• GoHome Professional
do 619 eura/m2 parking barem 200 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 parking barem 200 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 parking barem 200 m2

  • Za upit "do 619 eura/m2 parking barem 200 m2" pronađeno 989 nekretnina - prosečna cena 425 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 45000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • renovirano
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, Tašmajdan, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.indomio.rs

Plac,građevinsko zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji,praktično na uglu ulica Kraljice Marije i Vladetine ulice.Zemljište je građevinsko namenjeno za stanovanje,trenutno je parking prostor ideo je pokriven privremenim objektima u vidu trafika.Plac predstavlja idealni deo od....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen balans između mira i dostupnosti – u neposrednoj blizini se nalaze tržni centar, akva park, restorani, prodavnice i brojne turističke atrakcije.....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 90.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(). Na 60 km od Beograda nalazi se mesto Uzdin .VEOMA POVOLJNONEKORIŠĆENA KUĆA SA NOVIM NAMEŠTAJEM.MOGU....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 parking barem 200 m2'
69.000 €
120.000 €
135.000 €
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća površine 200m2 sa dva lokala od 115m2 i 55m2 na placu od 14 ara. Mokri čvor, 3 magacina, dva ulaza, pomoćne prostorije, trofazna struja, nove električne instalacije, plin, kanalizacija, PVC, 4 parking prostora, LED rasveta. .

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Banatska Spratnost: 2 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Avala, kragujevacki put Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu kuću kod Kosjerića Nalazi se na 7km od Kosjerića i 25km od Divčibara Mirna lokacija sa prelepom okolinom i prirodom Kvalitetna, starija gradnja, iz 1986 godine Održavana, sređena i sa nedavno obnovljenom fasadom Kuća ima 200m2, na placu od 45....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Alibunar, Centar, Banatska, 200m2+5.26ari 200m2+5.26m2, 4.0, PR/2, EG, Gas, terasa, garaža, parking, podrum, telefon Porodična stambena zgrada, uknjižen, ograđeno dvorište 5.26ari....

 
 
 
  Kuća, STARI ŽEDNIK, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca na lakat u Starom Zedniku na glavnom starom putu Subotica -Novi Sad, 200 m2 . Sa lokalom na cosku . Pored Gomexa velikog , izuzetno interesantna ponuda I placom od 852m2 Beogradski put 15 1/1 uknjizena, sa lokalom na cosku ulice . za adaptaciju , renoviranje , sređivanje, Idealno....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 118.450 €, 200,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća na lepom mestu u Petrovaradinu ! Spratna kuća sa pet soba,kupatilom,kuhinjom. Kolski ulaz. Na placu sva infrastruktura. Struje, voda, kanalizacija,gas,asfalt. Za više informacija pozovite agenta prodaje. Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća je dvoetažna, prvi sprat je useljlv a drugi je u sivoj fazi gradnje. Na ulazu u kuću je trem na koji se direktno izalzi iz dnevne sobe. Ova....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela ispred kuće. Kuća se satoji od prizemlja gde su garaža, hodnik, letnja kuhinja i kupatilo, i sprata, na kome su dve spavaće sobe, dnevna....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vrnjci, 600m od Zeleznicke stanica, 200m od Magistrale 3km od centra Vrnjacke banje. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 41.240 €, 200,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvospratna porodična kuća u Knez Selu pored asfaltnog puta. Kuća je na parceli koja je 1079m2 i na njoj se nalazi jos pomoćnih prostorija i iza toga voćnjak i bašta. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju kuće je sledeći raspored, hodnik kupatilo velika dnevna....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Radan planini na pola puta izmedju Prolom Banje i Caričinog Grada. Od glavnog puta do kuće je 1800m makadama. Uz kuću ide još šest manjih parcela. Za više informacija pozvati vlasnika na broj telefona 063/810-2618 Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bečeju, Novo Selo. Kuća poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, velika soba i terasa. Dodatni objekat poseduje predsoblje, sobu, kupatilo, spajz, kuhinja i terasu. Dodatni objekat je izmalterisan ali nije namešten. Veliko dvorište i ostava za drva. Kuća je potpuno....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 46.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera. Plac je površine 497m2. Kuća ima tri etaže (P+1+PK), u osnovi 70m2. Prizemlje je adaptirano, dok druge etaže zahtevaju kompletnu adaptaciju prostorija.....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 90.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(). Na 60 km od Beograda nalazi se mesto Uzdin .VEOMA POVOLJNO NEKORIŠĆENA KUĆA SA NOVIM NAMEŠTAJEM.MOGU....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska stajališta, obdanište, škola, sve neophodno za normalan zivot, na 5 minuta vožnje do samog centra grada. Kuća se sastoji od ulaznog dela,....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 65.000 €, 200,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa garažom i pomoćnim objektima u Knjaževcu u blizini Policijske stanice. Kuća je površine 200m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, na spratu isti raspored. Na placu....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 71.000 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kvalitetnu porodičnu kucu na 25min od Novog Sada. Kuca je spratna ,poseduje podrum, kvalitetna gradnja... Plac je velik, 1.738m2 i izlazi na dve ulice . Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dodatne informacije Nekretnina je uknjižena 1/1, upisana u registar poseda u Zrenjaninu, broj lista nepokretnosti je 13243. Objekat poseduje dve velike terase prema ulici, parking za tri automobila parkiranje po dužini, garaža (1 automobil), kablovska sa internetom i fiksnim telefonom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju leva polovina kuće. Nalazi se na Paliluli, u blizini NKC-a. Plac ima 2,2 ara, kuća ima 200m2 (90m2 u osnovi), Su+P+II+Pk. U suturenu su garaža i podrum, na prizemlju se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i velika terasa. Na I.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak na autoput Kuca je povrsine oko 200m2, nalazi se na placu od 4.63 ara. U kuci je predvidjeno da budu tri stambene jedinice. Prvi deo....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 123.600 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Bačkom Petrovcu ublizini centra. Uknjižena 1/1. Za više informacija , pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Futog-Rustična kuća 200 m2 sa Lokalom 40 m2 u blizini Dunava i Šetališta-065/385 8880 *EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću 200 m2 sa Lokalom od 40 m2 na TIP-TOP LOKACIJIkuća je Trosobna,starije i kvalitetne gradnje,sređena je u Rustičnom Salonskom....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i gradske vreline. Kuća je po strukturi Pr+I+Po. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja sa dnevnim boravkom, dok se sprat kuće sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju,stara 50godina čvrsta gradnja,plac izlazi na 2ulice sa pomoćnim objektom 0611459675ili0642709258 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selo Gradište opština Merošina, na oko 14 km od centra Niša. Sa placem od 1.623 m2. Porodična stambena zgrada je pr plus sprat u osnovi od 108 m2 ukupno oko 200 m2, kao I pomočne objekat oko 100 m2. Prizemlje se sastoji od garaže, podruma, kotlarnice i jedne velike....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 200 m2. Sastoji se od 3 zasebne jedinice. Garaža ukupne površine 30 m2. Ima 2 el.brojila. U procesu ozakonjenja. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 133.900 €, 200,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 99.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena lepa spratna kuća, kvalitetno gradjena i funkcionalna , na lokaciji šireg centra grada, u manjem mirnom i uredjenom bloku.U prizemlju kuće je dnevni boravak spojen sa trpezarijskim i kuhinjskim delom četvorokrilnim vratima, manja radna ili spavaća soba, toalet....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 89.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Nikole Pašića prodaju se dve kuće i odvojeni stan (praktično tri stambene jedinice) sve na jednoj parceli. Površina parcele 520 m2. Površina prizemne kuće 80 m2, površina spratne kuće 93 m2 u osnovi, površina stana 45 m2. Pored navedenog na parceli se nalaze i pomoćni objekti,....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNA ZGRADA: Prizemlje: ulazni hodnik, WC sa tuš-kadom, kuhinja/trpezarija, 2 spavaće sobe, zastakljena veranda, dnevna soba, tavan, podrum. Potkrovlje: ostava i velika soba. Masivna gradnja. Kaljeva peć u trpezariji greje celu kuću. Prozori drveni termoizolacioni sa metalnim i....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 94.950 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom, razvijenom delu Čuruga, na samo nekoliko minuta hoda od potpuno nove sportske hale, osnovne i srednje škole, fudbalskog stadiona, benzinske pumpe i autobuske stanice, prodaje se prostrana spratna kuća sa velikim dvorištem i plodnim organskim zemljištem – idealna za porodični....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veća renovirana kuća, veliki plac, renovirana, nije legalizovana. Moguća zamena za jednosoban stan uz doplatu. Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 59.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Samostalna kuća (godina izgradnje 2002) Broj etaža: 2 Površina: 200 m² Površina placa: 30a (3008 m²) Grejanje na struju Uobičajeno stanje Dodatne prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa Opremljenost: Namešteno Pogled na: ulicu, dvorište Materijal gradnje: cigla Uknjiženo Materijal gradnje:....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 83.000 €, 200,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano