• GoHome Professional
do 619 eura/m2 bazen opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 bazen opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 bazen opremljen

  • Za upit "do 619 eura/m2 bazen opremljen" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 384 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 320 m2
    • do 400 m2
    • 400 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 400 m2
    • 480 m2
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 46000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 600.000 € na 500.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, GORNJI MILANOVAC, 500.000 €, 800,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2025 - 600.000 €
18.03.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Na obroncima planine Rudnik nalazi se luksuzan hotelski kompleks, pr+I svaki nivo po 800m2, uk 800m2, 46a. Grejanje u objektu je podno dok se dva unutrašnja bazena leti greju na solar, a zimi na kotlove na čvrsto gorivo i pelet, manji bazen ima i kamin. Hotel ima smeštajne kapacitete....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 299.000 € na 280.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 456,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400.000 €
24.08.2025 - 320.000 €
19.09.2025 - 300.000 €
10.10.2025 - 320.000 €
06.02.2026 - 299.000 €
01.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetna nekretnina u srcu Palića – pravo porodično ili investiciono utočište koje spaja udobnost, funkcionalnost i šarm tradicije, udaljeno svega nekoliko minuta hoda od Krvavog i Palićkog jezera. Na prostranom placu od 13,88 ari, smeštena je očuvana glavna kuća ukupne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 bazen opremljen'
1.300.000 €
1.300.000 €
155.000 €
  Kuća, BANJA, 32.000 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa prelepim pogledom. Kuća je površine 53m2, spratnosti sut+pr. Nalazi se na placu ukupne površine 475m2. Prilaz do kuće ja asfaltni. Obzirom da se....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Kuća, DIVCI, 247.000 €, 550,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Jedna od najlepših kuća na posedu od 30ari. Miran kraj,Pogled panoramski Luksuzno imanje sa prelepom vilom i pratećim objektima, sve uknjiženo na lepom mestu, sa perfektnim pogledom. U etno stilu, izgrađena od vrhunskih materijala, vođeno računa o najsitnijim detaljima. Objekat se....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Kovanluk, 35.000 €, 401,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat oko 40m2, ograđen kompletno betonskom ogradom, a sve na betonskoj podlozi koja je ustvari temelj predviđen za mnogo veći višenamenski objekat.....