Venčaca na oko 260m nadmorske visine, kulturno-istorijskom....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 70.000 €, 360,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju se nalazi dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, trpezarija i kuptailo, na spratu su tri velike sobe i u na drugom spratu takodje tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 360,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća P= 360m2- PR+I+II+Tn na 4 ari placa, Kuća je noije gradnje, U prizemlju je : dnevni boravak,kuhinja i trpezarija,hodnik,kupatilo,garaža i pomoćna prostorija. Prvi sprat:veliki dnevni boravak, prostorija sa šankom, kupatilo,hodnik i velika terasa, na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 210.000 €, 333,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična velika i lepa kuća u Boleču. Miran i lep porodičan kraj nadomak Beograda. Na odličnoj lokaciji sa pogledom na Avalski toranj i Ritopek. Poseduje plac od 18 ari. 10 ari placa je pod voćnjakom iza kuće. Kuća je odlična za veću porodicu jer je konforna i odlične....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 368,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća površine od 575 m², smeštena na atraktivnoj lokaciji , Petrovaradin. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata. Prvi sprat je delimično uređen – postavljena je mrežica i može se koristiti uz manja ulaganja, dok je drugi sprat u sivom stanju, što pruža....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana i uređena do najsitnijih detalja smeštena je na placu površine 9,87 ara. Prostrano dvorište sa ulaznim delom od behaton ploča i sa uređenim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 649 eura/m2 2.sprat 350 m2 (62)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.