• GoHome Professional
do 619 eura/m2 što veći 320 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 619 eura/m2 što veći 320 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 što veći 320 m2

  • Za upit "do 619 eura/m2 što veći 320 m2" pronađeno 517 nekretnina - prosečna cena 417 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 44000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • dvorište
    • vrt
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VALJEVO, 150.000 €, 320,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća od 320 kv sređenog stambenog prostora plus 100 kv tavanskog dela koji može biti uređen za razne namene. Kuća je koncipirana kao tri odvojene celine, izuzetne građe i funkcionalnosti. Prvi nivo sa garažom ima kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 39.700 €, 351,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac za gradnju u istočnom delu Leptokarije, grčkom letovalištu ispod Olimpa, na ravnoj, novoj lokaciji, na 400 met od najlepšeg dela plaže i isto toliko od centra mesta. Uredno vlasništvo na parceli koja je u neposrednoj blizini komunalnih priključaka - struja, voda. Za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište spaja dva sprata koji su useljivi i potkrovlje u sivoj fazi gradnje. Prvi sprat je u funkciji trosobonog stana. od koga veliki dnevni boravak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 619 eura/m2 što veći 320 m2'
151.000 €
151.000 €
120.000 €
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 351,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u blizini naselja Čalije. Kuća je ukupne površine 351m2, P+1+Pk m2, sa velikim dvorištem, garažom u okviru kuće, i pomoćnim objektom iza kuće. Kuća je novije kvalitetne gradnje, iznutra je moderno uređena i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 351,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na putu ka Matejevcu. Nalazi se na placu od 369m2. Površina kuće je 351m2 bruto (neto 284m2). Sam objekat se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju je smešten jednosoban stan (predsoblje, kupatilo, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom) i garaža.....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 154.500 €, 350,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu spratnu kuću u Šajkašu bez ulaganja. Odmah useljiva! Kuća ima cca 350m2, plac 915m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podruma ispod cele kuće. Prizemlje ima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom koji poseduje terasu, kupatilo i dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 210.000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – Jevrejska ulica – lokal površine 350m2 u strogom centru grada u suterenu zgrade. Veliki izlog ka ulici, trofazna struja, podno grejanje, granitna keramika, nije spojeno na daljinski sistem grejanja, toalet, uknjiženo 1/1. Centralno grejanje.

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 22.000 €, 350,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

plac od 3,5 ara , ograđen ogradom, septička jama, bušotina na 30m sa vodom, šahta, kompenzacioni sud i ugrađena potapajuca pumpa. Vlasnik 1/1 ag provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Paliću u mirnoj ulici na dobroj lokaciji prodaje se lepa spratna kuća površine 350m2. Kuća se sastoji iz suterena, visokog prizemlja i sprata. U Suterenu se nalaze garaža, kotlarnica, ostava, vešernica, komplet opremljena kuhinja iz koje se izlazi u dvorište. Visoko prizemlje se....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 170.000 €, 350,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.heroldo.com

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice, prodaje se velika trospratna kuća površine 350 m². Kuća je funkcionalno raspoređena i sastoji se od tri stambene jedinice, sa mogućnošću formiranja i četvrte zasebne jedinice, jer već postoje stepenice i poseban ulaz. Raspored prostorija....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 210.000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ova fenomenalna, moderno uređena kuća smeštena je na mirnoj i porodičnoj lokaciji u neposrednoj blizini bolnice u Ćupriji. Kuća se odlikuje velikim i svetlim prostorijama, savršenim rasporedom i visokim standardom opreme. Prava je prilika za sve one koji žele udoban i funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.000 €, 350,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno domaćinstvo u selu Majur, u blizini Jagodine, na placu površine 16 ari. Ovaj objekat je idealan za porodični život, ali i za sve koji žele da razviju različite poslovne ili poljoprivredne aktivnosti. Glavna kuća, površine 172 m² u jednom nivou i sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se troetažna porodična kuća u Konarevu, 12 km udaljena od centra grada. Kuća je površine 350 m², nalazi se na prostranom placu površine 14,65 a. Karakteristike kuće: Cena: 120.000 EUR Lokacija: Konarevo, 12 km od Kraljeva, u mirnom i lepom okruženju Površina kuće: 350 m² Površina....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 105.000 €, 350,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - ŠIKARA, VELIKA, nedovršena KUĆA cca 350 m2 na parceli od 1.247m2 Prodaje se velika, nedovršena, kuća MODERNOG DIZAJNA na prostranoj parceli od cca 12,5 ari.Sastoji se iz suterena u kojem se nalaze i dve garaže, prizemlja i sprata.Ima trofazna struja, voda i kanalizacija.Kuća....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 138.000 €, 350,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.heroldo.com

Kuća se nalazi u mirnom delu Vrnjačke banje, idealna ponuda za porodice , koje vole mir , prirodno okruženje, potpunu bajkovitu idilu u svom domu. Kuća je građena sa stilom , potpuno je autentična , arhitektonski neobičnog izgleda. Urađena sa najkvalit Etničkom izolacijom bruto površina....

 
 
 
  Kuća, LJIG, 82.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ljig - prodajem kuću u centru Ljiga ..površina kuće 350 m2 ..plac 466 m2 kuća je za kompletno renoviranje ..poslovni prostor u prizemlju kuće . u cenu je uračunat i građevinski plac površine 827 m2 koji se nalazi uz kuću .. Kuća je spomenik kulture i pod zaštitom je države ......

 
 
 
  Kuća, APATIN, 68.000 €, 350,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

PRIGREVICA - Dve kuće na placu do 1.320 m2 Udaljena od Apatina 10 km, od Sombora oko 20 km.I od kanala Dunav Tisa Dunav oko 2 km.Blizu je i prigrevačka banja Junaković Prodaju se dve kuće u centru Prigrevice. - Prva je površine 168 m2 + podrum (u osnovi je 84 m2), spratnica i sastoji....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 215.000 €, 350,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na izvanrednoj lokaciji udaljenoj svega 1km od centra Vrnjačke Banje, nalazi se trospratna kuća površine 350m2, smeštena na placu od 4,75 ari. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji, pružajući privatnost, a ujedno je blizu svih bitnih sadržaja koje nudi Vrnjačka Banja. Svaki sprat kuće....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KUCA U ERDOGLIJI NA LEPOM MESTU SA 3.63 ARA PLACA. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 175.000 €, 350,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Fenomenalna kuća na dva nivoa, pažljivo osmišljena do najsitnijih detalja, nalazi se na prostranom placu od 10 ari – ravan, pravilan, sa uređenim travnjakom i okružen zelenilom koje pruža potpuni mir i privatnost. Prava mala oaza za život. Raspored je izuzetno funkcionalan i prilagođen....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaža(2), parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 170.000 €, 350,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Ugostiteljski objekat sa velikim poslovnim mogućnostima u strogom centru Srbobrana. U prilici smo da Vam predstavimo jednu veoma zanimljivu ponudu, a zašto je zanimljiva saznaćete ako pogledate ovaj oglas do kraja. Lokacija, tradicija i potencijal koji krije ova nekretnina osnovni....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 50.000 €
05.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Slanci – 3,5 ari građevinskog zemljišta sa pogledom Na prodaju uknjiženo građevinsko zemljište površine 350 m² u mirnom delu naselja Slanci. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice, na samo 11 km od centra Beograda. Površina: 3,5 ari (front prema ulici....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SLANCI, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 50.000 €
06.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 3.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaža(2), parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Pola kuće u pitanju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 207.000 €, 350,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Ako tražite nekretninu koja spaja vrhunski dizajn, luksuzne materijale i funkcionalnost, ovo je idealna prilika. Prostire se na placu od 4,25 ara i nudi jedinstvenu kombinaciju modernog dizajna, vrhunskih materijala i savremene tehnologije. Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1, spremna....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 150.000 €, 350,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrano seosko domaćinstvo u mirnom selu Drenovac, na samo 10km od Paraćina. koje pruža spoj porodičnog života i mogućnost za bavljenje poljoprivredom ili seoskim turizmom. Na imanju površine 50 ari smeštena je glavna kuća na dva nivoa, građena od čvrstih materijala....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Boleč, samostalna kuća ukupne građevinske površine 350m2, korisne površine 320m2, na svojoj parceli pravilnog oblika površine 7 ari, u sivoj fazi, sa uvedenom strujom i vodom, uknjižena, u vlasništvu 1/1. Kuća se sastoji od dva posebna stana, po vertikalama, a može se koristiti i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Jagodin Mala, 92.000 €, 350,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljište, površine 3.5 ari, u Niškom naselju Pantelej. Plac se nalazi u samom naselju, Iznad ckve Sv. Pantelejmona, u blizini škole. Nalazi se u neasfaltiranoj ulici, gde je grad u obavezi da obezbedi asfaltiranje. Moguća je prodaja i za kvadrate.....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 149.350 €, 350,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 350,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se kuće u blizini Gradske Bolnice, ukupne površine 350m2, na 3.72 ara placa. Prva kuća se sastoji od prizemlja i sprata, sa zasebnim ulazima, a po strukturi su dva trosobna stana, ukupne površine 230m2. Urađena spoljna PVC stolarija, spoljna izolacija. Kuća nema dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Pola kuce u pitanju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Centar, 210.000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Restoran splav, 250m2+100m2 bašte + 50m2 magacina Plovni registrovan objekat sa plovidbenom dozvolomn se sastoji od 250m2, zatvorene sale sa kuhinjom. Bašata splava ima 100m2. Takođe splav restoran ima magacin od 50m2. Provizija 2% 065/683 0000 Prikaži broj Poslovni prostor /....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(97) Kuća 350m2 na placu od 1309m2 - širi centar Prodaje se kuća od čvrstog materijala, površine 350m2 na placu od 1309m2 na vrlo lepoj lokaciji.Prvi deo se sastoji od tri sobe,kuhinje,ostave,kupatila i predsoblja.Drugi deo u prizemlju ima četiri garsonjere-apartmana (soba sa kupatilom....

 
 
 
  Kuća, UROVCI, 160.000 €, 350,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Obrenovcu – opština Urovci, ukupne površine 350m2, na 22.80 ari placa, koja se nalazi na odličnoj lokaciji na samo 3 km od centra Obrenovca. Kuća se sastoji od prizemnog dela koji se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg sa desne strane stepenice vode na sprat na kom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Palilule. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 149.500 €, 350,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća koja se sastoji iz 4 dela pod jednim krovom, tri dela su stambena, a četvrti deo se sastoji od garaže-radionice. Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 350,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Šumarice, površine 350 kvm, na 6,31 ar placa, grejanje etažno na pelet.Kuća se sastoji iz dva dela (dva ulaza), dve nezavisne celine. Prva kuća se sastoji od :PRVOG ULAZA Prizemlje( hodnik, kupatilo, dnevna soba,kuhinja),unutrašnje stepenice, Sprat( dve sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 77.250 €, 350,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stambeno - poslovni prostor na odličnoj lokaciji,magistralni put Bačka Palanka -Sombor-Novi Sad.Poslovni trostor se nalazi na placu od 1079m2.Od toga 350m2 je poslovni prostor,170m2 hala za više namena,42m2 kancelarija,42m2 prodavnica,60m2 garaža sa kanalom.Prostor....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 350,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Poželjna lokacija u Rakovcu, stambeno poslovni objekat +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045526, Rakovac, Centar. Oglašavamo prodaju porodične kuće od 350m2 na četiri etaže , suteren ,prizemlje , i dva sprata . U prizemlju se nalazi poslovni prostor ,sa lokalom i magacinskim prostorijama....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 420)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>