• GoHome Professional
do 619 eura/m2 270 m2 parking podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 270 m2 parking podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 270 m2 parking podrum

  • Za upit "do 619 eura/m2 270 m2 parking podrum" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 58000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 113.300 €, 264,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima, savršeno pozicioniranu s predivnim pogledom na čitav grad. Ova kuća se nalazi na placu površine 516m2 i predstavlja pravu oazu mira i prirode. U sklopu placa nalazi se stari vinski podrum s betonskom pločom za parking dva automobila, dodatni objekat....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 140.000 €, 270,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana, petosobna, salonska kuća u širem centru Zrenjanina, na parceli od 383m2, pogodna za porodično stanovanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacija). Sastoji se od ulaznog hola sa stepeništem, kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 74.000 €, 270,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u užem centru Iriga površine 114m2, starije gradnje od čvrstog materijala i potrebna joj je adaptacija krova, za šta postoji kupljen kompletno novi crep sa pratećom opremom. Kuća je u dobrom stanju, poseduje podrum površine 35m2 kao i niz novoizgrađenih objekata. Uz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 270 m2 parking podrum'
120.000 €
120.000 €
89.900 €
  Kuća, VRBAS, 100.940 €, 270,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na desetak minuta peške od glavne ulice i centra grada, u mirnom kraju, na prodaju kuća ukupne površine 270 kvadratnih metara, tri etaže - uređen podrum ispod cele kuće, prizemlje i sprat. Kvalitetna gradnja, bez kosina, betonske ploče i izolacija. Dva kupatila, prostrano predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 175.000 €, 270,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća koja se nalazi u lepoj i mirnoj ulici, nedaleko od strogog centra Temerina, kuća od prostorija u prizemlju ima: predsoblje, kupatilo, velika kuhinja, dnevni boravak i spavaća soba, na spratu se nalaze: predsoblje, kupatilo i tri spavaće sobe. Ispod kuće se nalazi podrum....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 274,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća se prostire na više nivoa, uključujući podrum i potkrovlje, i ima izlaz na dva lepo uređena dvorišta. Svaki sprat je funkcionalno organizovan....

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 154.500 €, 275,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bačko gradište, centar naselja - Stambena površina: 275m2 - Ulični lokal: 41m2 (trenutno pod zakupom) - Pomoćni objekti i garaže: 288m2 - Plac: 1.839m2 (front 28m X 62m) - Svi objekti su uknjiženi Kuća je kvalitetne, starije gradnje. Unutrašnja stolarija je od punog drveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzom Brodu. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada. Kuća je površine oko 280m2. Sastoji se od podruma 60m2, prizemlja, sprata i potkrovlja identične površine 74m2. Prizemlje poseduje ulazni....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 130.000 €, 280,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična porodična kuća u Leskovcu u Radničkom naselju korisne površine oko 280m2 sa lokalom ispred kuće. Kuća je pravljena 80-ih godina kombinacija pune cigle i blokova sa betonskim nosećim stubovima i zidovima i gvožđem. Kuća je ukopana u zemlju što znači da se u podrum....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 105.000 €, 284,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosobnu porodičnu kuću od 284m2 na placu od 870m2 koja se nalazi u strogom centru Čerevića, u Karađorđevoj ulici na minut od predivnog , relaksirajućeg pogleda na Dunav. Stambeni deo se nalazi do ulice i ima oko 150m2. Čine ga tri velike sobe, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u prelepom kraju Bačke Palanke, na odličnoj poziciji u samom gradu. Kuća se nalazi u mirnoj, odličnoj stambenoj ulici, gde su kuće lepo uvučene, i imaju prelepe prilaze. Kompletna kuća je izolovana i građena čvrstim materijalom 80tih godina. Raspored je odličan,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 162.000 €, 252,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća,na uređenom i prostranom placu površine 44ara.Na placu se nalazi uknjižena kuća površine 252m2 i pomoćni objekat površine 182m2,bunar dubine 25M sa pijaćom vodom. Kuća je prostrana,funkcionalna,renovirana,moze se podeliti u dve zasebne stambene jedinice,stim....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 169.999 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 95.000 €, 250,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća pored magistralnog puta na 60 ari placa u blizini Knića, 65.000 eura. Kuća je spratna. U prizemlju se nalazi garaža (podrum) i prostorija predviđena za kotlarnicu. Stambeni deo se sastoji od velikog dnevnog boravka, posebno izdvojene kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 51.000 €, 250,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu ,250 metara kvadratnih,podkrovlje,donji deo 100 kvadrata isposobljen ,gornji deo 100 kvadrata samo grubi radovi,podrum ispod pola kuce 50 kvadrata,veliko dvoriste,basta supa svinjac,,vise info na broj 065/6795025 Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 149.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K747 Prodaje se renovirana, prostrana nameštena kuća površine 250 m², smeštena u prirodnom okruženju naselja Mali Popović, na samo 40 km od Beograda i 20 km od Kosmaja. Kuća se nalazi na uređenom, ravnom placu od 10 ari sa prelepim drvećem i zelenilom. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća građena 2010. godine kod Iđoškog Mosta (Put za Vodice br.1. Kikinda), 20 ari placa, dobra lokacija, 250m2 , pomoćna kuća 17m2, bunar (ide do dubine od 43m) i kućni vodovod, električna energija trofazna, uknjižena , jedan vlasnik, bez tereta. Kuća ima 9 soba, podrum, 2 kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 165.000 €, 248,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća sa garažom, kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla . Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtica. Kuća je ukupne povrsine 248m2. Nalazi se na 3,15 ari placa, koji je uređen....

 
 
 
  Kuća, KOVAČEVAC, 165.000 €, 246,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K670 Na samo 5 kilometara udaljenosti od centra Mladenovca, smeštena u očaravajućem prirodnom okruženju, leži prava oaza elegancije i komfora - prelepa kuća koja osvaja svojim šarmom i kvalitetom gradnje. S ovim domom na površini od 196 m2, dopunjena dodatnom pomoćnom zgradom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, JELAŠNICA, 90.000 €, 244,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jelašnici, 244 m2, na 457 m2 placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od prizemlja koje sadrži dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, garažu i pomoćnu prostoriju ( budući vlasnik sebi može prilagoditi drugačiju funkciju postojećih prostorija), i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>