• GoHome Professional
do 646 eura/m2 barem 320 m2 1.sprat parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 646 eura/m2 barem 320 m2 1.sprat parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 646 eura/m2 barem 320 m2 1.sprat parking

  • Za upit "do 646 eura/m2 barem 320 m2 1.sprat parking" pronađeno 72 nekretnina - prosečna cena 495 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 613 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 678 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LEŠTANE, 250.000 €, 381,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.indomio.rs

Grocka, Leštane - Maršala Tita kuća, 7.0, 381m2 (dve terase 60m2 + 11m2), PR+I+II, CG-struja i čvrsto gorivo, telefon, interfon, podrum (60m2), parking, garaža, plac 14 ari U ponudi kuća na placu od 14 ari pravougaonog oblika, dimenzija 15m x 93m, koji izlazi na ulicu. U blizini je....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 197.000 €, 322,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, ukupne površine 322m², na placu od 3,8 ara. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini stadiona FK Car Konstantin, okružena brojnim sadržajima poput prodavnica, mesara, marketa i obdaništa. Sa četiri nivoa, uključujući prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ova kuća....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 206.000 €, 323,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća, odlične gradnje u Sremskim Karlovcima. Kuća ima dva etažirana stana od po 84m2, garažu od 97m2. U prizemlju se nalazi garaža koja se može pretvoriti u poslovni prostor, u suterenu se nalazi podrum. Prvi sprat ima dva ulaza, tako da stanovi mogu biti potpuno odvojeni, pogodna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 646 eura/m2 barem 320 m2 1.sprat parking'
210.000 €
210.000 €
180.000 €
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 210.000 €, 333,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična velika i lepa kuća u Boleču. Miran i lep porodičan kraj nadomak Beograda. Na odličnoj lokaciji sa pogledom na Avalski toranj i Ritopek. Poseduje plac od 18 ari. 10 ari placa je pod voćnjakom iza kuće. Kuća je odlična za veću porodicu jer je konforna i odlične....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 235.000 €, 350,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višeapartmanska kuća u centru banje Vrdnik, nedaleko od hotela Termal. Nekretnina sa velikim potencijalom. Prelep pogled, dobra pozicija i sve veća popularnost banje budućem vlasniku mogu doneti veliki profit. Prizemlje i prvi sprat sadrže po 3 apartmana. Svaki apartman je nezavisna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište spaja dva sprata koji su useljivi i potkrovlje u sivoj fazi gradnje. Prvi sprat je u funkciji trosobonog stana. od koga veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 351,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na putu ka Matejevcu. Nalazi se na placu od 369m2. Površina kuće je 351m2 bruto (neto 284m2). Sam objekat se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju je smešten jednosoban stan (predsoblje, kupatilo, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom) i garaža.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 360,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća P= 360m2- PR+I+II+Tn na 4 ari placa, Kuća je noije gradnje, U prizemlju je : dnevni boravak,kuhinja i trpezarija,hodnik,kupatilo,garaža i pomoćna prostorija. Prvi sprat:veliki dnevni boravak, prostorija sa šankom, kupatilo,hodnik i velika terasa, na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 368,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća površine od 575 m², smeštena na atraktivnoj lokaciji , Petrovaradin. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata. Prvi sprat je delimično uređen – postavljena je mrežica i može se koristiti uz manja ulaganja, dok je drugi sprat u sivom stanju, što pruža....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 226.600 €, 370,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Velika kuća sa dva lokala na dobroj lokaciji . Odlična za porodično stanovanje ili poslovni prostor .+++ Agencijska oznaka nekretnine 3045156 , Novi Sad , Adice . Prodaje se velika spratna kuća u površini od 370m2 . Nalazi se na odličnoj lokaciji , u glavoj ulici . Odlična širina....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
  Kuća, SELO MLADENOVAC, 82.000 €, 388,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K705 Na prodaju prostrana kuća u Selo Mladenovcu, površine 479 m², na placu od 7,22 ara. Ova nekretnina idealna je za porodični život zbog svoje izvanredne lokacije - škola je u neposrednoj blizini, a autobuska stanica se nalazi na samo 200 metara od kuće. Udaljena svega 1,7....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 259.560 €, 390,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000123. Kuća je na atraktivnoj lokaciji, u mirnoj ulici, ali blizu velikih saobraćajnica (izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla). Blizina pijace, škole, obdaništa, velikih marketa. Kuća ima legalizovanih 195m2, ostalo je predato za legalizaciju. Kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 160.000 €, 390,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 267.800 €, 400,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, velika kuća za 2-4 porodice ili jednu višečlanu, kuća ima u suterenu podrum za ogrev, kotlarnicu na čvrsto gorivo i gas, i prostor od oko 25 m2 sa kupatilom koji može da se koristi i za stanovanje, garaža, prizemlju: kompletan konforaan dvosoban stan, velika terasa . Mermerno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 195.000 €, 400,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2022.,

www.oglasi.rs

Prostrana, moderna kuća na tri etaže sa dvorištem i garažom. Prizemlje: predvorje, hodnik, 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 4 sobe i kupatilo. Potkrovlje: dve sobe, dnevni boravak i kupatilo. Pet soba ima izlaz na terasu. Oba dnevna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 280.000 €, 410,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 210.000 €, 303,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116076, 8.9a, spratna, 1, terasa, uknjizen, fasada dobra, dvoriste/basta. **PRODAJE SE PORODICNA KUCA U KOVILJU – MIR, PRIRODA I KOMFOR NA JEDNOM MESTU** Na prodaju prostrana i odrzavana porodicna kuca u mirnom delu Kovilja, savrsena za one koji zele zivot u harmoniji....

 
 
 
  Stan, KOVILJ, 210.000 €, 303,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116076, 8.9a, spratna, 1, terasa, uknjižen, fasada dobra, dvorište/bašta. **PRODAJE SE PORODIČNA KUĆA U KOVILJU – MIR, PRIRODA I KOMFOR NA JEDNOM MESTU** Na prodaju prostrana i održavana porodična kuća u mirnom delu Kovilja, savršena za one koji žele život u harmoniji....

 
 
 
  Stan, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Besprekorno održavana - Petosobna - Uknjižena - Bez ulaganja! Na prodaju porodična kuća u centru Rumenke, blizina gradskog prevoza, osnovne škole, marketa, apoteka Kuća je građena od čvrstog materijala, besprekorno održavana bez dodatnih ulaganja, fenomenalnog rasporeda, sastoji....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 206.000 €, 436,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***ODLIČAN LOKAL NA NAJBOLJOJ LOKACIJI U RUMENCI*** Fizički lokal ima prizemlje i prvi sprat, u radu su oba lokala. Prizemlje izdato, može da se nastavi izdavanje!!! Za više informacija pozovite Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve odvojene porodične kuće sa 14,15 ari placa u naselju Pahuljica. Jedna kuća se sastoji iz dva dela, jedan deo sadrži dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo, spavaću sobu i letnju kuhinju, dok se drugi deo sastoji iz dva sprata, na prvom spratu postoje 4 spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su opremljeni za život, identičnog su rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 175.100 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, odlične gradnje, na odličnoj lokaciji, po odličnoj ceni! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045316, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 300,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena 2004. god. Nalazi se na pet minuta hoda od centra, u blizini stare Šivare. Prizemlje i sprat se sastoje od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 240.000 €, 450,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u centru Veternika kuća površine oko 450m2. Struktura: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Ima zajedničko stepenište i svaka etaža je zasebna. Kuća je za kompletnu rekonstrukciju, postoji mogućnost da se prilagodi kao stambena - urbana vila sa više stanova, pa....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice, u blizini crkve, na placu od 10 ari. Osnovne karakteristike: • Površina objekta: 474 m² građevinske površine, 402 m² korisne površine • Garaža....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org