• GoHome Professional
do 619 eura/m2 500 m2 zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 500 m2 zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 500 m2 zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "do 619 eura/m2 500 m2 zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 259 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 16000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • kablovska
    • podno grejanje
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 500 m2 zadnjih 14 dana što manji'
295.000 €
295.000 €
105.000 €
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 5.000 €, 493,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu slobodu za planiranje i izgradnju. Vodi se kao poljoprivredno zemljište (pašnjak 6. kase), uz mogućnost prenamene u građevinsko, s obzirom....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Starim Banovcima prodaje se građevinska parcela površine 5 ari. Nalazi se unutar građevinskog područja, što omogućava izgradnju stambenog objekta. Parcela je u mirnom delu naselja, a istovremeno nadomak svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, autoputa. Stari Banovci su poznati....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stepe Stepanovi��a, pr+I, ta, uknji��ena, blizina tr��nog centra i crkve,-Odli��na lokacija za investitore, dozvoljena gradnja.Agencijska provizija 2% -11ari .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Vasilija Ostroškog Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zvezdara, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Rade Kondića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 39.000 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nova Crnja - Spratna kuća izgrađena 1990.godine, površine 516m2 sa velikim potencijalom. Na odličnoj lokaciji, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini Kikinde 25km, Zrenjanina 45km i granice sa Rumunijom (blizu Jimbolie). Kuća je čvrste gradnje, poseduje sprat i dobar raspored....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 520,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Stari vinogradi, sut+pr+I+ptk, eg,-Ugovorna povr��ina ku��e je 468m2.Ku��a je novije gradnje, ��etiri odvojene stambene jedinice.U blizini je okretnica trole.Plac je ravan, pogodan za gradnju i adaptaciju ku��e u zgradu.Suteren i prizemlje su odmah useljivi, prvi sprat delimi��no....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 26.000 €, 527,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��igota-Stvarna povr��ina-527m2 , ugovorna povr��ina-527m2, plac u gra��evinskom podru��ju. Odli��na pozicija. Asfaltni put do placa. Blizina Ribni��kog jezera i ��igote-naselje Smiljani��a zakosi. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>