• GoHome Professional
do 619 eura/m2 300 m2 bazen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 300 m2 bazen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 300 m2 bazen što manji

  • Za upit "do 619 eura/m2 300 m2 bazen što manji" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 441 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 46000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • klima
    • kablovska
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj lokaciji, sa velikim placem i vrhunskim komforom – ovo je kuća koju ne smete propustiti! OSNOVNE KARAKTERISTIKE: Potpuno nova, moderno projektovana....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 279,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Dudova šuma, prodaje se porodična samostalna kuća sa suterenom, prizemljem i potkrovljem u ukupnoj korisnoj površini od 279kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 1014kvm. Potrebna adaptacija koja je delimično započeta. U svom sastavu poseduje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 195.000 €
23.11.2025 - 180.000 €
27.02.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost, funkcionalnost i vrhunski kvalitet izrade – idealna za porodice koje žele više od standardnog doma. Osnovne karakteristike: 5 prostranih spavaćih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 300 m2 bazen što manji'
75.000 €
130.000 €
195.000 €
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 154.500 €, 290,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična , veća porodična kuća u Nadalju +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045515, Nadalj. Prostrana i dobro planirana kuća smeštena u selu Nadalj (opština Srbobran), miran seoski ambijent idealan je izbor za svakog ko želi da pobegne od gradske užurbanosti, a opet ne tako daleko od....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Apartman, ĆUPRIJA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na samo nekoliko minuta vožnje od grada, a daleko od gradske buke, nalazi se ovo izuzetno seosko imanje koje pruža savršen balans između prirode, komfora i funkcionalnosti. Na prostranom placu od 82 ara, smeštene su dve kuće ukupne površine 300m², što pruža obilje prostora za porodični....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vila nadomak grada, idealna za višečlanu porodicu. Nalazi se na uređenom placu od 15 ari i okružena je visokim borovima, koji pružaju prirodnu hladovinu, mir i osećaj potpune privatnosti. Objekat je u sivoj fazi, urađen po izuzetno visokim građevinskim standardima, sa već uvedenim....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 160.000 €, 311,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno građena spratna kuća neto površine 310,7 m², sa ukupnom bruto površinom oko 420 m², smeštena na mirnoj i izolovanoj lokaciji, a na samo 5 minuta vožnje od centra grada. Kuća je građena 2010. godine, od cele cigle, sa urađenom termoizolacijom i fasadom. Iznad....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 150.000 €, 320,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Trupalu, objekat P+PK, 280m2 ( osnova 147m2 ), na prelepom placu površine 939m2. Prizemlje čini prelep ulazni trem, ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Unutrašnjim stepenicama se ulazi na potkrovlje, koje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 170.000 €, 324,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostrana kuća u Batajnici sa velikim placem. Ukupna površina placa: 8.25 ari Prodaje se velika porodična kuća na tri nivoa u mirnom delu Batajnice, idealna za višečlanu porodicu ili kombinaciju stanovanja i poslovanja. Prizemlje je potpuno useljivo i sadrži dnevni boravak....