• GoHome Professional
do 619 eura/m2 2.sprat 350 m2 do 54000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 2.sprat 350 m2 do 54000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 2.sprat 350 m2 do 54000 eura

  • Za upit "do 619 eura/m2 2.sprat 350 m2 do 54000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 330 m2 (malo manji)
    • 370 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 50.000 €
05.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Slanci – 3,5 ari građevinskog zemljišta sa pogledom Na prodaju uknjiženo građevinsko zemljište površine 350 m² u mirnom delu naselja Slanci. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice, na samo 11 km od centra Beograda. Površina: 3,5 ari (front prema ulici....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 41.200 €, 321,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 3,21 ara u naselju Lekina bara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ima priključak za vodu i kanalizaciju. Priključak za struju nema. Na placu je upisana i legalizovana kuća od 70m2, koja je srušena, Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 40.000 €, 323,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća, neposredna blizina centra, stare gradnje površine 323 m2 koja se sastoji od velikog gonka, četiri velike sobe, kuhinje, kupatila i nus prostorija. Patosi u kući su u betonu i patosima. Stolarija drvena. Kuća je predviđena za rušenje, legalizovana, priključak vode, struje i dr.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 360,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 380,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 380,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KULA, 55.000 €, 350,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna, termoizolovana kuća sa odličnim podrumom i mogućnošću uredjenja potkrovlja. Lepo, prostrano dvorište sa dosta pomoćnih prostorija. Kuća se nalazi blizu centra Sivca. . Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SLANCI, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 50.000 €
06.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 3.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 42.000 €, 360,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Nezavršena kuća površine 360m2 na 2. 37 ari placa u Ćupriji. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva: 064/831-20-81 064/831-20-64....

 
 
 
  Plac, Kopaonik, 41.500 €, 336,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac na Kopaoniku, sa dozvoljenom gradnjom i pravilne geometrije, pored glavnog puta iz pravca Brzeća, a na 300 m od Hotela Junior i sportskih terena. Parcela je takvih dimenzija da je moguća kvalitetna izgradnje dvojne kuće za odmor, Po + Pr , sa odličnom pozicijom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 619 eura/m2 350 m2 do 54000 eura (69)
  • do 619 eura/m2 2.sprat do 54000 eura (83)
  • do 619 eura/m2 2.sprat 350 m2 (56)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>