• GoHome Professional
do 619 eura/m2 300 m2 klima interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 300 m2 klima interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 300 m2 klima interfon

  • Za upit "do 619 eura/m2 300 m2 klima interfon" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 800.000 €, 296,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

IDEALAN ZA OZBILJNE FIRME | VIŠE KANCELARIJA | MOGUĆNOST RENOVIRANJA PO VAŠOJ MERI Lokacija: Ruzveltova ulica, nadomak TC Zira. Tip objekta: Samostalan poslovni objekat. Površina: 296 m² (prizemlje + visoko prizemlje + sprat). Struktura: 11 kancelarija, više mokrih čvorova, čajna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 800.000 €, 290,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderna, luksuzna porodična kuća u zatvorenom kompleksu. 290 m2 funkcionalnog prostora. Velike staklene površine, prirodno svetlo, direktna veza sa dvorištem. Mir, privatnost, kontrolisan pristup, brz izlaz ka gradu (15 min) Struktura Dnevni boravak (visoki plafoni, panoramska stakla).....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Z.Stanica, 485.000 €, 300,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Interfon Telefon Kablovska Internet Klima Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.350.000 €, 300,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica - Košutnjak kuća, 300m2 (7 terasa) PR+I+II+III, gas/kotao, klima, KATV, internet, interfon, podrum, parking, 3 garaže, plac 1ar Jedinstvena kuća u nizu sa dvorištem 1,8a i direktnim pogledom na Košutnjak U ponudi je ekskluzivna vila u nizu na prestižnoj lokaciji u Košutnjaku,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

ID 582 Prostrana i funkcionalna kuća u nizu – Idealna za porodicu ili investiciju Karakteristike objekta: • Spratnost: Po+Pr+1+Pk • Ukupna stambena površina: 280 m² • Ostava: 10 m² • Garaža: 50 m² (kapacitet za 3-4 parking mesta) Raspored prostorija: Prizemlje: • Dnevna soba • Trpezarija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 470.710 €, 300,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veliko nam je zadovoljstvo da smo u mogućnosti da vam ponudimo kuću vrhunskih karakterstika u smilu, kvlaiteta gradnje, strukture, sadržaja i lokacije. Nekretnina koju treba svakako videti ali u najkraćem, poseduje: tri sobe, veliku dnvnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, bazen, dvorište,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 547.000 €, 299,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Dragacevska, 7.0 poslovna zgrada od 299 m2, terasa + 45 m2 podrum, na 2 ara placa, PO + PR + I, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiva, uknjizena kao 2 poslovna prostora na 299 m2 (149....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 390.000 €, 302,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Podrum Gatačka Spratnost: 2 Soba: 7 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 279.000 €, 302,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo prvoklasnog smeštaja. Prostire se na 302 m² površine i sadrži ukupno 6 klimatizovanih soba, svaka sa svojim privatnim kupatilom. Svaka soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 823.500 €, 305,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za poslovnim prostorom i bitno Vam je da se nalazi u strogom centru grada? Mi Vam nudimo jedan takav. Izdaje se poslovna zgrada koja se nalazi u blizini Narodnog pozorišta. Površine je 305m2 i sastoji se od 3 etaže i podrumskih prostorija koje su adaptirane kao potpuno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 300 m2 klima interfon (28)
  • do 619 eura/m2 klima interfon (41)
  • do 619 eura/m2 300 m2 klima (122)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>