• GoHome Professional
do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2

  • Za upit "do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 553 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 58000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • potkrovlje
    • ekskluzivan
    • parket
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRBAS, 137.800 €, 271,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Vrbasu, na placu od 526m². Kuća se sastoji od podruma sa dve garaže i dva sprata. Na prvom spratu nalaze se spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba, trpezarija i kuhinja. Drugi sprat je u sivoj fazi, pružajući mogućnost prilagođavanja vašim željama. Prostrana....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BAJINA BAŠTA, 180.000 €, 284,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Bajinoj Bašti Prizemlje + 2 sprata. U prizemlju do ulice se nalazi podrum, garaža i letnja kuhinja( mogućnost adaptacije u stambeni ili poslovni prostor) Stambeni deo se nalazai na 1. i 2. spratu ima oko 150m2 i predstavlja 5,0-soban stan Na 1. spratu se....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 2.sprat što manji 300 m2'
190.000 €
200.000 €
170.000 €
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostrana, funkcionalna, kvalitetno gradjena kuća u Stepojevcu, nedaleko od Beograda (40km). Kuća i plac imaju ukupno 1,04ha. Plac je odlično pozicioniran - izlazi na Ibarsku magistralu. Jedan deo placa je pod voćnjakom, a ostalo je njiva. Postoji mogućnost parcelisanja....

 
 
 
  Kuća, STEPOJEVAC, 189.000 €, 290,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 154.500 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 295,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se sastoji iz tri etaže i svaku etažu čine: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prizemlje i prvi sprat su kompletno sređeni, dok je drugi sprat samo omalterisan. Gradska voda i kanalizacija, trofazna struja. Urađena izolacija i fasada na kući. Gas je prošao....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 87.000 €, 297,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuca na Aerodromu. Kuca se sastoji iz prizemlja gde je lokal od 100m2, prvog sprata koji se sastoji od jedne spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve terase,drugi sprat se sastoji iz tri spavace sobe, kupatila i dve lodje. Grejanje je etazno....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 175.100 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, odlične gradnje, na odličnoj lokaciji, po odličnoj ceni! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045316, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 185.000 €, 312,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Deču, opstina Pećinci. Deč se nalazi na 35km od Beograda, 6km od Šimanovaca i industrijske zone. Kuća je na dva sprata(prizemlje,prvi i drugi sprat) povrsine 312m2 a pomocni objekti na placu 140m2. Nekretnina se nalazi u centru sela u blizini prodavnice,poste,skole,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 197.000 € na 185.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 197.000 €
25.02.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostrana kuća u Beogradskoj ulici u Rušnju, ukupne grejne površine 320m², uknjižena na 170m2, sa uređenim dvorištem na placu od 6 ari. Reč je o vertikali kuće sa četiri funkcionalno organizovane etaže, pogodna kako za porodični život, tako i za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 322,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena na dva nivoa, od čvrstog materijala u Malom Bajmoku. U svom sastavu kuća na prvom spratu ima hodnik, jednu zasebnu sobu, kuhinju sa ostavom, trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo sa kadom i odvojen toalet. Na drugom spratu se nalaze dve zasebne sobe, jedna....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 197.000 €, 322,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, ukupne površine 322m², na placu od 3,8 ara. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini stadiona FK Car Konstantin, okružena brojnim sadržajima poput prodavnica, mesara, marketa i obdaništa. Sa četiri nivoa, uključujući prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ova kuća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 200.000 €, 323,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje, kupatila, stepenica koje vode do sprata i garaže. Sprat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>