• GoHome Professional
do 619 eura/m2 pogodan što jeftiniji uknjižen 2420 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 pogodan što jeftiniji uknjižen 2420 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 pogodan što jeftiniji uknjižen 2420 m2

  • Za upit "do 619 eura/m2 pogodan što jeftiniji uknjižen 2420 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 56 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 2300 m2 (malo manji)
    • 2540 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2700 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, ZRENJANIN, 28.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 25.70 ari u industrijskoj zoni u blizini Ling Longa. Zemljište u građevinskom području, njiva I klase, vlasnik poseduje informacije o lokaciji. Pogodan za izgradnju poslovnih objekata različitih delatnosti. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 7.000 €, 2283,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 2283m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored reke, blizu asfaltnog puta, ravan je, pogodan je za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, poljoprivredno zemljište,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 24.000 €, 2352,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 2352m2, ulazni front oko 24m, dužina oko 100m, poljoprivredno zemljište. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih i skladišnih objekata i sl. Uknjižen, čisto vlasništvo,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 pogodan što jeftiniji uknjižen 2420 m2'
60.000 €
60.000 €
31.200 €
  Plac, KORAĆICA, 29.000 €, 2283,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U naselju Koraćica, nedaleko od Mladenovca, u ponudi uknjižen plac od 2283m2 koji se nalazi u građevinskom području. U blizini placa potrebna infrastruktura. Pogodan za izgradnju kuće u skladnom okruženju okruženo prirodom. .

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 31.200 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 91670, struja, uknjizen, deljiv. pogodno za igradnju kuce ili u druge namene (parking,servis,.) Izvadjena informacija o lokaciji U blizini autobuka stanica 500m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 52.000 €, 2511,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2511m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura. Ulazni front oko 16m, dužina oko 166m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 61.700 €, 2284,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2284m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš, Leskovac, u blizini fabrike Yura. Ulazni front 11,5m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih objekata....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 93.000 €, 2480,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Fruškoj Gori, 2480m2, 93.000e,nedaleko od Dunava, na lokaciji idealnoj za odmor. Plac se nalazi u blizini saobraćajnice, na blagoj padini. Pravougaonog je oblika širene oko 25metara i oko 100 metara dužine pa je pogodan i za gradnju. Nalazi se u naseljenom delu....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 112.500 €, 2200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od lepših pozicija, na 350 metara od centra, prodaje se plac od 22,5 ari. Plac se nalazi u blizini glavne ulice, malo uvučen, u mirnoj i tihoj ulici, okružen zelenilom. Postoji infrastrukturna mreža ( asfalt, voda, struja, gas) i omogućava priključak za navedeni plac. Plac....

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 125.000 €, 2509,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Petrovac, površine 2509 m2 koji je uknjižen na vlasnika 1/1 . Plac je zemljište u građevinskom području, nalazi e na raskrsnici dve ulice, na oko nešto malo više 1500 m udaljenosti od magistralnog puta Kragujevac Topola, skretanje za Petrovac,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 2509,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 240.000 €, 2300,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 79747, struja, uknjizen, plac. Odlican plac na lepoj lokaciji pogodan za sve namene,deljiv,poseduje informaciju o lokaciiji,ķ.o.Branesci na tacno 1.8 km od hotela Mona,sa prelepim pogledom na Tornik. Cena nije fixna. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 367.360 €, 2296,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 2296m2, gradjevinsko je zemljište. Zbog svoje lokacije, površine i oblika je pogodan za poslovne objekte različite namene, od auto placa, predstavništva....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 450.000 €, 2200,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. gradjevinski plac povrsine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog Sada. Izuzetna lokacija. Sentandrejski put Novi Sad. Blizina auto-puta 1km. Plac je kompletno ogradjen i asfaltiran, odmah spreman za upotrebu.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 460.000 € na 450.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NOVI SAD, Klisa, 450.000 €, 2200,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 460.000 €
08.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. građevinski plac površine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog Sada.Izuzetna lokacija. Sentandrejski put Novi Sad. Blizina auto-puta 1km.Plac je kompletno ograđen i asfaltiran, odmah spreman za upotrebu.Pogodan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>