• GoHome Professional
do 619 eura/m2 barem 320 m2 što jeftiniji parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 barem 320 m2 što jeftiniji parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 barem 320 m2 što jeftiniji parking podrum

  • Za upit "do 619 eura/m2 barem 320 m2 što jeftiniji parking podrum" pronađeno 84 nekretnina - prosečna cena 482 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 54000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRUPANJ, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljište u Ležimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljiste u Lezimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 barem 320 m2 što jeftiniji parking podrum'
250.000 €
250.000 €
73.000 €
  Kuća, ŠID, 72.000 €, 300,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Šidu, u ulici Alekse Šantića 14. 300m od doma zdravlja. Nalazi se gotovo u samom centru, a kraj je veoma miran. Kuća je 100m2 u osnovi. Podrum (gotovo ispod cele kuće)+prizemlje+prvi sprat + potkrovlje. Ceo plac je veličine 510m2 (17x30m). Pomoćni objekti površine....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 80.000 €, 376,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, pomoćnim objektom i lokalom u selu Krajkovac, opština Merošina. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju 6km od Oblacinskog jezera i 1,5km od Krajkovačkog jezera, na 20km od Niša, 15km od Prokuplja, tako da je idealna za zdrav život u prirodi....

 
 
 
  Kuća, SELO MLADENOVAC, 82.000 €, 388,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K705 Na prodaju prostrana kuća u Selo Mladenovcu, površine 479 m², na placu od 7,22 ara. Ova nekretnina idealna je za porodični život zbog svoje izvanredne lokacije - škola je u neposrednoj blizini, a autobuska stanica se nalazi na samo 200 metara od kuće. Udaljena svega 1,7....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 300,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od centra Ćuprije, idealna za porodičan život, ali i za one koji žele više prostora i mogućnosti za posao ili dodatnu gradnju. Plac: 5,17 ari uređene....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 90.000 €, 385,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 Prodajemo stariju prizemnu Kuću u Bačkoj Topoli,Glavna ulica,visoki plafoni,velike prostrane sobe,kuhinja odvojena,dva kupatila,ostava,podrum ispod kuće,tavanski prostor iznad cele kuće . . .lep plac,uknjižena. Odlicna lokacija za poslovnu delatnost, ugostiteljstva, turizma,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 90.000 €, 298,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novoizgrađena kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, korisne površine 298 m2, na placu površine 221 m2. Kuća ima garažu, podrum, kotlarnicu i ostavu u prvom nivou suturen, dok je na drugom nivou prizemlje i trećem nivou sprat isti raspored, a od prostorija ima kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se parcela površine 18 ari sa dve višespratne kuće i više pomoćnih objekata u Gornjem Matejevcu. Prva kuća je iz 60 tih godina, čvrste gradnje i betosnkih ploča u medjuspratu. Sastoji se od donjeg sprata gde je kuhinja i veliki vinski podrum, i sprata. Na spratu je trem, ulazni....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 120.000 €, 346,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičnu kuću u Bukovcu, na padinama Fruške gore, na mirnom mestu Kuća je površine 346 m2, prizemlje 118m2+ sprat 114m2+ potkrovlje 114m2. U dvorištu se nalazi garaža i pomoćne prostorije.Ima prelepo veliko dvorište kao i voćnjak. Moguć dogovor kao i zamena za stan. Pogled....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni centar u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 400 m2, na placu površine 14 ari. Na ograđenom placu površine 14 ari, nalazi se stambeno poslovni objekat idealan za razne namene hala, dečiji vrtić. Stambeni deo, koji je odmah useljiv, uknjižene površine....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 120.000 €, 525,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana iznutra na zidovima, podu i plafonu stiroporom debljine 5cm i spolja takođe, stiroporom iste debljine, sa pvc stolarijom i roletnama marke....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 130.900 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Salas 373 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Farma, ARANĐELOVAC, 149.000 €, 571,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Aranđelovac, Progoreoci; 571m2, 461.81ar, kuće, ekonomske i pomoćne zgrade, podrum, radionica, garaža, bunar, dvorište, šuma; U ponudi je izuzetno seosko imanje koje se nalazi u neposrednoj blizini puta Aranđelovac - Lazarevac. Objekti: - 156 m2 - stambeni prostor (dve kuće od 73m2....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 343,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 343 m2, pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Objekat se nalazi na placu površine 489 m2, uz magistralni put Kragujevac Kraljevo. Objekat ima tri nivoa plus potkrovlje, čvrste je građe, razvedeno grejanje, gas doveden....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 159.650 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veća nekretnina novije gradnje u Žablju na odličnoj lokaciji sa bezbroj mogućnosti +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045201 , Žabalj, Centar . Prodajemo odlićnu , veliku nekretninu od 435 P+I +Po , na parceli od 1200m2 . Nekretnina je završena u konstruktivnom smislu, uvedena struja....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Sajkasu, kod Novog Sada. Kuca ima osam soba tri kuhinje tri kupatila, cetiri garaze i dve poslovna prostora koja su aktivna. Cetiri ulaza sa ulice i veliko dvoriste. Gas voda struja, dva fiksna telefona i svi prateci objekti. Kontakt telefoni: 062/8274450 i 062/8333411....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 161.710 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u izgradnji, punu potencijala. Poseduje stambeni deo, koji se nalazi na spratu, sa dve stambene jedinice. Prizemlje je osmišljeno tako da može da se formira u veliki poslovni prostor. Podrum se pruža celom površinom kuće. Kablovi za struju su poduplani, tako....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 169.999 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u prelepom kraju Bačke Palanke, na odličnoj poziciji u samom gradu. Kuća se nalazi u mirnoj, odličnoj stambenoj ulici, gde su kuće lepo uvučene, i imaju prelepe prilaze. Kompletna kuća je izolovana i građena čvrstim materijalom 80tih godina. Raspored je odličan,....

 
 
 
  Kuća, VINČA, 170.000 €, 330,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vinča, Centar, kuća sa lokalom, garažom i baštom, na 7 ari .. / Vinča, Centar, ulica Profesora Vasića, nedaleko od Crkve, izlaz na 2 asfaltne ulice, 3 nivoa + podrumi, lokal u prizemlju, gradska voda, kanalizacija, trofazna struja, 3 kupatila, hrast parket, 3 klime, visoki plafoni,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 170.000 €, 390,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux kuća se nalazi u centru Paraćina sa pogledom na grad, plac je pravougaonog oblika i ograđen je sa svih strana. Plac poseduje različite vrste voća, vinove loze i drugo. Na placu, pored kuće nalazi se i ozidan letnjikovac koji takođe ima pogled na voćnjak, baštu. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.100 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, LAZAREVAC, 179.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tri objekta u naselju Bratmilovce, ukupne korisne površine oko 400m2, na placu od 1990m2. Sva tri objekta su novije, kvalitetnije gradnje, dva objekta su potpuno komunalno opremljeni i useljivi, dok je treći objekat u fazi sive gradnje. Objekat najbliži ulici je pogodan....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Lepo sređena i projektovana porodična kuća na placu od 25ari u cnetralnom delu popularnog vikend naselja Babe na pola sata vožnje od Beograda. Na sto metara od glavnog asfaltnog puta u neposrednoj blizini autobuske stanice i prodavnice. Ima i komunalnu i sopstvenu vodu, etažno grejanje.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 180.000 €, 800,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća za investiciju u strogom centru,idealna za hotel, motel, pansion, ili starački dom sa preko 50 kreveta i restoranskim delom, vrtić, tržni centar , robnu kuću , kancelarijski prostor ili veliku porodičnu kuću . Stara gradnja započeta rekonstrukcija 800 + kvm, plus vinski podrum....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 180.250 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Veternik, Novi Sad - spratna kuća od 330m2 (uknjiženo 116m2), plac površine 594m2 - 4 spavaće sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila, 2 dnevna boravka (mogu biti i dve odvojene jedinice), podrum, radionica koja može biti garaža od 50m2 cc - kuća je u izvornom stanju, grejanje na gasni kotao....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 330,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u naselju Trošarina,površine 330m2 na placu P= 1.7ara i 2.5 ari gradskog zemljišta. Kuća je u osnovi 88m2 i ima Su+Pr+I+Pk,u suturenu je velika soba,hodnik,podrum,kotlarnica,i garaža. Prizemlje:dnevni boravak sa kuhinjomi trpezarijom,hodnik,kupatilo,2....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 185.600 €, 397,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17070 Spratnica sa tri stambene jedinice od 397m2 na placu od 400m2.Kuća ima centralno grejanje na pelet, struju,mogućnost priključka na gas, takodje ima uzidan kamin i kaljeva peć pa može da se greje i na čvrsto gorivo. Kuća ima 8 soba ,dva dnevna boravka, tri kupatila....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve odvojene porodične kuće sa 14,15 ari placa u naselju Pahuljica. Jedna kuća se sastoji iz dva dela, jedan deo sadrži dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo, spavaću sobu i letnju kuhinju, dok se drugi deo sastoji iz dva sprata, na prvom spratu postoje 4 spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDIProdaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJIKuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi....