• GoHome Professional
do 619 eura/m2 parking - GoHome agencijska ponuda
  • do 619 eura/m2 parking - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 parking

  • Za upit "do 619 eura/m2 parking" pronađeno 2 129 nekretnina - prosečna cena 457 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BACKO GRADISTE, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u lepom Bačkom Gradištu, ulica Školska je najviša ulica u selu gde nema podzemnih voda. Kuća se nalazi u blizini parohijskog doma i ima izlaz na dve ulice. Objekat sadrži 3 sobe, veliku trpezariju, veliku kuhinju, ostavu, kupatilo, pretsoblje i veliku terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Grbavica, Novi Sad - stan od 41m2 kompletno namešten - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, odvojena spavaća i terasa - stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom (sudomašina, veš mašina, klima, tv), prirodna ventilacija u kupatilu i kuhinji - smešten u mirnom porodičnom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u Square Gardenu. Stan je potpuno nov, nikad useljavan. Strukturu stana čini dnevna soba, potpuno opremljena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba kupatilo i terasa. Uz stan ako je potrebno moze da se obezbedi i parking mesto. Cena je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan 52m2 na Novoj Detelinari. Sadrži dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasu. U ceni stana je i obezbeđeno parking mesto! Useljiv od 01.09. Kontakt Stanislava 069/383-1010 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo opremljen, jednoiposoban stan u ulici Kraljevića Marka. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Niski troškovi (kalorimetri). Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93565, I/, lift, terasa, parking. Numerisano parking mesto je u dvoristu zgrade. Stan ima dve sobe, trpezariju,kuhinju sa ostavom, kupatilo i odvojen wc i terasa. Potreban depozit u visini kirije. Useljiv od 01. septembra. Dozvoljeni manji psi. Više informacija na:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno opremljen dvosoban stan na prvom spratu sa pripradajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, kupatilo, terasa. Dovoljno mesta za odlaganje. Blizina restorana, marketa, autobuske stanice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan stan u mirnoj ulici Avgusta Cesarca – 500€ mesečno Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u jednoj od najtraženijih i najmirnijih ulica u Novom Sadu – Avgusta Cesarca. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KRSNA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K652 Prodaje se nameštena renovirana kuća površine 100 m2 smeštena u idiličnom okruženju Velike Krsne. Nalazi se na ravnom i besprekorno održavanom placu površine 17,5 ari, koji je kao stvoren za one koji žude za mirnom i opuštajućom sredinom. Kao pravi rajski vrt, ovaj prostor....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno atraktivan poslovni prostor smešten u novijem delu Veternika, jednoj od najdinamičnije rastućih i infrastrukturno najperspektivnijih zona u širem području Novog Sada. Lokal se nalazi u prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade i raspolaže sa površinom idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Radničkom naselju, korisne površine od 180m2, sa pomoćnim objektom površine 10m2, na placu od 418m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, pošte, pijace, marketa i pogodne su kako za stanovanje tako i za izdavanje.Kuća je spratnosti Po+Pr+I,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep trosoban stan u novoj manjoj zgradi u manje prometnoj ulici, na 6 minuta udaljenosti od centra grada. Stan je u novoj zgradi sa ekonomičnim centralnim grejanjem na gas. Stan ima lep dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom, dve komotne spavaće sobe, dve terase,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Nov, kompletno namšten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Blizina strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške oijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću nadomak Valjeva, kod Valjevske Loznice. Izuzetno miran kraj, okružen prirodom i zelenilom. Na donjem nivou kuće nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, na gornjem nivou nalaze se tri spavaće sobe i kupatilo. Kuća je površine oko 100m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen neuseljavan jednoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića u novoj stambeno/poslovnoj zgradi. Stan je ukupne površine 40m2 nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Dvosoban stan u urbanoj vili u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se izdaje komplet opremljen novim modernim nameštajem. grejanje na gas, parking mesto u ceni ove fantastične nekretnine, samo su neke od prednosti ovog stana. Ako ste zainteresovani da pogledate....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u naselju Bagljaš ukupne površine oko 300m2 na placu od 5.45ari. Prizemna kuća nalazi se na uličnom delu parcele i sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, ostave, kupatila i natkrivene terase. U produćetke iste nalazi se dvorišni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Moderan jednoiposoban stan na Grbavici. Kompletno namešten, proteže se na površini od 42m2 i nalazi se na prvom spratu. Sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje je u krugu zgrade. Poseduje komfornu terasu. A u cenu mesečne kirije uračunato je i....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća sa dva lokala u mirnijem delu Srbobrana. Kuća je građena od čvrstog materijala, ima ekonomično grejanje na gasne peći u kući i u lokalima. Kuća se nalazi na uglu i ima dva odvojena lokala jedan od 15m2, a drugi od 14m2, koji su bili u službi trgovine, a mogu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan dvosoban (47 m2), kompletno namesten stan na 2. spratu , u centru Novog Sada, na 3min od Miletićeve i Zmaj Jovine ulice. Lep, sunčan, topao, mirna lokacija bez buke, tearsa. Zgrada poseduje parking u dvorištu, koji možete koristiti uz daljinski za kapiju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Square Garden, Avijatičarsko naselje - 2.0 stan - kompletno opremljen i namešten (klima, 2 x TV, sudomašina, veš mašina..) - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa - garažno parking mesto je u ceni stana - useljivo odmah - potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 628 Karakteristike prostora: • Na glavnom putu, idealno za poslovne aktivnosti. Kancelarijski prostor – 50m² • Toalet. • Galerija sa spiralnim stepenicama. • Opremljena kuhinja (frižider i šporet). • Dnevna soba sa izlazom na terasu. Dodatne pogodnosti: • 7 pripadajućih parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Grad, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo polunamesten stan u Zemunu, Djordja Cutukovica. Ima namestenu prirucnu kuhinju, sporet i frizider. Stan nije useljavan, nova gradnja, kvalitetna vrata, grejanje fan coil inverter klimama (utrosak po potrosnji struje). Prelepa terasa, ceo stan je u prozorima, sa pripadajucim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno opremljen stan na mirnoj lokaciji pored Dunava. Stan ima 45m2, odvojenu sobu, garazu i svu potrebnu belu tehniku. Troskovi su veoma niski. Za vise informacija pozovite 0693724261 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, BACKI JARAK, 46.000 €, 92,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Hala dimenzija 12m X 6m sa kancelarijom i odvojenim magacinskim prostorom dimenzija 10m X 3m. Ispred kapije postoji parking u dužini placa. Hala se nalazi 10 minuta hoda do centra Bačkog Jarka, u neposrednoj blizini pumpe, restorana, kafića Odmah dostupno. Obavezan depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u naselju Zeleno polje (P+Pk), površine 300m2, sa lokalom od 100m2, sve na placu od 8.50 ari. Kuća je izgrađena od čvrstog materijala, izuzetno kvalitetna i u funcionalnom smislu ima koncept dva četvorosobna stana sa posebnim ulazom. Po podovima su parketi, brodski pod i keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan na Telepu, u manjoj ulici blizu Bulevara Patrijarha Pavla. Dobra je lokacija, blizu su marketi, restorani, autobuska stajališta, bulevari, Liman 5, Dunav Stan ima i garažno mesto u zgradi, ako je potrebno i ono se doplaćuje 50€. Zgrada je energetski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Poštovani zakupci, u prilici smo da Vam ponudimo nov, do sada ne useljavan dvosoban stan od 47m2 u srcu Voždovca, u neposrednoj blizini Trošarine, Lidla,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem poslovni objekat u Rakovici u ulici Patrijarha Dimitrija bb od 120m2 pogodan za sve namene. Lokal je do sada radio kao privatan klub/udruženje i restoran, pre toga je bio ugostiteljski objekat, može da se koristi kao magacin ima kolski prilaz kao i magacinski prostor. Lokal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i porodičnom delu Zvezdare, u kući sa zasebnim ulazom, nalazi se prostran i svetao stan koji je savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti. Okružen zelenilom i tišinom, a opet na par minuta hoda od autobusa, tramvaja, banaka, škola i marketa, ovaj stan nudi idealne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep stan na Zlatiboru, potpuno namešten i sredjen. Stan je opremljen svim onim što je potrebno za život, a u okviru zgrade gde se stan nalazi, imate i teretanu, spa, djakuzi i masaže uz doplatu. Stanar koji bude živeo u stanu, može svaki dan da koristi spa i teretanu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117641, PR/, nov, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se lokal na odlicnoj lokaciji u novoj zgradi na Banovom brdu. Lokal se trenutno koristi za stomatoloske usluge, ali postoji mogucnost izdavanja praznog lokala za drugu delatnost uz obaveznu isplatu kirije 6 meseci....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji izdajem povoljno poslovni prostor. Poslovni prostor se nalazi na glavnom putu kod hotela Sheraton. Dovoljno prostora za besplatno parkiranje. Mali dodatni troškovi. Futoški put 5, Sprat, Delimično namešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, tek opremljen stan u Square Garden komplexu. GARAŽNO MESTO u sklopu cene. Grejanje se plaća po utrošku. Lav 2020 nekretnine Agencijska provizija: 50% od prve zakupnine, jednokratno Reg. broj posrednika: 1187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97073, VPR/, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking. Mokri čvor, telefon, klima, jedan ulaz, novogradnja, ulično orijentisan, dvorišno orijentisan, nova fasada, funkcionalan, mermerni ulaz. Izdaje se stan na 5 min od centra lux opremljen sa belom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP,38m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se fantastičan, potpuno namešten stan, u novoj zgradi na prvom spratu (od ukupno 4). Površina stana je 38m2, funkcionalnog rasporeda idealan za jednu osobu ili par. Stan se nalazi u mirnom delu sa pogledom na dvorište, poseduje svoj parking koji se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 643)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>