• GoHome Professional
do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 što manji

  • Za upit "do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 što manji" pronađeno 768 nekretnina - prosečna cena 46 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1620 m2 (malo manji)
    • 1780 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 24.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Drači od 31 ara pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Gornji Milanovac. Pogodno za gradnju, plac je poljoprivredno zemljište po kulturi njiva pete klase. Pravougaonog je oblika, širine 25m a dužine 123m. Struja prolazi pored samog placa. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 95.200 €, 3081,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori potez Liparije Uknjižen Građevinski Plac 3080 m2 na TOP LOKACIJIna Placu ima neuknjižena Vikendica od 20 m2 sa strujom i vodi se kao Građevinsko zemljište van GGZ sa šarolikom konfiguracijom i Fantastičnim Pogledom na Južnu Bačkudeo....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 16.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 13.000 €
20.02.2026 - 18.000 €
13.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 110.000 €, 3117,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinska parcela 3117 m u mirnom delu Pančeva Stara Misa. Na placu se nalazi ozakonjena kuća 32 m , pogodna za korišćenje dok se planira budući objekat. Plac je povučen od glavnog puta, što pruža potpunu privatnost, mir i sigurnost. Nije pogodno za izgradnju stambene....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. 3.122 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 3122m² · 26.000€.

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 85.000 €, 3162,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 100.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinska parcela od 3162m2 sa stambenim objektom za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Parcela se nalazi na glavnom Palićkom putu prema izlasku na auto-put. Pogodno za investitore. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 13.000 €, 3200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prostrana parcela u Voljavču u blizini Kića trejda, pogodan kako za poslovnu tako i za stambenu izgradnju. Mogućnost kupovine susedne parcele od 32a .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 3230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Kusovac kod Knića, površine 3230 m2. Parcela je pravougaonog oblika, ima dobar prilaz. Put se proteže dužinom cele parcele, pa se može podeliti na dve ili više parcela. Zemljište je pogodno za sve vrste useva, kao i za izgradnju vikendice....

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 15.000 €, 3245,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3245 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena., jer se nalazi u građevinskom području. Dozvoljena je izgradnja. pogodan za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona ali i stambenih objekata,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 200.000 €, 3300,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Donjoj Vrežini površine 33ara. Nalazi se na dobroj lokaciji, u naseljenom mestu, pogodan je za gradnju kuće ili hale. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 77.000 € na 65.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 65.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 52.000 € na 62.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 62.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 52.000 €
20.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u lepom delu mesta Rogača, podno Kosmaja. Plac 33 ara sa prilazni putem , građevinsko zemljište. Blizu je asfaltni put, voda, struja. Pogodno za sve namene. Po informaciji o lokaciji može da se zida PR+1+PK i pomočni objekat (garaža). Idealan za gradnju objekta za život....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 77.000 € na 58.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 3358,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 33,58 ari. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem. Pogodno za gradnju na 100m od magistralnog puta u blizini Krčme.....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 370.000 €, 3387,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pan��eva��ki put-Stvarna povr��ina-3387m2 , ugovorna povr��ina-3387.00m2, U ponudi je plac u industrijskoj zoni, gra��evinsko zemlji��te od 34 ari, na Pan��eva��kom putu, veli��ine 19x180m. Na placu je i ku��a 105m2, struja (dva trofazna brojila), voda. Prilaz placu sa puta direktno....

 
 
 
  Plac, KRUŠEVAC, 110.000 €, 3389,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Plac na odličnog lokaciji, nalazi se 300m od ulaza u Ribarsku banju. Pogodan je za izgradnju apartmana. Ima priključak za vodu. Postoji i mogućnost kompenzacije za stan (stanove). .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 170.000 €, 3401,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana je izgradnja gradske magistrale-obilaznice koja parcelu povezuje sa auto-putem. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini Šumadija sajma,....

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 170.000 €, 3401,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana je izgradnja “gradske magistrale-obilaznice” koja parcelu povezuje sa auto-putem. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini Šumadija sajma,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450.000 € na 392.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRNJAČA, 392.000 €, 3500,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 385.000 €
04.02.2026 - 450.000 €
12.04.2026 - 392.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju plac na Pančevačkom putu, 35 ari, dimenzije 17mx20.5m, pravilnog pravougaonog oblika. Na placu struja, voda, pored asfaltnog puta, pogodan kako za gradnju stambenih jedinica tako i za firme. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Plac, SIĆEVO, 8.000 €, 3500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

35 ara u Jelasnici, pogodno prvenstvo za vinograd (bio do 2016. god) voćnjak, malinjak i slično, ekstra lokacija blizina asvaltnog puta. Politika poslovanja Agencije za nekretnine “LIBO” jeste da u opisu oglasa o nepokretnostima ne prikazuje tačnu lokaciju, već približnu lokaciju....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 399.900 € na 450.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BELI POTOK, 450.000 €, 3500,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 399.900 €
10.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u ponudi je plac od 34,14a, sa uknjiženom kućom koja nije završena. Prema informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja više objekata u osnovi od 1080m2, a ukupno preko 3000m2 sa 30% zauzeća. Pogodno za stanovanje i komercijalne sadržaje. Plac je ograđen sa jedne....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 50.000 €, 3507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U naselju Belegiš prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 35 ari. Zemljište je pogodno za izgradnju porodične kuće ili kuća u nizu, a postoji mogućnost deljenja na više građevinskih parcela radi što boljeg korišćenja. Plac se nalazi u neposrednoj blizini ulice Vere Miščević,....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 4.260 €, 3555,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju ili investiciju ✅ Laka dostupnost i dobar prilaz Zemljište predstavlja idealnu priliku za ozbiljne kupce koji traže atraktivnu poziciju.....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 25.000 €, 3572,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od Ćuprije. * Osnovne karakteristike: Površina: 35,72 ari – idealno za gradnju porodičnih kuća, vikendica ili poljoprivredno gazdinstvo *Pristupni....