• GoHome Professional
do 647 eura/m2 2.sprat 280 m2 renovirano pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 647 eura/m2 2.sprat 280 m2 renovirano pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 647 eura/m2 2.sprat 280 m2 renovirano pala cena

  • Za upit "do 647 eura/m2 2.sprat 280 m2 renovirano pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 614 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 679 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 294,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Dve kuće ukupne površine 294m2 na parceli od 339m2 sa kolskim ulazom, koji je pod krovom i koristi se kao garaža, Mužljanska kolonija. Prva kuća je prizemna, 144m2 i sastoji se od ulaznog hola, predsoblja, 2 sobe, kuhinje s trpezarijom, vešeraja, toaleta, kupatila i terase. Renovirano....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 165.000 € na 159.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 159.000 €, 280,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 165.000 €
23.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Inđija, Novi Slankamen, Cara Dušana, 200m2+80m2+30a 200m2+80m2+30a, 6.0+, PR/1, gas, terasa, parking. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Dvospratna kuća ukupne....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 219.000 € na 189.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, LESKOVAC, 189.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 219.000 €
24.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno-stambeni objekti na odličnoj lokaciji u naselju Rupe, na placu od 343m2. Poslovni objekat ima 175m2 korisne površine, potpuno je renoviran i zbog blizine centru grada, novom bulevaru, tržnom centru Stop Shop,, pruža mogućnost, pre svega, za pružanje ugostiteljskih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 647 eura/m2 280 m2 renovirano pala cena (12)
  • do 647 eura/m2 2.sprat renovirano pala cena (2)
  • do 647 eura/m2 2.sprat 280 m2 pala cena (2)
  • do 647 eura/m2 2.sprat 280 m2 renovirano (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>