• GoHome Professional
do 619 eura/m2 300 m2 što jeftiniji parket dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 300 m2 što jeftiniji parket dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 300 m2 što jeftiniji parket dvorište

  • Za upit "do 619 eura/m2 300 m2 što jeftiniji parket dvorište" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 359 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 34000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ALIBUNAR, 26.000 €, 300,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Novom Kozjaku selu u opštini Alibunar, na oko 50 kilometara od Vršca i 75 od Beograda, na prodaju slonska kuća sa velikim placem-dvorištem. Kuća salonskog tipa sa visokim plafonima i velikim sobama. Kuća ima 5 soba sa ulice, više manjih odelenja u kući sa dvorišne strane, verandu,....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 62.000 €, 290,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Dobrici selu u opštini Alibunar, na oko 70 kilometara od beograda, prodaje se velika kuća od 290 m2 sa 16 ari placa. Kuća ima dva dela stariji koji je salonskog tipa sa velikim sobama,visokim plafonima i širokim zidovima, u tom delu ima 3 velike sobe,predsoblje,kupatilo,hodnik i....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 73.000 €, 329,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 329m2 sa 3 stambene jedinice u selu Susek 30km od Novog Sada, plac 658m2 . Dve stambene jedinice su kompletno sredjene a jedna treba da se završi. Ima 13 soba, 4 kupatila, dve kuhinje, dva hodnika i pomoće objekte koji su uknjiženi. Centalno grejanje je sprovedeno po celoj kući,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 300 m2 što jeftiniji parket dvorište'
65.000 €
103.000 €
170.000 €
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 197.000 € na 185.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 197.000 €
25.02.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Beogradskoj ulici u Rušnju, ukupne grejne površine 320m², uknjižena na 170m2, sa uređenim dvorištem na placu od 6 ari. Reč je o vertikali kuće sa četiri funkcionalno organizovane etaže, pogodna kako za porodični život, tako i za kombinaciju stanovanja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>