• GoHome Professional
do 619 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 3140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 3140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 3140 m2

  • Za upit "do 619 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 3140 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 36 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 2980 m2 (malo manji)
    • 3300 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2600 eura
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEGALJICA, 55.000 €, 2850,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Avali-Vrčin, površine 28,5 ari, ul. Savska uz Avalski put.Plac ima izlaz na 3 puta, pogodan za poslovni prostor, voda, struja pored placa.Dozvoljena gradnjaLokacijski se nalazi na 500 metara od stanice gradskog prevoza.Uknjižen.Agencijaska provizija 2% koju plaća....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 65.000 €, 2913,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Pasi Poljani, u blizini Novog groblja, na glavnom putu za Malošište. Ukupna površina placa je 2913m2. Plac je poljoprivredno zemljište. Ulazni front je oko 25m, a dužina parcele oko116m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih kao i ugostiteljskih....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 65.000 €, 2913,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 3140 m2'
30.000 €
95.200 €
65.000 €
  Plac, PASI POLJANA, 65.000 €, 2916,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Pasi Poljani, u blizini Novog groblja, na glavnom putu za Malošište. Ukupna površina placa je 2916m2. Plac je poljoprivredno zemljište. Ulazni front je oko 25m, a dužina parcele oko116m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih kao i ugostiteljskih....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 105.000 €, 3000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127360, struja, uknjižen. U ponudi je odličan plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opština Sopot. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine.Nalazi se u mirnom i prirodnom okruženju, idealnom za izgradnju porodične....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 120.000 €, 3000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac u glavnoj ulici u naseljenom delu Donjeg Međurova. Plac se nalazi na samo par kilometara od centra Niša, pogodan za izgradnju porodične kuće ili za drugu namenu zbog same veličine. Površina placa je 30 ari, ulazni front je 10 m, posle se širi, izlazi na asfaltiranu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 105.000 €, 3000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127360, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, sto omogucava lak i brz pristup tokom cele godine. Nalazi se u mirnom i prirodnom okruzenju, idealnom za izgradnju porodicne....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 404.900 €, 3000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, deljiv plac, dobra povezanost sa svim delovima grada. Pogodan za gradnju objekata poslovne namene - za magacine, manje hale. Imamo informaciju o lokaciji. Za sve dodatne informacije molimo da nas kontaktirate. 10 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 170.000 €, 3057,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, 30,57 ari u naselju Branko Bjegović. Pogodan za gradnju stambenog i poslovnog prostora (komercijalne usluge, zanatske usluge, trgovina, servisne usluge, ugostiteljstvo). Uknjižen je, vlasništvo 1/ 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više....

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 15.000 €, 3245,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3245 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena., jer se nalazi u građevinskom području. Dozvoljena je izgradnja. pogodan za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona ali i stambenih objekata,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 77.000 € na 58.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 77.000 € na 65.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 65.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 52.000 € na 62.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 62.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 52.000 €
20.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u lepom delu mesta Rogača, podno Kosmaja. Plac 33 ara sa prilazni putem , građevinsko zemljište. Blizu je asfaltni put, voda, struja. Pogodno za sve namene. Po informaciji o lokaciji može da se zida PR+1+PK i pomočni objekat (garaža). Idealan za gradnju objekta za život....

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 170.000 €, 3401,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana je izgradnja “gradske magistrale-obilaznice” koja parcelu povezuje sa auto-putem. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini Šumadija sajma,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 170.000 €, 3401,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana je izgradnja gradske magistrale-obilaznice koja parcelu povezuje sa auto-putem. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini Šumadija sajma,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>