• GoHome Professional
do 619 eura/m2 320 m2 što jeftiniji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 619 eura/m2 320 m2 što jeftiniji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 320 m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 619 eura/m2 320 m2 što jeftiniji" pronađeno 540 nekretnina - prosečna cena 414 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 44000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 198.000 €, 300,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se spratnica površine 300kvm koja se nalazi na placu površine 704kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: četiri spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i terasu. Vrata su drvena dok su prozori pvc, na podovima u sobama su parketi....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 199.000 €, 316,45 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na 2,5 km od Ibarske magistrale u najatraktivnijem delu Barajeva predstavljamo Vam ovu nezavršenu kuću. Domaćinski je građena sa svim potrebnim planovima i dozvolama. Zaljubljenici u prirpodu kad završe ovu kuću mogu sebi napraviti pravi raj sa predivnim pogledom na celu Šumadiju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-422 (od ukupno 423)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>