• GoHome Professional
do 619 eura/m2 280 m2 1.sprat Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 280 m2 1.sprat Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 280 m2 1.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 619 eura/m2 280 m2 1.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BANJA, 160.000 €, 276,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana lepljiva kuća na tri etaže, smeštena u mirnom delu Niške Banje, sa osnovom od 92m² po etaži i ukupnim placem površine 250m². Kuća pruža odličan potencijal za preuređenje i personalizaciju po meri budućih vlasnika. Prizemlje sadrži moderno organizovan prostor....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 168.000 € na 157.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 157.000 €, 273,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 168.000 €
06.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena spratna kuća u StarčevuPodrum + prizremlje + sprat. Podrum ima oko 70m2, na prizemlju se nalazi trosoban stan kao i na 1. spratu. Na placu ima dva pomoćna objekta od 15m2. Grajanje je centralno na čvrsto gorivo, amože i na struju. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 290,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Kuća poseduje podrum, prizemlje i sprat. Jedna strana je lepljena za drugu kuću. Grejanje je kotao na gas i čvrsta goriva. Gradska voda, sengrup, podna obloga laminat, spoljna stolarija drvena. 6 spavaćih soba, 2 terase, 2 kupatila. Kuća je napravljena 2005 godine i objekat je upisan....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BAJINA BAŠTA, 180.000 €, 284,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Bajinoj Bašti Prizemlje + 2 sprata. U prizemlju do ulice se nalazi podrum, garaža i letnja kuhinja( mogućnost adaptacije u stambeni ili poslovni prostor) Stambeni deo se nalazai na 1. i 2. spratu ima oko 150m2 i predstavlja 5,0-soban stan Na 1. spratu se....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 280,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Jabučaru površine 280 m², kao i manja kuća u dvorištu od 40 m², na placu od 4 ara. Udaljenost od grada je 2,5 km. Kuća se prostire na tri nivoa. U dvorištu se nalazi još jedna manja kuća i parking mesto sa nadstrešnicom. Prizemlje se sastoji od dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 169.950 €, 283,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika. Podrum, garaža, prizemlje, prvi sprat i potkrovljeali ne smemo da zaboravimo i prelep plac u mirnoj ulici. Nekretnina sa velikim potencijalnom, potkrovlje u sirovom stanju spemno da ga novi vlasnik preuredi po svom ukusu, prizemlje predviđeno kao poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno odvojene. U prizemnom delu: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatilo i dve terase. Prvi sprat, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 619 eura/m2 280 m2 1.sprat (121)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.