• GoHome Professional
do 619 eura/m2 2.sprat što manji barem 300 m2 Najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 2.sprat što manji barem 300 m2 Najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 2.sprat što manji barem 300 m2 Najnovije porasla cena

  • Za upit "do 619 eura/m2 2.sprat što manji barem 300 m2 najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+39%

Promena cene sa 9.000 € na 12.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 12.500 €, 571,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 8.000 €
06.07.2025 - 8.500 €
25.02.2026 - 9.000 €
15.05.2026 - 12.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem parcelu na lokaciji Crvene livade: Idealno za Vašu Buduću Gradnju! parcela je pravougaonog oblika smještenu na idiličnoj lokaciji Crvene livade. Ova parcela, , nudi izvanrednu priliku za gradnju Vašeg snova. Osnovne informacije: Lokacija: Crvene livade Oblik parcele: Pravougaonog....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 36004, struja, uknjizen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 22.000 € na 25.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BARAJEVO, 25.000 €, 5800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 22.000 €
15.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan plac na prodaju - Barajevo, Lipovački put Na samo 300 metara od Lipovačkog puta i 80 metara od asfalta, u prelepom prirodnom okruženju, prodaje se građevinsko zemljište pod blagim nagibom. Ovaj plac se nalazi u urbanizovanom delu Barajeva,80m od Beogradske ulice,na 500m od....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 299.000 € na 399.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, IRIG, 399.000 €, 11984,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odlično građevinsko zemljište u Irigu, na ekskluzivnoj lokaciji u blizini nove vinarije . Do parcela će uskoro biti asfaltiran put koji će povezati Fruškogorski koridor i Vrdnik i to čak direktno uz jednu od parcela. Ova nekretnina je sačinjena od ukupno četiri parcele koje....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 210.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 210.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 1.700.000 € na 2.000.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.700.000 €
15.05.2026 - 2.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 619 eura/m2 što manji barem 300 m2 najnovije porasla cena (18)
  • do 619 eura/m2 2.sprat što manji najnovije porasla cena (1)
  • do 619 eura/m2 2.sprat što manji barem 300 m2 porasla cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>