• GoHome Professional
do 619 eura/m2 parking 190 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 parking 190 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 parking 190 m2 pogodan

  • Za upit "do 619 eura/m2 parking 190 m2 pogodan" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 574 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na parceli od 3.46 ari, što pruža dovoljno prostora za dvorište, parking ili uređenje po želji. Objekat raspolaže sa 8 soba koje nude brojne mogućnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 133.000 €, 201,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STAMBENO–POSLOVNE ZGRADE – KONAREVO (Kraljevo– Novi Pazar magistralni put) Na magistralnom putu Kraljevo-Novi Pazar prodaje se uknjižena stambeno-poslovna zgrada površine 201 m², na placu površine 7a. Objekat je do sada funkcionisao kao auto servis i poseduje sve potrebne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 parking 190 m2 pogodan'
89.800 €
89.800 €
58.000 €
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 187,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna,kuća ( 178m2) sa garažom, letnjikovcem, pomoćnom prostorijom ( 29m2) i baštom, sa dva ulaza, na placu od 768m2. Sastoji se od 2 predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 5 soba, 2 kupatila, garderobe i ostave. Pomoćne prostorije - kotlarnica i radna soba. Stariji,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 119.000 €, 183,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju splav 183m prizemlje +sprat, odlično održavan i potpuno funkcionalan u izuzetnom stanju bez oštećenja, redovno održavan i potpuno opremljen za korišćenje. Registrovan, maksimalnog kapaciteta do 12 osoba. Pogodan kako za ličnu upotrebu, tako i za komercijalno izdavanje.....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNA ZGRADA: Prizemlje: ulazni hodnik, WC sa tuš-kadom, kuhinja/trpezarija, 2 spavaće sobe, zastakljena veranda, dnevna soba, tavan, podrum. Potkrovlje: ostava i velika soba. Masivna gradnja. Kaljeva peć u trpezariji greje celu kuću. Prozori drveni termoizolacioni sa metalnim i....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 103.000 €, 174,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća novije gradnje od 175 m2. Ima poslovni prostor od 100 m2 pogodan za razne namene. Ispred veliki parking prostor. Može se kupiti putem stambenog kredita i menjati za nekretnine u Novom Sadu. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>