• GoHome Professional
do 619 eura/m2 pogodan 1620 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 pogodan 1620 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 pogodan 1620 m2 što veći

  • Za upit "do 619 eura/m2 pogodan 1620 m2 što veći" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 82 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1540 m2 (malo manji)
    • 1700 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2600 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SUBOTICA, 25.500 €, 1759,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veći, čist, ravan građevinski plac pogodan za gradnju porodične kuće. Širina u frontu je 28m, dok je dužina cc62m. Gradski priključci su na ulici. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 199.000 €, 1711,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam prodaju građevinskog zemljišta koje se nalazi u naselju Bocke, odakle se pruža panoramski pogled na reku Dunav kao i na obronke Fruške Gore. - Parcela uknjižena 1/1 ( 1711m2 ) - Pogodno za izgradnju kuće kao i vikendice - Impresivan panoramski pogled - Izgradnja....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 93.600 €, 1703,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Bulevaru Nikole Tesle u blizini kasarne Mija Stanimirović. Ukupna površina placa iznosi 1703 m2. Front koji izlazi na saobraćajnicu je 20 metara. Postoji i prilaz sa druge strane placa. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti (skladišta, magacini i slično). Uknjižen.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 pogodan 1620 m2 što veći'
24.500 €
18.000 €
20.000 €
  Plac, VINIK, 210.000 €, 1700,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Viniku. Površine je 17ari, gradsko građevinsko zemljište. Pogodan je za gradnju kuće ili poslovnog prostora. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 990.000 €, 1668,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevo - prodaja lokala - Lokal je u prizemlju sa izlogom. Nalazi se na atraktivnom mestu u Mirijevu .Odlicna lokacija za razne poslovne delatnosti. Lux je sređen. Novija gradnja iz 2008 godine. U celom lokalu je uradjena LED rasveta. Postavljena je aluminijuska stolarija i najkvalitetnije....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 850.000 €, 1654,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica - Bulevar revolucije magacin (hladnjača) 1654m2, plac 64, 04a (front prema ulici 84m) Na prodaju namenski građena industrijska hladnjača iz 2013. godine, ukupnog kapaciteta 900 tona, sa razvijenom infrastrukturom i manipulativnim prostorom za šlepere. Ukupna korisna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEGALJICA, 850.000 €, 1654,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Begaljica - Bulevar revolucije magacin (hladnjača) 1654m2, plac 64,04a (front prema ulici 84m) Na prodaju namenski građena industrijska hladnjača iz 2013. godine, ukupnog kapaciteta 900 tona, sa razvijenom infrastrukturom i manipulativnim prostorom za šlepere. Ukupna korisna....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 51.500 €, 1652,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u centru Maršića, pored puta za Korman. Zemljište je gradsko građevinsko. Parcela se prostire na uglu dva puta, pogodno za stambeni objekat ili bilo koju drugu namenu. Gradska kanalizacija pored samog placa, voda na placu i struja. Na placu ima stara kuća koja je upisana....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 9.800 €, 1651,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 16,51 ari u Rajcu- udaljenosti 5km od Slatine i 18km od Čačka. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta i veoma je pogodan za izgradnju vikendice. Nadmorska visina je 540m, u neposrednoj blizini prolazi i struja koja može da se priključi. Više od polovine placa je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 450.000 €, 1650,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor na tri nivoa, 1650m2 (uknjiženo 1280m2) na 50 ari (38+12) placa, 4 km od centra Grocke, prema Beogradu. U okviru zgrade se nalazi i stambeni prostor od 200m2. Pogodno za proizvodnju, magacinski prostor. Mogućnost zakupa celokupnog prostora. GREJANJE - Ostalo, sprat....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 42.000 €, 1650,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac na prodaju u Jovanovcu. Pogodan za gradnju kuće ili poslovnog prostora. Nalazi se pored glavnog asfaltnog puta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAKLOPAČA, 450.000 €, 1650,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, VRANJE, 16.500 €, 1630,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 16,3 ar u selu Stropsko u blizini fabrike "Dodić" vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste. Direktan izlazak na zemljani put, širina izlaza na put 28m. Pogodan za Izgradnju kuće, hale ili sl. Cena: 16.500 evra (početna) Ag.provizija 3%, Rg.br 848 KUPAC....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 11.000 €, 1608,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 1608m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta, ravan je, kvadratnog oblika, pogodan za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, poljoprivredno zemljište,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 15.000 €, 1601,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Proseku, 1601 m2. Nalazi se sa desne strane magistralnog puta Niš i Dimitrovgrad, u blizini asfaltnog puta. Teren je blago strm, pogodan za gradnju ili sadnju poljoprivrednih kultura, mogućnost priključka na struju i vodu. Plac je uknjižen, vlasništvo 1 kroz 1. Ovo....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U opštini Sopot, u produžetku naselja Trešnja, nalazi se Mala Ivanča. Plac koji se prodaje je uknjižen i nalazi se u građevinskom području gde je dozvoljena gradnja, a voda i struja su došli do placa. Odmah do ovog placa se prodaje još jedan od 13 ari, istog vlasniika, tako da je....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 24.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

na prodaju plac P=15,22 ara u Vrtištu na samo 500 metara od "Milkhaus" Plac je pogodan za izgradnju kuće,vikendice ... za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3445. Libo agencija upisana u registar posrednika 495 .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 32.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi unutar naselja, sakriven od buke magistralnog puta.Put, struja voda. Pogodan za vikendicu i za poljoprivredu. .

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 77.000 €, 1600,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac 15 ari u blizini kasarne, plac ima prilaz-nije do asvalta i pogodan je za izgradnju poslovnog objekta, magacina, stovarišta... Za više informacije i razgledanje pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika 2034 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SRBOBRAN, 384.000 €, 1560,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan poslovni kompleks zgrada od 1560 m2 zidanih objekata na parceli od 4294 m2, koji je nekada bila popularna ''Elanova klanica sa preradom mesa ''. Komleks zgrada je održavan i očuvan, u međuvremenu je služio za razne druge namene i pogodan je....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 35.000 €, 1504,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 1504 m² na 5 km od Prijepolja, Ivanje, potes Oborci . Udaljeno oko 700 m od Ivanjskog mosta. Pravouganog je oblika dužine 68,19 m i 68,61 m, širine 22,27 m i 21,30 m. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 1503,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PLAC U JOVANOVCU, PORED GLAVNOG PUTA, POGODAN ZA HALU. UKNJIZEN. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 1502,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Korićanima, površine 15,02 ara. Plac je građevinsko zemljište na 200m od magistralnog puta, ima gradska voda i kanalizacija. Plac je ravan, uređen, pored puta, pogodan za bilo koju vrstu gradnje. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 53.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac u Ovči od 15 ari.Odličan plac u naseljenom delu, pogodan za investiciju kao i za izgradnju. Veoma dobro povezan sa gradom. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42571. .

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 40.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 1.536 m² sa upisanim stambenim objektima ukupne površine 102 m². Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji između sela Lalinca i naselja 9. maj, idealnoj za porodični život, odmor ili kao investicija. ✅ Ukupna površina placa: 1536 m² ✅ Površina objekata: 102....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 7.500 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se senokoš pored Tamiša u Farkaždinu ukupne površine 2,5 lanca. pogodno za sadnju topolove šume ili druge namene. .

 
 
 
  Plac, RUMA, 51.500 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

- Udaljen 900m od Pavlovačkog jezera, gde će se uskoro menjati urbanističko uređenje, što će znatno uticati na cenu parcela u ovom području - Odlična prilika za izgradnju montažnih objekata za izdavanje ili vikend kuće - Od Beograda ste udaljeni sat, a od Novog Sada na 30 minuta vožnje....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 90.000 €, 1500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac 1500m Fruška Gora ,Rakovac -Dolača Lokacija: Rakovac (Srbija, Beočin) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1500m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas Tekst oglasa Ekskluzivna prodaja. 063518546 Gradjevinski plac 1500m na Fruškoj....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....