• GoHome Professional
do 619 eura/m2 280 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 619 eura/m2 280 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 280 m2 što manji

  • Za upit "do 619 eura/m2 280 m2 što manji" pronađeno 582 nekretnina - prosečna cena 438 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 46000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SRBOBRAN, 103.000 €, 273,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlićan poslovni prostor, odlično orijentisan i prostran. Pogodan za sve vrste delatnosti. Za sve informacije pozovite naše agente. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 165.000 €, 274,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Vladimira Vukadinovića, Palilula, 165000€, 274m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Vladimira Vukadinovića, Palilula Vladimira....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 274,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća se prostire na više nivoa, uključujući podrum i potkrovlje, i ima izlaz na dva lepo uređena dvorišta. Svaki sprat je funkcionalno organizovan....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 125.000 €, 274,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Terasa Solunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 275,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - LUGOVO, KUĆA 275 m2 na placu od 1.240 m2 Prodaje se novija KOMPLET NAMEŠTENA KUĆA (sve sem bele tehnike).Ima 275 m2, od toga korisne površine 224 m2.Sastoji se iz prizemlja, sprata, podruma, garaže, terase.Ima 7 soba, dve kuhinje, dve dnevne sobe, 7 kupatila.Ima cg, inverter....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 169.000 €, 275,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Kuća u Stanovu, trospratna svaki sprat je kao zasebna jedinica. Kuca je pogodna kako za stanovanje, ali i za poslovni prostor (klinika, obdaniste, staracki dom, hostel). Površina je 270 m2, svaki sprat po 90m2. Grejanje je na struju, gas pored kuce. U okviru dvorišta se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 275,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: K574 Odlična porodična kuća na divnoj mikro lokaciji, u mirnoj i uvučenoj ulici naselja Popović, koje pripada opštini Sopot. Udaljena je od Sopota 7 km, a od Beograda 35 km. Prizemlje čine: dnevni boravak sa kaminom, kuhinjsko trpezarijski prostor, kupatilo i garaža, koja je,....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 130.000 €, 275,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – dvosobna starija kuća od mešovitog materijala površine 65m2 + novija trosobna kuća od čvrstog materijala površine 90m2 + lokal do ulice opremljena radnja 40m2 na placu površine 29 ara sa zasebnom zgradom sa velikom garažom i letnjom kuhinjom sa kupatilom površine 80m2. Centralno....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 180.000 €, 275,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nudimo vam veliku, kvalitetnu, spratnu kuću u Dobanovcima od oko 275m2, uknjiženu na 10 ari placa sa velikom, zidanom, pomoćnom kućicom i pušnicom. Kuća ima dva nivoa i tri ploče-tvrda, jaka gradnja, ali postoji potreba za neznatnim ulaganjima da bi bila u svom sjaju. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 154.500 €, 275,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- Bačko gradište, centar naselja - Stambena površina: 275m2 - Ulični lokal: 41m2 (trenutno pod zakupom) - Pomoćni objekti i garaže: 288m2 - Plac: 1.839m2 (front 28m X 62m) - Svi objekti su uknjiženi Kuća je kvalitetne, starije gradnje. Unutrašnja stolarija je od punog drveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 275,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se uređena seoska kuća na mirnoj lokaciji, udaljena svega 12 km od grada, idealna za porodičan život ili mirno povlačenje iz gradskog haosa. Nekretnina se nalazi blizu glavnog puta, što omogućava odličnu povezanost i lak pristup tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 275,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - dvosobna starija kuća od mešovitog materijala površine 65m2 + novija trosobna kuća od čvrstog materijala površine 90m2 + lokal do ulice opremljena radnja 40m2 na placu površine 29 ara sa zasebnom zgradom sa velikom garažom i letnjom kuhinjom sa kupatilom površine 80m2. Centralno....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 135.000 €, 275,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se mnogo dobar salas na samo 1,5-2 km od centra Srbobrana. Potpuno sredjen i odrzavan, ima sopstvenu 20 kv trafo stanicu i komplet razvedenu monofaznu i trofaznu struju po svim objektima. Takodje poseduje i dobar bunar dubine preko 70m , koji nikada nije ostao bez vode. Voda....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 154.500 €, 275,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 140.000 €, 276,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nedaleko od centra Beograda na 30min. vožnje, u mirnom šumovitom ambijentu se nalazi ova nekretnina. Preki Lug, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Preki lug, kuća na 10 ari placa.

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 140.000 €, 276,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od centra Beograda na 30min. vožnje, u mirnom šumovitom ambijentu se nalazi ova nekretnina. Rađena po projektu, funcionalna, prostrana i sastoji se iz četiri nivoa. I nivo: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, terasa i podrum. II nivo: dnevna soba, spavaća soba sa izlazom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 65.000 €, 276,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 60.000 €
01.03.2026 - 70.000 €
19.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena kuća u selu Jabuka pored Pančeva,prizemlje + sprat. Kuća je legalizovana ali nije zavšena, potrebni unutrašnji radovi na 7,5 ari placa. .

 
 
 
  Kuća, BANJA, 160.000 €, 276,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostrana lepljiva kuća na tri etaže, smeštena u mirnom delu Niške Banje, sa osnovom od 92m² po etaži i ukupnim placem površine 250m². Kuća pruža odličan potencijal za preuređenje i personalizaciju po meri budućih vlasnika. Prizemlje sadrži moderno organizovan prostor....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 184.000 €, 276,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 069 Mesto: Stara Pazova Površina: 276.00m² 14.79a Broj soba: 8.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u mirnom kraju, u lepoj ulici, odmah useljiva. Dvojna stambena kuća, vertikalno podeljena na sve stambene jedinice od po 138m2. Spratnost kuće P+1+ tavanski....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 103.000 €, 276,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Maloj Moštanici, površine 276m2 na četiri nivoa, sa tri dnevna boravka, četiri spavaće sobe, dva kupatila. Na mirnoj lokaciji, pogodna za višečlane porodice. Mogućnost priključenja na gas, dobro održavana. Uknjižena, brzo useljiva. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 53.000 €, 276,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena koća prozemlje + sprat. Kuća je legalizivana ali nije zavššena, potrebni unutrašnji radovi na 7,5 ari placa. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 120.000 €, 277,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem i dvosoban stan u dvorištu naselje Zeleno polje. Kuća sa potkrovljem površine 216 m2 - u prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i toalet. U potkrovlju koje treba da se završi (podovi, unutrašnja stolarija....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 29.000 € na 25.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 29.000 €
20.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 139.000 €, 277,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dve kuće – useljive, opremljene Na prodaju dve uknjižene kuće, površine 185m² I 92 m², kompletno opremljene, na placu površine 4,61 ari, udaljene 1,7 km od centra. Karakteristike: Cena: 139.000 EUR Lokacija: Kraljevo, Sijaće polje, 1,7 km udaljena od centra Površina: kuća....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 31.000 €, 277,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i novijeg dela, što pruža funkcionalnost i mogućnost dodatnog uređenja prema sopstvenim potrebama. Noviji deo kuće je urađena izolacija, drvena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 277,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna četvorosobna kuća sa potkrovljem, površine 107kvm koja se nalazi na placu površine 1927kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, obložena fasadnom ciglom i delom demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 31.000 €, 277,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna trosobna kuća u Kupusini koja se sastoji od starijeg i novijeg dela. Noviji deo od cigle sa dve sobe, dnevnim boravkom i hodnikom. Stariji deo kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Termoizolaccija oko kuće, struja trofazna i monofazna, voda sa vodovoda, septička jama.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 277,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo u Binguli koje se proteže na 32 ara placa, izlazi na dve ulice koje su asfaltirane. Kuća je uknjižena, 277m2. U blizini je škola, prodavnica. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 279,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac površine 2,79ari, smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje. Na placu od 2,79ari nalazi se kuća za rušenje, površine 94m2. Kuća je uknjižena, što pruža sigurnost i jednostavnost u postupku prenosa vlasništva. Ova nekretnina nudi idealnu priliku za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 133.900 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se Izuzetan salaš sa 4.43 katastarska jutra zemlje na Segedinskom putu. Salaš se nalazi na 1 km od naselja i prve prodavnice i izlazi na asfaltni put. Salaš je čvrste gradnje i delimično je renoviran. Stambeni deo je veliki oko 279 m2 i sastoji se iz dva dela,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana kuća od 279m2 na placu od 13,33a. Nalazi se u Jagodini u naselju Strelište. Kuća, Jagodina | Prodaja · 279m² · 160.000€.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 279,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Dudova šuma, prodaje se porodična samostalna kuća sa suterenom, prizemljem i potkrovljem u ukupnoj korisnoj površini od 279kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 1014kvm. Potrebna adaptacija koja je delimično započeta. U svom sastavu poseduje....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 159.650 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja!!!! Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 154.500 €, 279,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna,spratna kuca u Vrbasu,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 154.500 €, 279,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja! Terasa.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2025.,

www.heroldo.com

035/8222-441 064/831-20-61 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 189.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija za više stambenih jedinica. Kuća je uknjižena 1/1, u osnovi ima 68m², dok ukupna površina objekta iznosi oko 280m², smeštena na placu od....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 95.000 €, 280,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća na prodaju koja je na placu od 12,87 ari. Ima tri etaže: podrum, prizemlje, potkrovlje. Dva kupatila i jedan toalet. PRIZEMLJE: DNEVNA SA TRPEZARIJOM+KUHINJA+ TRI SPAVAĆE SOBE+KUPATILO+TOALET+TERASE POTKROVLJE:DNEVNA SA TRPEZARIJOM+DVE SPAVAĆE SOBE+KUPATILO+OSTAVA POMOĆME PROSTORIJE....

 
 
 
  Kuća, RAŠEVICA, 18.000 €, 280,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća. Plac je bogat zelenilom. Mirna priroda, svež vazduh, svakodnevna tišina bez gradskog saobraćaja je ono što bi svako mogao da poželi u nekom....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 145.000 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K754 Na prodaju prostrana kuća sa štalom i 50 ari placa u prirodi, u srcu Šumadije u Selu Topola. Ova autentična porodična kuća površine 280 m², koja svojim izgledom podseća na dve spojene kuće – sa više ulaza i višestrukim terasama, što joj daje poseban šarm i funkcionalnost.....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 105.000 €, 280,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo spratnu kuću na lepoj lokaciji (NOVA pijaca),nedaleko od centra, blizu Rasine. Površine 230m2 (gradjevinske 280m2), sa odličnom infrastrukturom, u blizini su škola, vrtić, prodavnice i sl. Struktura i raspored prostorija su idealni za dobru organizaciju porodičnog života.....