• GoHome Professional
do 647 eura/m2 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 647 eura/m2 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 647 eura/m2 2.sprat

  • Za upit "do 647 eura/m2 2.sprat" pronađeno 209 nekretnina - prosečna cena 535 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2
    • do 290 m2
    • 290 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 290 m2
    • 340 m2
  •  Po ceni
    • 614 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 679 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, prazan, trosoban stan 65m2 u širem centru grada, Vojvode Šupljikca ulica br. 31, 2. sprat bez lifta. Stan ima klasičan raspored - iz hodnika u sve prostgorije. Tri sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Klima će biti. Pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, opremljen i renoviran stan, u blizini reke i centra Zemuna. Na drugom spratu, sa velikom terasom sa pogledom na park. Centralno grejanje, klima, alarm. Mesečni troškovi oko 100e. Sbb kablovska. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Dva lifta. Slobodan parking ispred zgrade. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111132. Izdaje se kompletno namešten trosoban stan, na 2. spratu nove zgarde sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u SQUARE Gardenu,sve novo i moderno opremljeno u stanu,radjeno po meri i sa stilom. Nalazi se na 2 spratu. Sastoji se od ulaznog dela,lepe spavaće sobe sa uvučenom kuhinjom,lepe spavaće sobe,kupatila i terase. Računi su oko 7.000 dinara na mesečnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan 44m² – Bulevar Evrope, Novi Sad Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 44m², smešten na drugom spratu novije zgrade renomiranog investitora, sa liftom i dvorišnom orijentacijom koja pruža mir i privatnost. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice, u blizini crkve, na placu od 10 ari. Osnovne karakteristike: • Površina objekta: 474 m² građevinske površine, 402 m² korisne površine • Garaža....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LESKOVAC, Centar, 239.000 €, 360,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260.000 €
03.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana i uređena do najsitnijih detalja smeštena je na placu površine 9,87 ara. Prostrano dvorište sa ulaznim delom od behaton ploča i sa uređenim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 154.500 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 295,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se sastoji iz tri etaže i svaku etažu čine: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prizemlje i prvi sprat su kompletno sređeni, dok je drugi sprat samo omalterisan. Gradska voda i kanalizacija, trofazna struja. Urađena izolacija i fasada na kući. Gas je prošao....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 301,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje: dnevni boravak, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, WC, terasa.I sprat: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo,WC.II sprat: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe,kupatilo, WC. Dupli zidovi, PVC stolarija. Garaža 30m2. Starija kuća u dvorištu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 257.500 €, 477,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Gložani. Opšina Bački Petrovac. Četiri silosa od po 25 vagona, mlinska zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (bez opreme), kolska vaga, druga zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (prizemlje i prvi sprat kancelarije, na drugom spratu apartman). Veličina placa 503m2. Industrijska....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu. Jedna kuća je spratna na tri nivoa, osnova od 83m2 upisana u katastru. U prizemlju su garaža, kačara i podrum. Na prvom spratu su velika sala, odvojena kuhinja i kupatilo. Na drugom spratu su kupatilo i tri spavaće sobe koje su okrečene i omalterisane. Druga kuća....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 259.560 €, 390,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000123. Kuća je na atraktivnoj lokaciji, u mirnoj ulici, ali blizu velikih saobraćajnica (izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla). Blizina pijace, škole, obdaništa, velikih marketa. Kuća ima legalizovanih 195m2, ostalo je predato za legalizaciju. Kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 206,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca u prizemlju ima veliki lokal sa ostavom,3 wc..Prvi sprat dnevna sa kuhinjom i velikom terasom dve spavace sobe kupatilo i ostava.Drugi sprat pet apartmana svaki ima svoje kupatilo+cajna kuhinja.Voda struja podno grejanje,kuca 1/1 uknjizena.Na glavnom putu Subotica-Novi sad.Za....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 225,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sama na placu od 7.5a. U centru Vranića. Pogodna sa se nešto otvori privatno. U blizini škole, stanice, vrtića. Prizemlje+ prvi sprat + ptk. Uradjena pvc stolarija, podovi i kupatilo novi, voda, struja promenjena. U kupatilima podno grejanje. U blizini prevoza i marketa. Potrebna....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 2.900.000 €, 5500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni kompleks na površini od 3 ha. Nalazi se na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni na 2 km od centra Leskovca, sa kojim je odlično povezan saobraćajnom infrastrukturom. Poslovni kompleks se sastoji od magacinskog prostora sa 4000 m2 u čijem su sklopu 2 minusne i....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 103.000 €, 197,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 483,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Pogodna za staracki dom. Kuca je uknjizena, ima 483m2 i 8,11ara kultivisanog placa. U prednjem delu dvorista su breze, kedrovi, borovi i jelke, parking mesta za dva auta, zidana kuca za psa, dok je zadnje dvoriste pod vocnjakom. Prizemlje: hodnik u mermeru, kupatilo, kuhinja i dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 700,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti. Objekat ima mogućnosti za magacinski prostor i raznu proizvodnju dozvoljenu u naseljenom mestu ili za distributivni centar. Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Donja Vrežina, 360.000 €, 700,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 205,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvojna prostrana kuća, smeštena na Raju, i na samo 700m od Aqua parka. Kuća se prostire na ukupnoj kvadraturi od 205m2, poseduje tri sprata i tavan. Prizemlje čini 50m2 stambenog prostora, uz dodatak prostrane terase od 35m2. Prvi i drugi sprat po 50m2 svaki, dopunjeni....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 267.800 €, 400,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, velika kuća za 2-4 porodice ili jednu višečlanu, kuća ima u suterenu podrum za ogrev, kotlarnicu na čvrsto gorivo i gas, i prostor od oko 25 m2 sa kupatilom koji može da se koristi i za stanovanje, garaža, prizemlju: kompletan konforaan dvosoban stan, velika terasa . Mermerno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 2.349.000 €, 4600,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Veoma atraktivan poslovni prostor površine 4600m2 na raskrsnici puteva, kraj samog auto-puta Beograd-Subotica. Zaseban deo kompleksa-poslovne zgrade, spratnosti suteren-prizemlje+dva sprata u polusirovom stanju, spreman za prilagođavanje novim vlasnicima-korisnicima.....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 137.800 €, 271,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Vrbasu, na placu od 526m². Kuća se sastoji od podruma sa dve garaže i dva sprata. Na prvom spratu nalaze se spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba, trpezarija i kuhinja. Drugi sprat je u sivoj fazi, pružajući mogućnost prilagođavanja vašim željama. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 75.000 €, 149,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2019.,

www.indomio.rs

Stan u kući. Prodaje se drugi sprat i potkrovlje. Sprat je useljiv, strukture tosobnog stana, a potkrovlje je u grubim radovima. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo davanje u zakup uknjiženog, dvosobnog stana u delu grada koji je još uvek, koliko je to moguće, sačuvao duh starog Novog Sada. Nalazi se u mirnoj ulici punoj zelenila, u zgradi novije gradnje, koja je u odličnom stanju. Stan je klasične strukture i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdavanje jednoiposobnog stana – Podbara ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade. Stan je odmah useljiv ✅ i predstavlja savršen spoj komfora i praktičnosti. 🚗 Posebna pogodnost: stan se izdaje zajedno sa garažnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN 📍 Lokacija: Kod Lutrije, Bulevar kralja Petra I 📐 Površina: 72 m² 🛗 Sprat: II sprat ✨ Karakteristike stana: 🌞 Svetao i dvostrano orijentisan 🛏️ 2 spavaće sobe 🍽️ Trpezarija 🍳 Kuhinja 🛁 Kupatilo 🛋️ Dnevni boravak 🌿 2 terase 🔑....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Pavla Stamatovića. Odličan, manji, kompletno namešten jednoiposoban stan kod Kosovske ulice. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. II sprat u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Rotkvarija, 52m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Rotkvarija, u blizini železničke stanice 🚉. Stan je odmah useljiv i pruža odličan odnos komfora i funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109883.Izdaje se trosoban namešten stan (60m2) na 2. spratu stambene zgrade u blizini Futoške pijace. Useljiv od 01.08.2025. Potreban depozit u visini pola mesečne zakupnine prvi mesec, druga polovina se plaća drugi mesec. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 210)

<< <1 2 3 4 5> >>