• GoHome Professional
do 619 eura/m2 2.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 619 eura/m2 2.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 2.sprat

  • Za upit "do 619 eura/m2 2.sprat" pronađeno 185 nekretnina - prosečna cena 514 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 300 m2
    • 350 m2
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 54000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, APATIN, 140.000 €, 487,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Apatinu (zgrada sa 2 stana) potpuno završena. Centralno grejanje, hrastov parket, stepenište i rukohvati od jasena. Izolacija zidna i podna. Struja , voda , kanalizacija, 1 kupatilo i 2 wc u svakoj stambenoj jedinici. Posebni ulazi u kuću i garaže. Sve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, RUŠANJ, 160.000 €, 237,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju (vertikala), smeštena na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad, udaljena svega 13 kilometara od centra Beograda. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 160.000 €, 237,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju kuću ukupne površine 100m2 na 2,60 ari placa koja se nalazi u Parunovcu. Kuća se sastoji od dva sprata. Na prvom spratu se nalaze hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i kupatilo. Na drugom spratu se nalazi spavaći blok, koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Poslovno stambeni objekat spratnosti Po+Pr+I+PK ukupne površine 640m2. Osnova 150m2. Nalazi se u Šapcu, naselje trkalište u blizini Mačvinog stadiona, Osnovnih škola i gradske toplane. U prizemlju se nalaze 3 lokala i garaža. I sprat- Lux stan od 170m2, II sprat- Ne dovršen .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 99.999 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 390,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novi Žednik, prodaje se velika porodična kuća na tri etaže ukupne površine 390kvm na placu površine 1081kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: na prvom spratu veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Na drugom spratu hodnik, kupatilo i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 240,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Novi Žednik, prodaje se velika porodična kuća na tri etaže ukupne površine 240kvm na placu površine 1114kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: na prvom spratu veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik i kupatilo. Na drugom spratu hodnik, nedovršeno....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 632,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji od velikog salona, kuhinja , kupatilo, wc. Prizemlje kuće pogodno za poslovni mprostor. Sprat kuće poseduje veliki dnevni boravak, izdvojena....

 
 
 
  Poslovni prostor, TITEL, 370.000 €, 1737,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovna zgrada u centru Titela od 1737m2 i 81m2 dve garaže koje se nalaže uz objekat. Zgrada se sastoji od prizemlja koje je opremljeno kancelarijama, magacinom, hladnjačom i delom za proizvodnju. Prvi i drugi sprat su prazni, veoma prostorni i osvetljeni, pogodni za razne....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća sa 6 apartmana na drugom spratu,prostranim prizemljem i prvim spratom. Pogodno za turizam. Uzminimalna ulaganja lako se može pretvoriti u hostel ili konačište, a veliko dvorište omogućava niz sadržaja. . Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 70.000 €, 360,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju se nalazi dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, trpezarija i kuptailo, na spratu su tri velike sobe i u na drugom spratu takodje tri spavaće....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?