• GoHome Professional
do 619 eura/m2 porasla cena Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 porasla cena Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 porasla cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 619 eura/m2 porasla cena zadnjih 7 dana" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 191 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 550 m2
    • do 680 m2
    • 680 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 680 m2
    • 820 m2
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 10000 eura
  •  Po detaljima
    • podrum
    • pogodan
    • uknjižen
    • luksuzan
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 42.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 45.000 € na 60.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 60.000 €, 106,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 45.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored prostorija. Stan poseduje ulazni hodnik, tri spavaće sobe, dnevnu, kuhinju, kupatilo, dve zastakljene terase, ostavu. Ukoliko želite da pogledate....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 130.000 € na 137.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, OBRENOVAC, 137.000 €, 294,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2023 - 170.000 €
07.06.2024 - 130.000 €
10.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo spratnu kuću na 4 ari placa u Belom Polju, 1000 m od Obrenovca. Kuća ima dve etaže i podrum. Osnovica kuće je 147m2. Unutrašnji deo kuće urađena vodo i elektro instalacija,cevi za grejanje,omalterisana spolja,nema fasade. Agencijska provizija 2% Za više....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 porasla cena zadnjih 7 dana'
137.000 €
137.000 €
103.000 €
 
+6%

Promena cene sa 36.000 € na 38.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 38.000 €, 58,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 43.000 €
05.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €
10.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 113.300 € na 135.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 113.300 €
10.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac sa započetim objektom u Donjoj Vrežini. Plac je površine 3,82a, osnova započetog objekta je 150m2. Postoji priključak za struju, vodu, kanalizaciju. Nalazi se u glavnoj ulici u Vrežini. Plac je pogodan za izgradnju poslovnog objekta. Hvala Vam što ste pogledali oglas.....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 239.900 € na 300.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BATAJNICA, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 239.900 €
15.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 399.900 € na 450.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BELI POTOK, 450.000 €, 3500,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 399.900 €
10.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u ponudi je plac od 34,14a, sa uknjiženom kućom koja nije završena. Prema informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja više objekata u osnovi od 1080m2, a ukupno preko 3000m2 sa 30% zauzeća. Pogodno za stanovanje i komercijalne sadržaje. Plac je ograđen sa jedne....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 1.700.000 € na 2.000.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.700.000 €
15.05.2026 - 2.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 1.700.000 € na 2.000.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.700.000 €
13.05.2026 - 2.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 44.560 € na 52.430 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.430 €, 509,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 44.560 €
10.05.2026 - 52.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 509 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 24m dubinom od 21m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 54.960 € na 68.700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 68.700 €, 667,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 54.960 €
10.05.2026 - 68.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinski plac površine 667 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 43.180 € na 53.970 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 53.970 €, 524,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 43.180 €
10.05.2026 - 53.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 524m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 25m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 42.100 € na 52.630 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.630 €, 511,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 42.100 €
10.05.2026 - 52.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 511 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 24m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 55.200 € na 69.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 69.000 €, 670,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 55.200 €
10.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinski plac površine 670m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 55.000 €
28.04.2024 - 60.000 €
07.04.2025 - 65.000 €
13.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 36004, struja, uknjižen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 36004, struja, uknjizen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 15.000 € na 20.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VINIK, 20.000 €, 685,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 15.000 €
13.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na prodaju - Podvinik(Vinik)Prodaje se pripadajući udeo 1/6 placa površine 685kvm od placa ukupne površine 41 ar na Podviniku.Plac je ograđen i nalazi se u Muštarskoj ulici, upisan je sa privatnom svojinom kao gradsko građevinsko zemljište u katastru nepokretnosti. Odlična lokacija....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 210.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 40.500 €
10.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUVI DO, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.500 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 16.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104515, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Ralji,posle železničke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa.Asfaltni put je do placa,Struja,voda.U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 20.000 €
10.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104514, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.Voćnjak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 24)

<< <1> >>