• GoHome Professional
do 619 eura/m2 najnovije 380 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 najnovije 380 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 najnovije 380 m2

  • Za upit "do 619 eura/m2 najnovije 380 m2" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 403 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 360 m2 (malo manji)
    • 400 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 40000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 381,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Maršala Tita Soba: 7 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 59.900 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaju se 4 placa po 4 ara na Novom Beogradu, na Ledinama. Dimenzije placeva su 20x80 m. 80m je front do ulice, 20m je dubina placa. Svega par minuta od početka Ledina i Grand kafe. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>