• GoHome Professional
do 647 eura/m2 480 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 647 eura/m2 480 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 647 eura/m2 480 m2

  • Za upit "do 647 eura/m2 480 m2" pronađeno 414 nekretnina - prosečna cena 269 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 614 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 679 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 13.500 €, 499,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaji je 10 placeva na putu prema naselju Trnava II od istog vlasnika. Sve parcele imaju asvaltirani put prilaz do placa. Na gradskoj su lokaciji gde su prošli svi prikljuci Sve parcele su po 5 ari Ekskluzivna ponuda agencije Heroldo. Kontakt 0658222445 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 51.500 €, 499,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Futogu na Bregu Uknjižen Građevinski Plac na DOBROJ LOKACIJIPlac je površine 499 m2,nalazi se na visokoj poziciji 200 metara od Asfaltnog puta,dozvoljena je gradnja objekta P+1+PKPlac je poravnat i spreman za ograđivanjedimenzije su 18x27 metara OBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 41.000 €, 461,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu. Površina placa je 461m2, pogodan je za izgradnju kuće. U blizini su kuće tako da je moguće priključiti vodu i struju. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području Plac, Jagodina | Prodaja · 461m² · 10.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 52.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastična parcela u urbanom delu Sremskih Karlovaca, 505 m2 + 380m2 u građevinskoj zoni (dozvoljena gradnja - tradicionalno stanovanje), na lepom mestu, katastarska opština Sremski Karlovci. Parcela ima pogled na Dunav. Front 28m. Sva infrastruktura u ulici. Uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 280.000 €, 460,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.adventisrealestate.com

Nova, de lux sagrađena kuća, sa dve posebne etaže/dva stana. Neuseljavano, novo! Preporuka! .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Poslovni prostor, PUDARCI, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaju se dva magacina od oko 500 m2 u Pudarcima, opstina Grocka. Objekti su pogodni za zivinarstvo ali moze biti za magacinski prostor, objekti za gajenje pecuraka ili nesto drugo. Odmah su useljivi. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 60.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju ozidana trospratna kuća u Vranjskoj banji, udaljenosti oko 100m iznad cafe-restorana "Kičer". Pripadajući plac uz kuću je P-300m2. Objekat zahteva kompletno unutrašnje i spoljašnje ulaganje. Početna cena 60. 000 EUR Rg. br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine jeste....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE PORODICNA KUCA SA VELIKIM LOKALOM I MAGACINSKIM PROSTOROM U BLIZINI TRGA CRNI MARKO U LESKOVCU, KUCA IMA TRI POSEBNE CELINE, POGODNA JE ZA VISECLANU PORODICU, SVAKA STAMBENA JEDINICA IMA POSEBNU KUHINJU, DNEVNU I SPAVACU SOBU I KUPATILO. KUCA IMA SOPSTVENO ETAZNO GREJANJE.....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 6.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju udeo na većoj parceli - trenutno poljoprivredno zemljište, prenamenom u građevinsko u delu za industrijsku namenu. Za više informacija pozovite agenciju. Plac, Niš - Trupale | Prodaja · 500m² · 6.000€.

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja, od prostorija u prizemlju ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe i kupatilo, na spratu....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zasticena od buke i saobracaja. Idealna za porodicno stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli, jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična investicija za kupce kojima je potreban veci prostor. Cena nije fiksna 500 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 149.350 €, 500,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 518m2 u neposrednoj blizini Lipovog gaja. Plac se nalazi u mirnoj i slepoj ulici, idealan za gradnju porodične kuće. Ulica je asfaltirana ima uličnu rasvetu. Plac je za svaku preporuku, vredi pogledati! Za sve dodatne informacije,kontakt telefon 066-82-92-600, 066-82-92-700,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda u SELEKT NEKRETNINAMA! 5 ari zemljišta u građevinskom području na nepuna tri kilometra od centra grada. U ponudi je 14 parcela. Moguća je kupovina više parcela odjednom. Svi priključci su dovedeni do parcela i sve što je potrebno je da nam se javite na 063 322 300....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Parcela je gradsko građevinsko zemljište, pogodna za izgradnju kuće. .

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 280.000 €, 500,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 500m2 na 4 ara placa u Aranđelovcu. Objekat se nalazi na 10-ak minuta peške od parka. Ima 4 etaže. Prva etaža (suteren) je veliki trosoban stan od 80m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, 2 velike sobe, trpezarije sa kuhinjom, manjeg kupatila,....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mali Mokri lug - Potes Studenac plac, 5a, makadamski put U ponudi je ravan plac u građevinskoj zoni, u neposrednoj blizini ulice Žarka Trpkovića. U okolini je već započeta izgradnja objekata. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent Jovana Simić: 061/62-08-202 (licenca br.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća sa dva objekta jedan 152m2 u osnovi +suteren, a drugi 156m2 + sprat; Kuća je na fenomenalnoj lokaciji i sa prelepim pogledom. Postoji mogućnost pretvaranja u više apartmana. Naša Preporuka 500 m 2 10 3 0 .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ozidana trospratna kuća u Vranjskoj banji, udaljenosti oko 100m iznad cafe-restorana "Kičer". Pripadajući plac uz kuću je P-300m2. Objekat zahteva kompletno unutrašnje i spoljašnje ulaganje. Početna cena 60.000 EUR Rg.br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine....

 
 
 
  Plac, UB, 3.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Placevi u građevinskoj zoni Uba, Đunis Placevi površune od 3 do 5 ari Gradska infrastruktura Blizu centra grada Lep panoramski pogled na grad Moguća gradnja stambenih objekata Vlasništvo 1/1 Mogućnost realizacije ugovora u najkraćem mogućem roku CENA: 3.000 €/ar Zakažite....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 503m Popovica ispod Mošine vile Slavujeva ulica Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 503m2 Put do placa: Asfaltni put Tekst oglasa Oglasavamo prodaju .. . Dva građjevinska placa, jedan pored drugog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 260.000 € 106 m 2 4 Sremski Karlovci-Centar-Odlična investicija za nadogradnju Poslovni prostor - Sremski Karlovci 260.000 € Prodaja 30/04/26.

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 61.000 € na 85.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2024 - 240.000 €
26.04.2024 - 65.000 €
31.01.2025 - 61.000 €
22.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 56.850 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Plac za vašu budućnost - Klisanski bregU ponudi su tri atraktivna građevinska placa, svaki površine 500 m2, smeštena u uređenoj, izgrađenoj i asfaltiranoj ulici na traženoj lokaciji - Klisanski breg.Lokacija: Mirna, urbana zona sa sve većim brojem novoizgrađenih kuća. Idealno za porodični....

 
 
 
  Farma, DESPOTOVAC, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup svim gradskim sadržajima, a opet u mirnom i prijatnom okruženju. - Asfaltni put vodi direktno do samog placa – bez makadama i nepristupačnih....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 497 m2 na Zlatiboru u blizini vrha Tornik. Parcela je poljoprivredno zemljište i okružena je vikendicama. Lokacija placa je pristupačna jer se nalazi u blizini puta. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 130.900 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Salas 373 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, V M Lug, nedaleko od autoputa, plac 5 ari .. / ul. Lipovačka, kod Nikole Grulovića, kod OŠ Vladislav Petković Dis, oko 1 km udaljen od uključenja na autoput kod "Laste", zemljište uz asfalt, ulična rasveta, voda, struja, kanalizacija, blizina prevoza i prodavnica, uknjiženo....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 49.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican plac 482 ari u Futogu. Na placu imaju udareni temelji za gradnju i pomocna supa,Oko placa su sve kuce useljene. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 9.600 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ulica Revolucije na Carini, 200m od vodovoda. Plac 4,6ari, ravan, sva infrastuktura. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 55.750 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Futogu, ukupne površine 541 m², na atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji u blizini Novog Sada. Ulica trenutno nema naziv, ali je izgradnja na okolnim placevima već započeta, što ovu nekretninu čini izuzetno pogodnom za investiciju ili izgradnju porodične kuće. Plac....

 
 
 
  Poslovni prostor, IVANČA, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada kod naplatne rampe sa tri hale ,dve su po 100m2 i srednja je 200m2.Hale su povezane vratima između. Tri ulaza -vrata visina 2,90 a širina 2,10 Visina slemena oko 8m, zidovi 6m Industrijska struja,vlastiti trafo Klima x 2 Mokri čvor sa tušem i garderobom. Parking za....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Deo naselja sa regulisanim detaljnim planom i atraktivnom lokacijim za novogradnju, prodaje se plac površine 500 m2. Uknjižen, struja i voda do placa kao i izlaz do puta širine 3,5 m. Mogućnost kupovine i kompletnog placa površine 1150 m2. Izuzetno miran kraj bez gradske buke i konstantno....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 70.000 €, 500,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

II lipska rampa, plac 4.3a i neupisana renovirana kuća 180m2 na dva nioa. Prvi sprat nezavršen. Prizemni nivo 90m2 u odličnom stanju, parno grejanje, pomoćne prostorije, garaža. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinsko zemljište, izvan građevinskog područja, površine 500 m2, u naselju Zova, na Zlatiboru. Plac je smešten u mirnoj zoni, pored asfaltnog puta. U neposrednoj blizini se nalazi vodovodna i elektro mreža. Plac je blago naget, iskčen od rastinja i drveća. Dozvoljena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 415)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>