• GoHome Professional
do 619 eura/m2 480 m2 što manji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 480 m2 što manji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 480 m2 što manji pogodan

  • Za upit "do 619 eura/m2 480 m2 što manji pogodan" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 198 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 11000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŽABALJ, 159.650 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veća nekretnina novije gradnje u Žablju na odličnoj lokaciji sa bezbroj mogućnosti +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045201 , Žabalj, Centar . Prodajemo odlićnu , veliku nekretninu od 435 P+I +Po , na parceli od 1200m2 . Nekretnina je završena u konstruktivnom smislu, uvedena struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 146.000 €, 435,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117538, VPR/I, terasa, zidani, parking, dvorište/bašta. Prodaje se poslovno-stambeni objekat.Osnova je uradjena,u prizemlju je planirano da budu 2 lokala I magacin.Gore je planirano da budu 3 stana.Ostavljene su I terase.Dozvoljena je gradnja I tog sprata.Prikjucak....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA VAROŠ, 225.000 €, 445,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponudi Poslovni Objekat -prva celina koja se nalazi na magistralnom putu E763 u središnjem delu Nove Varoši ( između fabrika Obuća i Sloga ), a bočnom stranom na ulicu "Mahala". Objekat izgrađen osamdesetih godina prošlog veka, od tvrdog materijala, klasičnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 480 m2 što manji pogodan'
180.000 €
226.600 €
20.000 €
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda. Prilaz do parcele seoskim putem, koji je nasut i urađen do samog placa. Pogodno za gradnu vikendice za pecaroše ili postavljanje....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 41.000 €, 461,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu. Površina placa je 461m2, pogodan je za izgradnju kuće. U blizini su kuće tako da je moguće priključiti vodu i struju. Uknjižen. Plac, Niš - Donje Medjurovo | Prodaja · 461m² · 41.000€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 3.300 €, 462,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela poljoprivredno zemljište 462 m2. Pogodno za izgradnju vikendice, u blizini su priključci za vodu i struju. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 190.000 € na 160.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 160.000 €, 472,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 190.000 €
27.02.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine 181m2 i koristila se kao restoran. Sastoji se od sale, kuhinje, ostave i sanitarnog čvora. Druga kuća je troetažna: Po+P+Pk, površine 291m2. U prizemlju se nalazi predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 190.000 €, 472,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BATOČINA, 235.000 €, 475,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se višenamenski poslovni prostor u Batočini naselje Prnjavor. Na parceli od 23 ara nalazi se objekat od 475 m2 koji se sastoji od kancelarijskog prostora ( četiri prostorije, prostor za čajnu kuhinju,  dva mokra čvora i hala ), kao i objekat od oko 90 m2 na dva nivoa....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 77.250 €, 486,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

41920, 063 526 063 Milovan, Plac je na izuzetnoj lokaciji u zoni porodične gradnje. Pogodan je i za uzgradnju URBANE VILE sa tri stana. Pogled na Frušku goru daje placu dodatni kvalitet i draž. Spajanjem sa susednim placem nepokretnost dobija dodatnu dimenziju(943m2 front 28m) pogodnu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Drenovcu, na mirnoj lokaciji, pogodan za izgradnju, na kome je izgrađena vikendica koja nije dovršena, a od prostorija ima u prizemlju veliku sobu i na spratu veliku sobu i terasu. Vikendica nije uknjižena. Plac je građevinsko zemljište. Vlasnik 1/1. Plac je uknjižen.....

 
 
 
  Plac, DRENOVAC, 16.000 €, 492,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista od 5 ari, front 25m, u blizini centra i glavne saobracajnice. Na deset kilometara od aerodroma "Nikola Tesla", u blizini "Jakovačke petlje", uključenja na "Miloš veliki", budućeg "Nacionalnog stadiona", "Expo centra". Zemljište pogodno za porodičnu gradnju, ali i....

 
 
 
  Plac, BANJA, 120.000 €, 500,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari, gradjevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Na obali Dunava u Višnjickoj ulici. Povezanost sa centrom grada izvanredna, autobusko stajalište ispred placa, na 6 km od centra grada i zgrade skupštine bez presedanja. Budućnost investiranja i ulaganja u oblast....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 58.000 € na 56.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VINIK, 56.000 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2024 - 45.000 €
11.08.2024 - 43.000 €
27.06.2025 - 49.000 €
01.10.2025 - 55.000 €
15.03.2026 - 58.000 €
01.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

na prodaju plac u podviniku p-452m2, u bčizini škole , pogodan za izgradnju stanbenog objekta do 400m2,ima mogućnost priključenja struje,vode i kanalizacije, asvalt na 50m, za više informacije obratite se agenciji Libo na telefone 065 222 3922,065 883 3446,,.agencija upisana u listu....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup svim gradskim sadržajima, a opet u mirnom i prijatnom okruženju. - Asfaltni put vodi direktno do samog placa – bez makadama i nepristupačnih....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2 koji se prodaje, a parcela je veće površine U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za izgradnju kuće....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 55.750 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Futogu, ukupne površine 541 m², na atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji u blizini Novog Sada. Ulica trenutno nema naziv, ali je izgradnja na okolnim placevima već započeta, što ovu nekretninu čini izuzetno pogodnom za investiciju ili izgradnju porodične kuće. Plac....

 
 
 
  Plac, VINIK, 58.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u naselju Branko Bjegović. Površine je oko 4,5ari, nalazi se na dobroj lokaciji i pogodan je za gradnju kuće. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Opornica, 16.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan za svaku gradnju. Na placu je i manji objekat, a postoji i mogućnost svih priključaka. Parcela je uknjižena. Vlasnik 1/1. Za sve informacije....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 180.000 €, 508,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeno poslovni objekat, na lepo uređenom placu sa terasom i baštom. Objekat se sastoji od poslovnog dela, uvučenog od ulice, sa baštom. Radio je kao kafana sa baštom i roštiljem, 30godina. Ima kuhinju i mokri čvor. Kuća je okrenuta u lepo, travnato, uredno dvorište. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJI Kuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2, širina fronta 15 metara, poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2 Dozvoljena izgrađenost 40% P+3+PK POGODNO ZA....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 39.000 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nova Crnja - Spratna kuća izgrađena 1990.godine, površine 516m2 sa velikim potencijalom. Na odličnoj lokaciji, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini Kikinde 25km, Zrenjanina 45km i granice sa Rumunijom (blizu Jimbolie). Kuća je čvrste gradnje, poseduje sprat i dobar raspored....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Brzi Brod, 284.900 €, 518,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor koji Vam predstavljamo nalazi se u krugu bivše Elektronske industrije, gde se nalazi veliki broj firmi, četiri fakulteta, pa je pogodan za različite poslovne delatnosti. Ukupne površine je 518m2, nalazi se na I spratu. Unutrašnje visine: do grede 3,8 metara, do ploče....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 520,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Stari vinogradi, sut+pr+I+ptk, eg,-Ugovorna povr��ina ku��e je 468m2.Ku��a je novije gradnje, ��etiri odvojene stambene jedinice.U blizini je okretnica trole.Plac je ravan, pogodan za gradnju i adaptaciju ku��e u zgradu.Suteren i prizemlje su odmah useljivi, prvi sprat delimi��no....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 175.100 €, 520,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Adice, plac za gradnju u centralnom delu +++ Agencijska oznaka nekretnine 7089875 , Novi Sad, Adice. Prodaje se plac pogodan za gradnju urbane vile ili porodične kuće , P + 1 + Pk u centralnom delu Adica, povrine 520m2, i fronta 17m, u ulici sa svom infrastukturom. Pozovite, Ljiljana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>