• GoHome Professional
do 619 eura/m2 320 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 320 m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 320 m2 porasla cena

  • Za upit "do 619 eura/m2 320 m2 porasla cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 465 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 48000 eura
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • potkrovlje
    • podrum
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 154.500 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 295,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se sastoji iz tri etaže i svaku etažu čine: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prizemlje i prvi sprat su kompletno sređeni, dok je drugi sprat samo omalterisan. Gradska voda i kanalizacija, trofazna struja. Urađena izolacija i fasada na kući. Gas je prošao....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 129.000 € na 137.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BELO POLJE, 137.000 €, 294,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 129.000 €
10.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena osnova kuće (147m2), a u katastru nije upisana ukupna površina koja iznosi 294m2. Kuća ima dve etaže i podrum. U unutrašnjem delu kuće urađena je vodovodna i elektro instalacija, cevi za grejanje, omalterisano. Urađena kompletno PVC stolarija. Od centra Obrenovca oko 1000metara.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 125.000 € na 140.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 330,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2024 - 140.000 €
24.02.2026 - 125.000 €
31.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Porodicna kuca sa potkrovljem 250m2, lokal 25 m2, pomocna kuca 45 m2, garaza 15 m2, podrum 16m2, u odlicnom stanju sa svim priključcima i grejanjem na gas, alu stolarija, izolacija na placu od 4 ara, sa urednom dokumentacijom, bez ulaganja. 330 m 2 6 0 1 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 320 m2 porasla cena'
200.000 €
200.000 €
 
+14%

Promena cene sa 140.000 € na 160.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 160.000 €, 330,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.09.2023 - 125.000 €
15.01.2024 - 140.000 €
25.02.2026 - 125.000 €
03.04.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodicna kuca sa potkrovljem 250m2, lokal 25 m2, pomocna kuca 45 m2, garaza 15 m2, podrum 16m2, u odlicnom stanju sa svim priključcima i grejanjem na gas, alu stolarija, izolacija na placu od 4 ara, sa urednom dokumentacijom, bez ulaganja. .

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 140.000 € na 160.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 160.000 €, 330,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
03.04.2026 - 140.000 €
24.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća sa potkrovljem 250m2, lokal 25m2, manja kuća sa zasebnim ulazom 45m2, garaža 15m2, podrum 16m2, u odličnom stanju sa svim priključcima. Grejanje i topla voda na gas, alu stolarija, izolacija i fasada na placu od 4 ara, sa sredjenim dvorištem i urednom dokumentacijom.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 85.000 € na 87.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TOPOLA, 87.000 €, 330,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 85.000 €
06.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na obroncima Oplenca i pruža nesvakidašnji pogled na okolinu. Kuća je sa tri etaže, poseduje tri terase, garažu, parking mesto, pomoćni objekat i 3,3 ara placa.Priključena na gradski vodovod i kanalizaciju. Uknjižena, vlasništvo 1/1, odmah useljiva. Kontakt telefon....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 130.000 € na 137.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, OBRENOVAC, 137.000 €, 294,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2023 - 170.000 €
07.06.2024 - 130.000 €
10.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo spratnu kuću na 4 ari placa u Belom Polju, 1000 m od Obrenovca. Kuća ima dve etaže i podrum. Osnovica kuće je 147m2. Unutrašnji deo kuće urađena vodo i elektro instalacija,cevi za grejanje,omalterisana spolja,nema fasade. Agencijska provizija 2% Za više....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>