• GoHome Professional
do 619 eura/m2 280 m2 što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 619 eura/m2 280 m2 što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 280 m2 što veći

  • Za upit "do 619 eura/m2 280 m2 što veći" pronađeno 568 nekretnina - prosečna cena 438 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 46000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SRBOBRAN, 175.100 €, 280,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Srbobrana, restoran poznat po hrani i dobrom ambijentu, u radu preko 30 godina. Nalazi se na placu od 748m2, tako da može da posluži kao poslovni objekat za razne delatnosti. Gradnjom ogromnog banjskog kompleksa po ugledu na mađarske banje očekuje se prosperitet, kroz priliv....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzom Brodu. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada. Kuća je površine oko 280m2. Sastoji se od podruma 60m2, prizemlja, sprata i potkrovlja identične površine 74m2. Prizemlje poseduje ulazni....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 180.250 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četiri kuće sa dva apartmana. Ukupno 8 apartmana. Terasa.

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 145.000 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Topola selo.Kilometar od centra. Gradski vodovod i bunar. Termoizolacija. Gas prolazi ulicom. Uknjižen na 140m2 i ima još 140m2 u potkrovlju. Veliki zidani objekat pored kuće. Plac i njiva iza kuće imaju 53ara. U cenu ulazi i parcela nedaleko odatle veličine 16ari. I 13ari šumska....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 95.000 €, 280,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Kacarevu,legalizovana,280 m2 na 6.5 ari placa . Kuca je sa dva sprata I potkrovljem,4 sobe,dve kuhinje,DVA kupatila,tri terase,parking.Gas uveden,PVC stolarija. Cena 95000 e.Moze ZAMENA za stan,auto,dzipa. Kontakt: 0643004001 .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 103.000 €, 280,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 103.000 €, 280,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 279,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac površine 2,79ari, smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje. Na placu od 2,79ari nalazi se kuća za rušenje, površine 94m2. Kuća je uknjižena, što pruža sigurnost i jednostavnost u postupku prenosa vlasništva. Ova nekretnina nudi idealnu priliku za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 133.900 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se Izuzetan salaš sa 4.43 katastarska jutra zemlje na Segedinskom putu. Salaš se nalazi na 1 km od naselja i prve prodavnice i izlazi na asfaltni put. Salaš je čvrste gradnje i delimično je renoviran. Stambeni deo je veliki oko 279 m2 i sastoji se iz dva dela,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana kuća od 279m2 na placu od 13,33a. Nalazi se u Jagodini u naselju Strelište. Kuća, Jagodina | Prodaja · 279m² · 160.000€.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 279,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Dudova šuma, prodaje se porodična samostalna kuća sa suterenom, prizemljem i potkrovljem u ukupnoj korisnoj površini od 279kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 1014kvm. Potrebna adaptacija koja je delimično započeta. U svom sastavu poseduje....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 159.650 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja!!!! Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 154.500 €, 279,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja! Terasa.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 154.500 €, 279,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna,spratna kuca u Vrbasu,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2025.,

www.heroldo.com

035/8222-441 064/831-20-61 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 120.000 €, 277,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem i dvosoban stan u dvorištu naselje Zeleno polje. Kuća sa potkrovljem površine 216 m2 - u prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i toalet. U potkrovlju koje treba da se završi (podovi, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 277,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna četvorosobna kuća sa potkrovljem, površine 107kvm koja se nalazi na placu površine 1927kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, obložena fasadnom ciglom i delom demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 31.000 €, 277,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i novijeg dela, što pruža funkcionalnost i mogućnost dodatnog uređenja prema sopstvenim potrebama. Noviji deo kuće je urađena izolacija, drvena....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 139.000 €, 277,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dve kuće – useljive, opremljene Na prodaju dve uknjižene kuće, površine 185m² I 92 m², kompletno opremljene, na placu površine 4,61 ari, udaljene 1,7 km od centra. Karakteristike: Cena: 139.000 EUR Lokacija: Kraljevo, Sijaće polje, 1,7 km udaljena od centra Površina: kuća....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 31.000 €, 277,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna trosobna kuća u Kupusini koja se sastoji od starijeg i novijeg dela. Noviji deo od cigle sa dve sobe, dnevnim boravkom i hodnikom. Stariji deo kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Termoizolaccija oko kuće, struja trofazna i monofazna, voda sa vodovoda, septička jama.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 277,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo u Binguli koje se proteže na 32 ara placa, izlazi na dve ulice koje su asfaltirane. Kuća je uknjižena, 277m2. U blizini je škola, prodavnica. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 140.000 €, 276,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nedaleko od centra Beograda na 30min. vožnje, u mirnom šumovitom ambijentu se nalazi ova nekretnina. Preki Lug, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Preki lug, kuća na 10 ari placa.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 184.000 €, 276,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 069 Mesto: Stara Pazova Površina: 276.00m² 14.79a Broj soba: 8.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u mirnom kraju, u lepoj ulici, odmah useljiva. Dvojna stambena kuća, vertikalno podeljena na sve stambene jedinice od po 138m2. Spratnost kuće P+1+ tavanski....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 65.000 €, 276,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 60.000 €
01.03.2026 - 70.000 €
19.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena kuća u selu Jabuka pored Pančeva,prizemlje + sprat. Kuća je legalizovana ali nije zavšena, potrebni unutrašnji radovi na 7,5 ari placa. .

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 140.000 €, 276,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Nedaleko od centra Beograda na 30min. vožnje, u mirnom šumovitom ambijentu se nalazi ova nekretnina. Rađena po projektu, funcionalna, prostrana i sastoji se iz četiri nivoa. I nivo: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, terasa i podrum. II nivo: dnevna soba, spavaća soba sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 103.000 €, 276,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Maloj Moštanici, površine 276m2 na četiri nivoa, sa tri dnevna boravka, četiri spavaće sobe, dva kupatila. Na mirnoj lokaciji, pogodna za višečlane porodice. Mogućnost priključenja na gas, dobro održavana. Uknjižena, brzo useljiva. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 160.000 €, 276,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana lepljiva kuća na tri etaže, smeštena u mirnom delu Niške Banje, sa osnovom od 92m² po etaži i ukupnim placem površine 250m². Kuća pruža odličan potencijal za preuređenje i personalizaciju po meri budućih vlasnika. Prizemlje sadrži moderno organizovan prostor....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 53.000 €, 276,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena koća prozemlje + sprat. Kuća je legalizivana ali nije zavššena, potrebni unutrašnji radovi na 7,5 ari placa. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 169.000 €, 275,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Kuća u Stanovu, trospratna svaki sprat je kao zasebna jedinica. Kuca je pogodna kako za stanovanje, ali i za poslovni prostor (klinika, obdaniste, staracki dom, hostel). Površina je 270 m2, svaki sprat po 90m2. Grejanje je na struju, gas pored kuce. U okviru dvorišta se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 130.000 €, 275,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – dvosobna starija kuća od mešovitog materijala površine 65m2 + novija trosobna kuća od čvrstog materijala površine 90m2 + lokal do ulice opremljena radnja 40m2 na placu površine 29 ara sa zasebnom zgradom sa velikom garažom i letnjom kuhinjom sa kupatilom površine 80m2. Centralno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 275,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se uređena seoska kuća na mirnoj lokaciji, udaljena svega 12 km od grada, idealna za porodičan život ili mirno povlačenje iz gradskog haosa. Nekretnina se nalazi blizu glavnog puta, što omogućava odličnu povezanost i lak pristup tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 275,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - LUGOVO, KUĆA 275 m2 na placu od 1.240 m2 Prodaje se novija KOMPLET NAMEŠTENA KUĆA (sve sem bele tehnike).Ima 275 m2, od toga korisne površine 224 m2.Sastoji se iz prizemlja, sprata, podruma, garaže, terase.Ima 7 soba, dve kuhinje, dve dnevne sobe, 7 kupatila.Ima cg, inverter....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 135.000 €, 275,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se mnogo dobar salas na samo 1,5-2 km od centra Srbobrana. Potpuno sredjen i odrzavan, ima sopstvenu 20 kv trafo stanicu i komplet razvedenu monofaznu i trofaznu struju po svim objektima. Takodje poseduje i dobar bunar dubine preko 70m , koji nikada nije ostao bez vode. Voda....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 180.000 €, 275,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nudimo vam veliku, kvalitetnu, spratnu kuću u Dobanovcima od oko 275m2, uknjiženu na 10 ari placa sa velikom, zidanom, pomoćnom kućicom i pušnicom. Kuća ima dva nivoa i tri ploče-tvrda, jaka gradnja, ali postoji potreba za neznatnim ulaganjima da bi bila u svom sjaju. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 275,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K574 Odlična porodična kuća na divnoj mikro lokaciji, u mirnoj i uvučenoj ulici naselja Popović, koje pripada opštini Sopot. Udaljena je od Sopota 7 km, a od Beograda 35 km. Prizemlje čine: dnevni boravak sa kaminom, kuhinjsko trpezarijski prostor, kupatilo i garaža, koja je,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 154.500 €, 275,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- Bačko gradište, centar naselja - Stambena površina: 275m2 - Ulični lokal: 41m2 (trenutno pod zakupom) - Pomoćni objekti i garaže: 288m2 - Plac: 1.839m2 (front 28m X 62m) - Svi objekti su uknjiženi Kuća je kvalitetne, starije gradnje. Unutrašnja stolarija je od punog drveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 275,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - dvosobna starija kuća od mešovitog materijala površine 65m2 + novija trosobna kuća od čvrstog materijala površine 90m2 + lokal do ulice opremljena radnja 40m2 na placu površine 29 ara sa zasebnom zgradom sa velikom garažom i letnjom kuhinjom sa kupatilom površine 80m2. Centralno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 431)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>