• GoHome Professional
do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2

  • Za upit "do 619 eura/m2 pogodan barem 1700 m2" pronađeno 824 nekretnina - prosečna cena 46 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1620 m2 (malo manji)
    • 1780 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, ĆUPRIJA, 7.000 €, 6600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište površine 66 ari pogodno za obradu i sadnju bilo koje vrste. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva telefona: 064/831-20-64 064/831-20-81 065/84-77-441 ili možete doći u agenciju Heroldo broj 1 u ulici: 13. oktobar....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 17.000 €, 5200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac sastavljen iz tri dela. Ukupno 5182m2. Prodaje se poljoprivredno zemljište sa voćnakom potez Klisura, ukupno površine 4308m2, i šumskog zemljišta 3 klasa površine 874m2. Plac udaljen 5km, od Mladenovca, pogodan za malo domaćinstvo. Na placu ima voda i struja. Pored placa asvaltni....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.000 €, 10000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 355.000 €, 5466,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

Uknjiženo građevinsko zemljište od 54,66 ari, iznad industrijske zone ''IKEA''. Pogodan za stambene i poslovne objekte. Asfalt do placa. Nalazi se u blizini pijace Bubanj Potok, povezan auto-putem. Blizina okretnice autobusa 402. Udaljenost do Trošarine 10km, do Slavije oko 16km.....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 70.000 €, 5900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2023.,

www.indomio.rs

Na samom obodu Kosmaja, sa njegove jugoistočne strane u ponudi je ovaj plac koji je uknjižen u katastru kao zemljište u građevinskom području. Plac je osunčan na terenu sa blagim padom na južnu stranu i sa pogledom do Rudnika. Struja i voda u blizini placa. Asfaltni put na oko 300m.....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 191.000 €, 19100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123009. Lep plac, pogodan za razne delatnosti. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 109.000 €, 11000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljište u graševinskom području, njiva 1.klase površine 11035m2, dužina je oko 370m a širina oko 30m. Zemljište jednim delom izlazi na asfaltni put koji spaja Lazarevački put i Zeleno polje, pa je pogodno za izgradnju proizvodnih hala, magacina, garaža, a drugim delom....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 105.300 €, 8425,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište Zlatibor Rožanstvo površine 8425 m2. Zemljište se vodi kao poljoprivredno sa mogućnošću konverzije u građevinsko. Od asfalta 150m putem posutim tucanikom. Preko puta odmarališta Bela Breza. Između mesta Rudine i Sirogojna. Od turističkog centra Zlatibor 14 km. Trafo stanica....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 224.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 192.500 €, 5515,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Zemljište se nalazi na ravnom i preglednom terenu. Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju, zasade, voćnjake, pašnjake, investicionu kupovinu, dugoročno ulaganje i čuvanje kapitala. Parcele se mogu kupovati pojedinačno ili u celini.. Cena po dogovoru u zavisnosti od veličine parcele.....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 60.000 €, 6022,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se poljoprivredno zemljište površine od 6022 kvm, uz AUTOPUT! Na placu se nalazi bušeni bunar dubine 120m, sa potopnom pumpom i razvučenim sistemom navodnjavanja kap po kap. Trofazna struja! Pogodno za obradu i za iznajmljivanje, postavljanja reklamnog BILBORDA....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 139.000 €, 5100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

RETKA PRILIKA ZA ŽIVOT I INVESTICIJU Na prodaju komercijalno-stambeni plac u Karlovčiću sa izuzetnim investicionim potencijalom i više scenarija povrata novca. Pogodno za investitore, gradnju i kombinaciju biznisa i stanovanja. Nalazi se na poziciji koja spaja mir, privatnost, dostupnost....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 2.020.000 €, 26902,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Industrijsko građevinsko zemljište na izuzetnom mestu, na obodu Niša. Zemljište se nalazi severno od autoputa Beograd-Sofija i zapadno od Čamurlijskog puta. Sa ove lokacije se može odmah uključiti na autoput prema Beogradu, Solunu ili Sofiji. Takođe, nalazi se u blizini niškog aerodroma....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 65.000 €, 39563,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Ukoliko ste želeli veliki plac u jednom komadu sada smo u prilici da vam ponudimo 4 ha, pravilnog oblika, u Misači. Plac je skoro ravan, pod minimalnom kosinom, baš kako treba. Velikom širinom je uz put. Ceo dan sunčan, održavan, idealan za sve. Pogodan za useve, voćnjake, a ko želi....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 210.000 €, 10352,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Selo Senaja, Mladenovac, 38 km od centra Beograda, gradski prevoz od Autokomande direktno. Plac 101 a, ograđen, građevinsko zemljište, vlasništvo 1/1, kapija, jednim delom placa prirodna ograda bagrem. Na placu struja, bunarska voda, septička jama. Kuca na placu, na dva nivoa, 12,5....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 19.000 €, 8100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište pogodno za izgradnju kuce blizu glavnog puta. Dovoljno veliko da se mogu gajiti različite kulture i napraviti okućnica. Na parceli se nalazi stara kuća čije komunalije se mogu iskoristiti za izgradnju novog objekta. Naša preporuka! .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 400.000 €, 13600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetno atraktivno poljoprivredno zemljište površine 13,6 ha, u jednom komadu, na teritoriji Lalinca, svega 15 km od centra Niša. Parcela se nalazi u prvom redu do Južne Morave, što omogućava stalno (večno) navodnjavanje, čineći je idealnom za intenzivnu poljoprivrednu....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 45.000 €, 22800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 23.000 €, 5297,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Ratini, ukupne površine 5297 m2, udaljen 7 km od centra. Pogodan za različite namene. kp 1254/39 KO Ratina .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 210.000 €, 5997,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prema informaciji o lokaciji plac se nalazi u zoni stambene izgradnje, izlazi na 3 ulice, a jedna je dužinom celog placa, te je vrlo pogodan za deobu. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 236.600 €, 18200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: P490 Veliki plac od 1,82 hektara se nalazi u podnožju Kosmaja. Idealno je mesto za izgradnju vikendice u divnoj prirodi. Udaljen svega 50ak km od glavnog grada, može biti i savršeno mesto za život i odmor od gradske gužve. Jedan deo je ograđen; plac ima struju, gradsku vodu....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 292.000 €, 14577,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište na Trupalskom putu Niš površine 14577 m2. Zemljište je po planu previđeno za izgradnju većeg poslovno – trgovinsko- radnog kompleksa, tako da može izgradnja privrednih objakata svih namena. Širina fronta prema asfalnoj ulici je 100 m. Udaljenost od auto – puta odnosno od....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 1.830.000 €, 7317,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju izuzetan plac u blizini Minovog naselja, na Ledenoj steni, površine 7317m2. Pogodan za izgradnju manjeg naselja sa modernim stambeno poslovnim objektima za stanovanje. Plac je gradsko građevinsko zemljište, kvadratnog oblika, sa namenom dominantnom, stanovanje ili poslovanje.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 85.800 €, 14257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište u Maršiću od 1 hektara i 43 ara u blizini naselja 22.decembar. Poljoprivredno zemljište-parcele su njive treće i četvrte klase klase.Nalazi se u blizini naselja, pogodno za gradnju vikendice ili etno sela..Do placa vodi nekategorisani put Za sve informacije i....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 355.000 €, 5500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjiženo građevinsko zemljište od 54,66 ari, iznad industrijske zone ''IKEA''. Pogodan za stambene i poslovne objekte. Asfalt do placa. Nalazi se u blizini pijace Bubanj Potok, povezan auto-putem. Blizina okretnice autobusa 402. Udaljenost do Trošarine 10km, do....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 127.000 €, 12705,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju zemljište površine 127 ari. Pogodno za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona, skladišta itd. Okvirne dimenzije parcele su 70 m (do asfaltnog puta) sa 180 m. Pored parcele je prošao gas, struja, gradska voda, kanalizacija, a kroz samu parcelu prolazi kanal za prečišćavanje....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 382.016 €, 11938,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 11938m2, ulazni front oko 71m, dužina oko 164m, poljoprivredno zemljište, pokrenuta promena namene u gradsko-građevinsko. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih i skladišnih objekata....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 1.185.100 €, 11851,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

- Zemljište u gradjevinskom području na glavnom putu za Beočin - površina 11851m2 (2 susedne parcele) - idealna pozicija parcele, pogodno za poslovno-stambenu gradnju - struja, voda, asfaltni put - uknjiženo cena je 100eur/m2 + 3% provizija agencije Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 85.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129743, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m², u blizini hotela Sole Mio. Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 89.000 €, 7528,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep veliki plac U Sremskim Karlovcima, deo zvani ''Karaš'' sa predivnim pogledom na Dunav. Plac se sastoji od tri parcele, kaskadnog je oblika, te je pogodan raznu vrstu gradnje objekata, idealno sa bazenom.Na jednoj parceli se nalazi sagrađen vikend....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 25.000 €, 14000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parcela 1.4 hektara poljoprivrednog zemljišta u selu Katrga kod Mrčajevaca, na udaljenosti 3,5 kilometara od magistrale, u neposrednoj blizini novoizgrađenog autoputa. Pristup parceli obezbeđen sa lokalnog puta. Zemljište pogodno za uzgajanje svih vrsta poljoprivrednih....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 185.400 €, 15237,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska Parcela i Poljoprivredno zemljište 15237 m2 na Magistralnom putu Prodajemo na Čeneju Veliku Građevinsko-Poljoprivrednu parcelu 15236 m2 na TOP LOKACIJIParcela se nalazi pored glavnog magistralnog puta za Srbobran i Suboticu,na placu postoje uknjiženi stambeni objekti....

 
 
 
  Plac, BANJA, 120.000 €, 7000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo plac P=70 ari u naselju Nikola Tesla. plac se nalazi na odličnoj lokaciji, do asvaltnog puta i pogodan je za izgradnju poslovnog prostora, restorana front do puta je 50 metara. Za više informacije i razgledanje pozovite 065/222 3922. Libo agencija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 603.000 € na 570.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 570.000 €, 20100,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 603.000 €
18.03.2026 - 570.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Surcin, Petrovcic, Plac 201a Njiva Gradjevinsko podrucje Plac je pravougaonog oblika, front 63m i udaljen je 20m zemljanim putem do asfaltnog puta, struja, voda. Po informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja objekata stambene namene, trgovina, proizvodnja, usluge; plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 70.000 €, 12389,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac pored autoputa E75. Ukupna površina placa 1ha 23a 89m2, ulazni front ima oko 140m. Pogodan za benzinsku pumpu, proizvodno-skladišna postrojenja, predstavništva različitih delatnosti i sl. U neposrednoj blizini nalaze se benzinska pumpa, fabrika LEONI, reka Južna Morava.....

 
 
 
  Plac, KAC, 802.830 €, 22270,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

VELIKA GRAĐEVINSKA PARCELA 22270 m2 U BLIZINI RAFINERIJE I KAĆKE ŠUME *EKSKLUZIVNO*Prodajemo u blizini Rafinerije Veliku Građevinsku parcelu 22270 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIParcela se nalazi u blizini AutoPuta i Kaćke šume..Dimenzije Placa 62x190 metaraprilazni put je....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 224.000 €, 7000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Drača, kod Kragujevaca, površine 7071 m2, koji se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac Gornji Milanovac, nedaleko od škole u Drači, a pored placa prolazi i seoski put, tako da je pogodan za izgradnju višenamenskih objekata, kako stambenih, tako ekonomskih....