• GoHome Professional
do 619 eura/m2 barem 280 m2 parking - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 619 eura/m2 barem 280 m2 parking - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 barem 280 m2 parking

  • Za upit "do 619 eura/m2 barem 280 m2 parking" pronađeno 560 nekretnina - prosečna cena 399 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 42000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 260.000 €, 400,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Struja i voda su odvojeni posebno za prizemlje i posebno za sprat, a priključak na gas je zajednički. Postoji mogućnost za potkrovlje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Dunavska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 200.000 €, 409,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Plac poseduje vecu kucu i jednu manju. Kuca je opremljena gasnim podnim grejanjem, ventilacionim sistemom, elektricnim roletnama, centralnim usisivacem, elektricnom kapijom i garazom u koju mogu da stanu tri vozila. Kuca je spratna, ima solarni sistem, monofaznu i trofaznu struju,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 257.500 €, 412,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi. Dobra investicija, rađena od čvrstog materijala. Uknjižena 1/1 uz određena ulaganja savršena za porodično stanovanje. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i sprata. Ukoliko tražite nešto što je mirnom delu grada ovo je prava nekretnina za vas. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, KAC, 190.960 €, 412,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalana spratna kuća u Kaću (ULICA JUGOVIĆEVA), odlična pozicija same kuće! Kuća je novije gradnje i bez većih ulaganja! Spratna kuća u prizemlju poseduje poslovni prostor. Prvi i drugi sprat su identični po prostorijama i rasporedu, kao dva trosobna stana! Kuća poseduje kolski....

 
 
 
  Kuća, KAC, 201.570 €, 412,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 413,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetnu kuću u srcu Meljaka, Beograd. Ova nekretnina, novije gradnje i potpuno nova na tržištu, nudi sve što vam je potrebno za udoban i luksuzan život. Sa ukupnom stambenom površinom od 413 kvadratnih metara, ova prostrana kuća se prostire na Pr+1+PK i obuhvata impresivnih....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 415,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Paraćinu, u mirnom naselju Vrapčane, koja predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje ili investiciju. Objekat se sastoji od tri etaže – prizemlja, sprata i potkrovlja, pri čemu svaka etaža funkcioniše kao zasebna stambena jedinica. Raspored prostorija na....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 92.700 €, 257,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Preporuka! Na jednom placu dve uknjižene kuće - pogodno za život dve porodice. Spratna kuća se sastoji od podruma,garaže,kuhinje, dn.boravka,četiri spavaće sobe i dva kupatila.Prizemnu kuću čine dva jednoiposobna stana. U dvorištu izgradjen čardak,pušnica i ostava. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 418,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Plac 1.500 m2 , kuća 418 m2 u tri etaže po tri stana od po 117m2. Može da funkcioniše kao tri zasebne jefinice. PR+I+potkrovlje Prizemlje kompletno opremljeno Sprat i potkrovlje u sirovom stanju Uknjižena 1/1 kontakt na tel 0694416635 Terasa, Parking, garaža, Tavan, Klima,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 145.000 €, 420,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena, prizemlja , prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odrađena izolacija objekta Moguća korekcija cene....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 285.000 €, 420,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99817, 15a, spratna, p+2, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan. Kuća se nalazi na 200 m od Avalskog puta,posle Šuplje Stene,blizu skretanja za Ripanj,kafane Avalsks Brvnara,Srednji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odradjena izolacija objekta Moguća korekcija cene za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 230.000 €, 420,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima 140 m2 .Na prvoj etaži se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od velikog ulaznog hodnika iz koga se ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 285.000 €, 420,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća. Odvojene tri stambene jedinice. Kuća čvrste gradnje, odličan prostor. Za više informacija i gledanje pozovite agente prodaje Tel. 064/803-3306 021/221-5101 386172 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 62.900 €, 256,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 101.970 €, 256,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo kuću u centru Kovilja. Na velikom placu od oko 700m2 se nalaze dve odvojene stambene jedinice koje imaju oko 200m2 stambenog prostora. Stambene jedinice su odvojene velikom lepom terasom tako da mogu imati više funkcija .Takođe na placu se nalazi pomoćni....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 82.000 €, 256,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo veliku porodičnu Kuću u Srbobranu preko puta Osnovne škole, put za Bečej, Pr+1+Pk Bruto površine 322m neto 256m + pomoćne prostorije bruto površine 88m neto 70m,lep plac 470m.Kuća je starije gradnje iz 80-ih,od čvrstog materijala,u prizemlju je kuhinja sa trpezarijom,dnevnim....

 
 
 
  Stan, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Besprekorno održavana - Petosobna - Uknjižena - Bez ulaganja! Na prodaju porodična kuća u centru Rumenke, blizina gradskog prevoza, osnovne škole, marketa, apoteka Kuća je građena od čvrstog materijala, besprekorno održavana bez dodatnih ulaganja, fenomenalnog rasporeda, sastoji....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 257.500 €, 427,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, KRNJAČA, 200.000 €, 430,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, na 5 minuta od Omladinskog stadiona nalazi se stambeno poslovni objekat koji je uknjižen 1/1, legalizovan kao dva stana (165m2 i 78m2) i poslovni prostor - lokal 187m2. Manji stan je u prizemlju, veći je dupleks, prizemlje i potkrovlje, a lokal je polovina....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEČEJ, 109.000 €, 434,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Bačkom Gradištu Uknjižen Poslovni Objekat 430 m2 na Odličnoj LokacijiObjekat je Ozakonjen P+Pk sagrađen 2002. godine od čvrstog materijala-cigle ima trofazni električni i gasni priključak Lokacija objekta je odlična, nalazi se u naseljenom delu Mesta u blizini parka....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 161.710 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u izgradnji, punu potencijala. Poseduje stambeni deo, koji se nalazi na spratu, sa dve stambene jedinice. Prizemlje je osmišljeno tako da može da se formira u veliki poslovni prostor. Podrum se pruža celom površinom kuće. Kablovi za struju su poduplani, tako....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 159.650 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veća nekretnina novije gradnje u Žablju na odličnoj lokaciji sa bezbroj mogućnosti +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045201 , Žabalj, Centar . Prodajemo odlićnu , veliku nekretninu od 435 P+I +Po , na parceli od 1200m2 . Nekretnina je završena u konstruktivnom smislu, uvedena struja....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 146.000 €, 435,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117538, VPR/I, terasa, zidani, parking, dvorište/bašta. Prodaje se poslovno-stambeni objekat.Osnova je uradjena,u prizemlju je planirano da budu 2 lokala I magacin.Gore je planirano da budu 3 stana.Ostavljene su I terase.Dozvoljena je gradnja I tog sprata.Prikjucak....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 206.000 €, 436,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***ODLIČAN LOKAL NA NAJBOLJOJ LOKACIJI U RUMENCI*** Fizički lokal ima prizemlje i prvi sprat, u radu su oba lokala. Prizemlje izdato, može da se nastavi izdavanje!!! Za više informacija pozovite Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 75.000 €, 254,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, prodaje se prostrana prizemna kuća ukupne površine 254 m2, na parceli površine cc 1000m2. U sklopu kuće nalazi se i poslovni prostor (lokal) sa zasebnim ulazom sa ulice. Kuća zahteva sanaciju i određena ulaganja. U prostranom dvorištu nalaze se pomoćni objekti....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 160.000 €, 254,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa visokim potkrovljem koja se nalazi u centru Bačkog Jarka u lepoj i mirnoj ulici, na odličnoj poziciji gde su svi sadržaji poput autobuske stanice, škole i vrtića, marketa i dr. na 5min šetnje od kuće. Kuća u prizrmlju od prostorija ima: predsbolje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 437,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća u Futogu. Sastoji se od 4 etaže, polusuteren, prizemlje, sprat i potrkovlje. Sve etaže osim prizemlja su u sirovom stanju. Gas je priključen i postavljeni su radijatoru. Plac je odličan ravan, površine 810m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 440,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo spratnu kuću u Sremskim Karlovcima , u ulici Dositeja Obradovića, koja se nalazi iznad Dvorske bašte. U pitanju je spratna kuća kojoj fasada nije dovršena , ali iznutra je funkcionalna i trenutno se izdaje. Ima kompletnu infrastrukturu. Objekat u osnovi ima 110 m2. Ima prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 110.000 €, 440,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

kuca je pravljena moderna jako je velika ima 7,spavace sobe 3,kupatila 3,ulaza nemogu da vam pisem sve ali od video nadzora alarma kapija se otvara na daljinski voda reto cirkulacija grejanje plin i struja ako gledate plan videcete da ima i kafic i suteren ja mislim 440,m2 ali ako....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 185.400 €, 441,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo proizvodnju u Ravnom selu! Blizu glavnog magistralnog puta, a opet u mirnom delu sela, nalazi se ova proizvodnja prepuna potencijala. Pogodna za razne delatnosti poput pekare, mlekare, kozmetičke radionice i proizvodnju raznih zanatskih proizvoda mimo gored navedenih. Na....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 105.000 €, 253,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u sivoj fazi sa placem u naselju Grmovac, Ugrinovci, opština Zemun, na samo 23km od Mostarske petlje u Beogradu. Kuća sa dve stambene jedinice se nalazi na ravnom placu površine 6 ari. Plac je dimenzija 15m sa 40m i nalazi se u drugoj gradjevinskoj-klimatskoj zoni.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA VAROŠ, 225.000 €, 445,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo ponudi Poslovni Objekat -prva celina koja se nalazi na magistralnom putu E763 u središnjem delu Nove Varoši ( između fabrika Obuća i Sloga ), a bočnom stranom na ulicu "Mahala". Objekat izgrađen osamdesetih godina prošlog veka, od tvrdog materijala, klasičnom....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 230.000 €, 445,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

* Na prodaju stambeni i poslovni prostor u Mlakama. - Ukupna površina stambeno-poslovnog prostora je 445 m2,površina parele 782 m2. Stan i lokal u sklopu kuće iznose 249m2 (stan 124m2 + lokal 125m2) i prozvodna hala 196m2. Godina izgradnje 2010. godine. - U dvorištu se nalazi velika....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična, samostalna, spratna kuća u Sremskim Karlovcima . Uknjizena na 141m2 , u prirodi 447m2 korisne površine. Okružena zelenilom, u mirnom delu idealnom za porodični život. Nekretnina ne zahteva ulaganja. U prizemlju kuće imamo prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična, samostalna, spratna kuća u Sremskim Karlovcima . Uknjizena na 447m2 . Okružena zelenilom, u mirnom delu idealnom za porodični život. Nekretnina ne zahteva ulaganja. U prizemlju kuće imamo prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe i kupatilom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 500)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>