• GoHome Professional
do 619 eura/m2 barem 290 m2 klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 619 eura/m2 barem 290 m2 klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 barem 290 m2 klima

  • Za upit "do 619 eura/m2 barem 290 m2 klima" pronađeno 228 nekretnina - prosečna cena 442 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČANTAVIR, 95.000 €, 316,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća sa mnogo prostorija, sa dosta pomoćnih objekata u samom centru Čantavira. Uz kuću se nalazi i poslovni prostor pogodan za kafanu ili kafić. Kuća je renovirana. Grejanje je centralno. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 190.000 €, 316,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća na Paliću, stambeno poslovna zgrada, grejanje električno i na čvrsta goriva, čvrsta gradnja, može i zamena, polu namešteno, nije priključena kuća ni na gradski vodovod ni na kanalizaciju, 2 garaže, 2 šupe za ogrev, mogucnost kombinovanja u dva stana Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 60.000 €, 318,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kljajićevu koja ima 318 m2 sa pomoćnim prostorijama i garažom. Kuća se sastoji od podruma prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalaze hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasa, dok se na spratu nalaze hodnik, dve....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 150.000 €, 320,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Trupalu, objekat P+PK, 280m2 ( osnova 147m2 ), na prelepom placu površine 939m2. Prizemlje čini prelep ulazni trem, ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Unutrašnjim stepenicama se ulazi na potkrovlje, koje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 210.000 €, 320,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostrana kuća u Grockoj, 320 m², potpuno renovirana Prodaje se izuzetna porodična kuća u Grockoj, površine 320 m², idealna za život dve porodice. Nalazi se na glavnom putu, svega 1 km od centra Grocke, škole i svih potrebnih sadržaja, a u blizini reke.. Potpuno renovirana....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 105.000 €, 285,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca je u dobrom stanju! Kuca je sagradjena od sitne i kvalitetne cigle. Iza kuce se nalaze pomocne zgrade pogodne za izdavanje, letnja kuhinja i velika sala, garaza i veliko dvoriste! Iza pomocne zgrade je basta od 11 ari. Kuca je uknjizena 1/1. Moguc dogovor oko cene. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 197.000 €, 322,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, ukupne površine 322m², na placu od 3,8 ara. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini stadiona FK Car Konstantin, okružena brojnim sadržajima poput prodavnica, mesara, marketa i obdaništa. Sa četiri nivoa, uključujući prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ova kuća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 323,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac 323m2 na Pantaleju, Pod Vinik sa započetok kućom od 110 m2 u osnovi. Kuća je u sivoj gradnji ima vodu i mogućnost priključka struje Plac je vlasništvo fizičkog lica,čista svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 206.000 €, 323,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća, odlične gradnje u Sremskim Karlovcima. Kuća ima dva etažirana stana od po 84m2, garažu od 97m2. U prizemlju se nalazi garaža koja se može pretvoriti u poslovni prostor, u suterenu se nalazi podrum. Prvi sprat ima dva ulaza, tako da stanovi mogu biti potpuno odvojeni, pogodna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 200.000 €, 323,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje, kupatila, stepenica koje vode do sprata i garaže. Sprat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 170.000 €, 324,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostrana kuća u Batajnici sa velikim placem. Ukupna površina placa: 8.25 ari Prodaje se velika porodična kuća na tri nivoa u mirnom delu Batajnice, idealna za višečlanu porodicu ili kombinaciju stanovanja i poslovanja. Prizemlje je potpuno useljivo i sadrži dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 118.450 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na samo pedesetak metara od Dunava nalazi se predivna prizemna kuća puna potencijala. Odlična za život, kao i za pretvaranje u poslovni prostor tipa staračkog doma, ugostiteljkog objekta Nalazi se u centru Čerevića, u blizini marketi, autobuska stajališta, pošta, ambulanta - sve....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 73.000 €, 329,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 329m2 sa 3 stambene jedinice u selu Susek 30km od Novog Sada, plac 658m2 . Dve stambene jedinice su kompletno sredjene a jedna treba da se završi. Ima 13 soba, 4 kupatila, dve kuhinje, dva hodnika i pomoće objekte koji su uknjiženi. Centalno grejanje je sprovedeno po celoj kući,....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana i uređena do najsitnijih detalja smeštena je na placu površine 9,87 ara. Prostrano dvorište sa ulaznim delom od behaton ploča i sa uređenim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 330,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja vertikale kuće 330m2,desna polovina,uknjizeno,4 etaze,7 soba,4 mokra cvora,mogucnost nadogradnje jos jedne etaze i bocne dogradnje,ukupno oko 150-200m2,mogucnost pretvaranja kuce u vise stanova po horizontali,kuca je za adaptaciju enterijera,kuca se nalazi na Zvezdari,250m....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 180.250 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Veternik, Novi Sad - spratna kuća od 330m2 (uknjiženo 116m2), plac površine 594m2 - 4 spavaće sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila, 2 dnevna boravka (mogu biti i dve odvojene jedinice), podrum, radionica koja može biti garaža od 50m2 cc - kuća je u izvornom stanju, grejanje na gasni kotao....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u Knjaževcu. Poseduje 283m2 i prostire se na dva nivoa. Uknjiženo 1/1 na vlasnika. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 065 800 8281 ili 066 829 2224 N Nekretnine. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 206.000 €, 332,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene jedinice. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, kupatilo, 2 spavaće sobe. Na spratu je hol, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.100 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMA, 206.000 €, 332,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Površina objekta spratnosti Po+Pr+1+Pk, uvučenog od ulice i odvojenog uličnog lokala (sa posebnim brojilom i toaletom) ima 332m2. Ispred lokala ima parking prostor za parkiranje šest vozila. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATOČINA, 66.950 €, 332,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju hala u Batočini površine 332m2, na placu površine 16 ari. Objekat se nalazi pored puta, svi priključci postoje. Postoji mogućnost dogovora zamene za nekretninu stan u Kragujevcu. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 195.000 €, 334,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća (Su+P+Sp) 256 m2, na placu od 29 ari koji izlazi na dve ulice (širina placa 21 m i dužina 95m) sa pomoćnim objektima. Sendvič zid (blok, stklena vuna, fasadna cigla). Struktura prostora: suteren: letnja kuhinja, toalet, kotlarnica, ostava, garaža sa kanalom, ostava. Prizemlje:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 336,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, ukupne površine 336m2, u osnovi 98m2 na placu od 504m2. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih godina u ekspanziji. Sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkrovlja. U podrumu je opremljena stambena jedinica....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 127.310 €, 341,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Mošorin, selo pored reke Tise i na padinama Titelskog brega. Najveći stočni fond u Vojvodini i verovatno i celoj Srbiji. Predivni pašnjaci i plodna zemlja i tradicionalno vredni ljudi odredili su da ovo mesto bude vrlo bogato u svakom pogledu. U samom centru ovog sela, na placu od....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 343,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 343 m2, pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Objekat se nalazi na placu površine 489 m2, uz magistralni put Kragujevac Kraljevo. Objekat ima tri nivoa plus potkrovlje, čvrste je građe, razvedeno grejanje, gas doveden....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 20.000 €, 348,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni objekat u Milanovu, pored magistralnog puta Leskovac-Bojnik, na oko 5km od Leskovca. Objekat je u osnovi 348 m2 i sastoji se od podruma (188m2),prizemlja (299m2) i sprata (93m2). Veličina parcele na kome se nalazi objekat je 30.15ari. Objekat je na mestu koje je....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 154.500 €, 350,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu spratnu kuću u Šajkašu bez ulaganja. Odmah useljiva! Kuća ima cca 350m2, plac 915m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podruma ispod cele kuće. Prizemlje ima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom koji poseduje terasu, kupatilo i dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 68.000 €, 350,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

PRIGREVICA - Dve kuće na placu do 1.320 m2 Udaljena od Apatina 10 km, od Sombora oko 20 km.I od kanala Dunav Tisa Dunav oko 2 km.Blizu je i prigrevačka banja Junaković Prodaju se dve kuće u centru Prigrevice. - Prva je površine 168 m2 + podrum (u osnovi je 84 m2), spratnica i sastoji....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaža(2), parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 149.350 €, 350,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 149.500 €, 350,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća koja se sastoji iz 4 dela pod jednim krovom, tri dela su stambena, a četvrti deo se sastoji od garaže-radionice. Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzom Brodu. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada. Kuća je površine oko 280m2. Sastoji se od podruma 60m2, prizemlja, sprata i potkrovlja identične površine 74m2. Prizemlje poseduje ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 77.250 €, 350,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stambeno - poslovni prostor na odličnoj lokaciji,magistralni put Bačka Palanka -Sombor-Novi Sad.Poslovni trostor se nalazi na placu od 1079m2.Od toga 350m2 je poslovni prostor,170m2 hala za više namena,42m2 kancelarija,42m2 prodavnica,60m2 garaža sa kanalom.Prostor....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 130.000 €, 280,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična porodična kuća u Leskovcu u Radničkom naselju korisne površine oko 280m2 sa lokalom ispred kuće. Kuća je pravljena 80-ih godina kombinacija pune cigle i blokova sa betonskim nosećim stubovima i zidovima i gvožđem. Kuća je ukopana u zemlju što znači da se u podrum....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, BACKO GRADISTE, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u backom gradistu na odličnoj lokaciji sastoji se od prizemlje dva poslovna prostora dva magacina ,sprat hodnik kuhinja ostava trpezarija dnevni boravak dve spavaće sobe dva kupatila u dvorište je izgrađen treći poslovni prostor do ploče i razvedena struja i voda ..jedan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 351,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u blizini naselja Čalije. Kuća je ukupne površine 351m2, P+1+Pk m2, sa velikim dvorištem, garažom u okviru kuće, i pomoćnim objektom iza kuće. Kuća je novije kvalitetne gradnje, iznutra je moderno uređena i....