• GoHome Professional
do 619 eura/m2 barem 300 m2 Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 barem 300 m2 Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 barem 300 m2 Najnovije pala cena

  • Za upit "do 619 eura/m2 barem 300 m2 najnovije pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 151 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 4600 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 133.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKA MITROVICA, 133.900 €, 37800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2025 - 145.000 €
22.10.2025 - 140.000 €
18.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plantaža lešnika u selu Ležimir, opština Sremska Mitrovica, zasadjena 2018. godine na površini od 3.78 hektara. Plantaža ima 2270 sadnica leske (italijanske sorte sertifikovanog Ferrero kvaliteta), ogradjena je sa sistemom za navodnjavanje kap po kap. U sklopu plantaže....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 156.240 € na 140.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMČICA, 140.000 €, 3906,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 156.240 €
18.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bićin potok, poljoprivredno zemljište-Stvarna površina-3906m2 , ugovorna površina-3906m2, U Sremčici, na odličnoj lokaciji povezana sa glavnom saobraćajnicom, imamo u ponudi parcelu za više namena. Blizina priključka na elektro-mrežu. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 223.470 € na 210.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Železnik, 210.000 €, 3724,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 223.470 €
18.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Rašće u potesu, gradsko građevinsko zemljište-Stvarna površina-3724m2 , ugovorna površina-3724.00m2, Imamo u ponudi gradsko građevinsko zemljište. Blizina priključaka na infrastrukturu i u blizini priključenja na glavnu saobraćajnicu. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 barem 300 m2 najnovije pala cena'
180.000 €
180.000 €
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 180.000 €, 355,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 200.000 €
18.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostrana porodična kuća površine 355m², smeštena na placu od 5.5 ari u mirnom delu Leštana. Nekretnina se prostire na više nivoa i pruža veliki potencijal kako za porodičan život, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Posebnu vrednost kući daju velike....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 180.000 €, 355,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 200.000 €
18.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>