• GoHome Professional
do 620 eura/m2 najnovije uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 620 eura/m2 najnovije uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 620 eura/m2 najnovije uknjižen

  • Za upit "do 620 eura/m2 najnovije uknjižen" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 589 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 651 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 55.000 €, 89,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 58.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedovršena kuća. Teren je ravan i postoje priključci za struju i vodu. Plac je uknjižen na vlasnike a kuća je u procesu legalizacije. Cena nije fiksna. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 98.800 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se odlična kuća na turističkom lokalitetu u Bečeju, pored buduće banje. Kuća se nalazi u lepom okruženju, sa pogledom na prirodu. Kuća je uknjižena kao stambeni objekat, ali zbog svoje lokacije, može biti odličan turistički objekat. Kuća je odlično građena,....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 1.850.000 € na 1.450.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 1.450.000 €, 2350,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2022 - 1.500.000 €
28.08.2022 - 2.000.000 €
15.09.2023 - 1.500.000 €
06.09.2024 - 1.850.000 €
20.02.2026 - 1.450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 69895, PR/II, video nadzor, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, parking, poslovna zgrada. spratnosti pr+1+pk, iz 2000. godine.magacinske hale u prizemlju i kancelarije na spratu, kao i ostali sadržaji..sa dobrom infrastrukturom. Uknjiženo je 1.650m2....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 850.000 €, 1654,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica - Bulevar revolucije magacin (hladnjača) 1654m2, plac 64, 04a (front prema ulici 84m) Na prodaju namenski građena industrijska hladnjača iz 2013. godine, ukupnog kapaciteta 900 tona, sa razvijenom infrastrukturom i manipulativnim prostorom za šlepere. Ukupna korisna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 62.000 €, 100,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119960, 18a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, tavan, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Poslovni prostor, UGRINOVCI, 370.000 €, 600,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130325, uknjizen, poslovna zgrada. Prodajemo poslovnu zgradu, ukupne povrsine 600m2. Zgradu cini 6 lokala u prizemlju, na spratu ima 2 odvojena poslovna prostora od po 90m2 i visoko potkrovlje ukupne povrsine 198m2, sa maksimalnom visinom od 4m. Svih 6 lokala su izdati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 130,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109945, 5a, struja, terasa, uknjižen. U prilici smo da vam ponudimo kuću u mirnom delu Grocke uz asfalt. Udaljena 100 m od gradskog prevoza. Prikljucena gradska voda pored kuće. Uknjižena na 69m/2, postoji 70m/2 pomoćnih prostorija i terasa od 25m/2. Dve pusnice,letnja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 620 eura/m2 uknjižen (5167)
  • do 620 eura/m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?