• GoHome Professional
do 619 eura/m2 270 m2 bazen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 270 m2 bazen što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 270 m2 bazen što manji

  • Za upit "do 619 eura/m2 270 m2 bazen što manji" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 491 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 56000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • kablovska
    • dvorište
    • potkrovlje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 170.000 €, 256,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća, 256m2 , u Koraćici, sa odličnim pogledom. Kuća se nalizi na placu površine 50ari . Iza kuće se nalazi voćnjak.Kuća je lepog rasporeda a nudi i mogućnost promene namene prostorija prema potrebama vlasnika. Posebnu lepotu i čar ove kuće daje prostorija u prozemlju u....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
  Kuća, KOSJERIĆ, 140.000 €, 250,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno seosko domaćinstvo nadomak Kosjerića i Divčibara. Vrlo prostrana kuća od 250,34m2 u selu Radanovci. Prostire se na placu od 1,79 ha. Pored kuće poseduje i pomoćne prostorije u vidu podruma sa površinom 30m2. Objekat se sastoji iz dve zasebne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 270 m2 bazen što manji'
89.000 €
89.000 €
162.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 110.000 €, 258,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.gsigma.rs

Zeleno Polje - novija, spratna kuća sa dva ulaza, dve odvojene etaže, odnosno mogućnost stanovanja za dve porodice. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su spojene, dve spavaće sobe i kupatilo. Grejanje na struju. Na spratu se nalaze dva jednosobna stana,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 30.000 €, 260,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju starije gradnje potrebno renoviranje,260kvadrata na 8 ari njive prve klase,kuća se nalazi na idealnom mestu u krugu 500 metara skola,vrtic, posta,dom zdravlja, autobuska stanica, bazen,marketi,centar i sve drugo neophodno za život Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 279,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Dudova šuma, prodaje se porodična samostalna kuća sa suterenom, prizemljem i potkrovljem u ukupnoj korisnoj površini od 279kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 1014kvm. Potrebna adaptacija koja je delimično započeta. U svom sastavu poseduje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 195.000 €
22.11.2025 - 180.000 €
24.02.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9, 46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost, funkcionalnost i vrhunski kvalitet izrade – idealna za porodice koje žele više od standardnog doma. Osnovne karakteristike: 5 prostranih spavaćih....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
  Kuća, DRAŽEVAC, 195.000 €, 288,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 288m2 koja se nalazi na placu ukupne površine 45 ari u Obrenovcu (Draževac). Kuća se nalazi u brdovitom delu sa prelepim panoramskim pogledom, sa direktnim pristupom na asfaltni put, na 200m udaljenosti od glavnog puta Obrenovac-Stepojevac(Ibarska magistrala).....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 154.500 €, 290,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična , veća porodična kuća u Nadalju +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045515, Nadalj. Prostrana i dobro planirana kuća smeštena u selu Nadalj (opština Srbobran), miran seoski ambijent idealan je izbor za svakog ko želi da pobegne od gradske užurbanosti, a opet ne tako daleko od....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>