• GoHome Professional
do 619 eura/m2 porasla cena 740 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 porasla cena 740 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 porasla cena 740 m2

  • Za upit "do 619 eura/m2 porasla cena 740 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 115 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 700 m2 (malo manji)
    • 780 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 10000 eura
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • novogradnja
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 175.000 € na 195.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PANČEVO, 195.000 €, 683,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.11.2024 - 150.000 €
07.05.2025 - 170.000 €
24.12.2025 - 175.000 €
01.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju koje se sve više zida i širi, u prilici smo da Vam ponudimo plac za izgradnju, ali i za porodično stanovanje. Već sad postoji uknjižen objekat od 208m2. Front do ulice 20m. Plac ravan, lepog pravaugaonog oblika. U okolini dosta novoizgrađenih....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 55.200 € na 69.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 69.000 €, 670,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 55.200 €
10.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 670m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 14.000 € na 20.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SRBOBRAN, 20.000 €, 744,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 15.000 €
18.01.2026 - 14.000 €
08.03.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se ravan plac za gradnju, u mirnoj ulici. Širina uličnog fronta je 19m. Na placu postoji dovod gasne intalacije, a ulicom ima vod za vodovodnu instalaciju i struja. Odlična prilika za gradnju kuće ili vikendice. Malo je udaljen od centra Srbobrana, okružen prirodom, udaljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 porasla cena 740 m2'
68.700 €
68.700 €
 
+4%

Promena cene sa 48.000 € na 50.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 50.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 48.000 €
18.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nudimo vam građevinsko zemljište-plac od 7 ari u mirnom, naseljenom delu Boljevaca. Vlasništvo: 1/1, uredna dokumentacija. Plac je u okruženju zelenila, nadomak reke Save i samim tim idealan je za izgradnju porodične kuće. Blizina gradskog prevoza omogućava mu dobru povezanost sa....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 25.000 € na 30.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 30.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 25.000 €
01.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123000, struja, plac. Nudimo vam plac u blizini Kosmaja,mesto Koracica. Plac je u gradjevinskoj zoni,nuzlaz na ulicu,asfalt. Na ulici je struja(bandere),voda.Sranica gradskog prevoza u blizini. Na oko kilometar je restoran Vilino korito. Blizu vrha Kosmaja. Vise informacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>