• GoHome Professional
do 619 eura/m2 renovirano 270 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 renovirano 270 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 renovirano 270 m2

  • Za upit "do 619 eura/m2 renovirano 270 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 433 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 165.000 € na 159.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 159.000 €, 280,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 165.000 €
23.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Inđija, Novi Slankamen, Cara Dušana, 200m2+80m2+30a 200m2+80m2+30a, 6.0+, PR/1, gas, terasa, parking. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Dvospratna kuća ukupne....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 30.000 €, 273,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUĆA U NOVOM BEČEJU, DOBRA LOKACIJA POVRŠINE PLACA 873 M 2 . KUĆA SE MOŽE PODELITI NA DVE STAMBENE JEDINICE. POVRŠINA STAMBENOG OBJEKTA 273 M 2 KOJI JE DELIMIČNO RENOVIRAN ODNOSNO PRVA STAMBENA JEDINICA POVRŠINE OKO 110 M 2 . DRUGA STAMBENA JEDINICA JE SAMO ZAPOČETO RENOVIRANJE....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 renovirano 270 m2'
125.000 €
125.000 €
85.000 €
  Kuća, SRBOBRAN, 133.900 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se Izuzetan salaš sa 4.43 katastarska jutra zemlje na Segedinskom putu. Salaš se nalazi na 1 km od naselja i prve prodavnice i izlazi na asfaltni put. Salaš je čvrste gradnje i delimično je renoviran. Stambeni deo je veliki oko 279 m2 i sastoji se iz dva dela,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 110.000 €, 258,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.gsigma.rs

Zeleno Polje - novija, spratna kuća sa dva ulaza, dve odvojene etaže, odnosno mogućnost stanovanja za dve porodice. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su spojene, dve spavaće sobe i kupatilo. Grejanje na struju. Na spratu se nalaze dva jednosobna stana,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 40.000 € na 42.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI LJUBEŠ, 42.000 €, 283,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 40.000 €
08.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim asfaltom. Plac je kompletno ograđen betonskom ogradom sa žicom i kapijom. Na placu su: Nova kuća, u osnovi 75m2 - prizemlje i potkrovlje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>