• GoHome Professional
do 617 eura/m2 barem 280 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 617 eura/m2 barem 280 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 barem 280 m2

  • Za upit "do 617 eura/m2 barem 280 m2" pronađeno 14 843 nekretnina - prosečna cena 125 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 5000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • bazen
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, CEREVIC, 118.450 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na samo pedesetak metara od Dunava nalazi se predivna prizemna kuća puna potencijala. Odlična za život, kao i za pretvaranje u poslovni prostor tipa staračkog doma, ugostiteljkog objekta Nalazi se u centru Čerevića, u blizini marketi, autobuska stajališta, pošta, ambulanta - sve....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veća porodična kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru. Građena je u dva nivoa, a sastoji se od dve zasebne stambene jedinice. U prizemlju je četvorosoban stan koji se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri zasebne sobe, kupatila i....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 284,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi spratna kuća građevinske površine 200m2+ porodična stambena zgrada 72, pomoćna zgrada 72m2 Kuća, Paraćin | Prodaja · 284m² · 90.000€.

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BAJINA BAŠTA, 180.000 €, 284,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Bajinoj Bašti Prizemlje + 2 sprata. U prizemlju do ulice se nalazi podrum, garaža i letnja kuhinja( mogućnost adaptacije u stambeni ili poslovni prostor) Stambeni deo se nalazai na 1. i 2. spratu ima oko 150m2 i predstavlja 5,0-soban stan Na 1. spratu se....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 137.000 €, 284,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca u Pozarevcu,naselje Busije od 284m2 na 4.82 ara placa + pomocna zgrada (kuca) od 100m2 sve uknjizeno 1/1 sa svojinom privatnom grejanje na gas,struja,voda,kanalizacija cena 137.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, KONATICE, 140.000 €, 284,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: BEOGRAD-BEOGRAD, Obrenovac-Konatice, , Niška, 284m2, 13ari, 140000 eur Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 108.150 €, 284,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonska porodična kuća, Čerević, u neposrednoj blizini Dunava . Agencijska oznaka nekretnine 3091039 , Čerević . Prodajemo salonsku kuću u centru Čerevića u neposrednoj blizini Dunava na samo 20 km od Novog Sada, Uknjižena ujednoj etaži na 28 4m2, takođe ima i uknjižene pomoćne prostorije....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 144.200 €, 284,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća koja je komplet renovirana, izuzetno funkcionalna, u strogom centru Karlovaca Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 105.000 €, 284,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosobnu porodičnu kuću od 284m2 na placu od 870m2 koja se nalazi u strogom centru Čerevića, u Karađorđevoj ulici na minut od predivnog , relaksirajućeg pogleda na Dunav. Stambeni deo se nalazi do ulice i ima oko 150m2. Čine ga tri velike sobe, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 108.150 €, 284,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 284m2 blizina Dunava 50m2, top lokacija. Kuća ima četiri pomoćna objekta i uknjiženi su 71m2 . Pomoćni ojekti su Kačara, tri garaže, letnja kuhinja sa čardakom, pušnica. Kuća ima anfor. Struja trofazna, gradska voda , centralno grejanje, septička, podovi pločice i parket.....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 17.500 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Duvanika - plac površine 2,85 ara. Plac je očišćen i bez objekata, bez komunalnih priključaka, a u Katastru su postoje upisani uknjiženi stambeni objekat površine 82m2 i pomoćni od 17m2 koji su uklonjeni. Širina placa oko 9m. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 134.000 €, 285,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Porodična kuća građena u dve etaže. U suterenu se nalaze tri sobe,kuhinja,ostava i kupatilo.Na podovima se nalazi laminat,pločice i itisoni.Prizemlje poseduje prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjskom nišom i trpezarijom,tri spavaće sobe i kupatilo.Grejanje na čvrsto gorivo ili....

 
 
 
  Kuća, KAC, 185.400 €, 285,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižena spratna kuća na lepom placu od627 m2 u Kaću. Upisana je na 96 m2 u osnovi, puta tri etaže + pomoćne prostorije. U polusuterenu poslovni prostor, sprat i potkrovlje stambeni deo. Etažno grejanje na gas, lepa mirna ulica, IDS 86543. .

 
 
 
  Kuća, Novi Slankamen, 74.270 €, 285,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična spratna kuća u Novom Slankamenu kod samog centra, u ulici Sremskoj. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata. U podrumu se nalaze ostave kao i kotlarnica. U prizemlju kuće je dnevni boravak, dve spavaće sobe i kupatilo. Sprat je u sirovom stanju koji je ostavljen....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 285,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kuću u Petrovaradina, u prelepom delu Sadovi. Ova kuća se proteže na oko 285 m2, sa dodatnih 56 m2 poslovnog prostora, smeštenih na prostranom placu od 432 m2. Građena sa temeljnom čvrstinom i pažljivom izolacijom, ova kuća donosi spoj sigurnosti i komfora, a centralno grejanje na....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 74.270 €, 285,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična spratna kuća u Novom Slankamenu kod samog centraj. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata. U podrumu se nalaze ostave kao i kotlarnica. U prizemlju kuće je dnevni boravak, dve spavaće sobe i kupatilo. Sprat je u sirovom stanju koji je ostavljen za dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 285,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte ovu očaravajuću spratnu kuću u srcu Petrovaradina, u prelepom delu Sadovi. Ova impozantna kuća se proteže na oko 285 m2, sa dodatnih 56 m2 poslovnog prostora koja može da se koristi kao automehaničarska radnja, smeštenih na prostranom placu od 432 m2. Građena sa temeljnom....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 105.000 €, 285,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca je u dobrom stanju! Kuca je sagradjena od sitne i kvalitetne cigle. Iza kuce se nalaze pomocne zgrade pogodne za izdavanje, letnja kuhinja i velika sala, garaza i veliko dvoriste! Iza pomocne zgrade je basta od 11 ari. Kuca je uknjizena 1/1. Moguc dogovor oko cene. Terasa, Parking,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Upoznajte ovu očaravajuću spratnu kuću u srcu Petrovaradina, u prelepom delu Sadovi. Ova impozantna kuća se proteže na oko 285 m2, sa dodatnih 56 m2 poslovnog prostora, smeštenih na prostranom placu od 432 m2. Građena sa temeljnom čvrstinom i pažljivom izolacijom, ova kuća donosi....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 72.600 €, 285,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Novom Slankamenu *površina kuće 285 m2 *površina placa 1509 m2 *dvofazna struja / gradska voda / *grejanje čvrsto gorivo+priključak gas-a /septička jama *6 soba / 1 kupatilo *podrum *uknjižena kuća vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### *agencijska provizija uračunata....

 
 
 
  Kuća, ZAJEČAR, 100.000 €, 286,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114446, spratna, terasa(3), uknjizen, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Zaječar | Prodaja · 286m² · 100.000€.

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 286,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114446, spratna, terasa(3), uknjižen, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 150.000 €, 286,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca u Bratstva jedinstva od 286m2 na 397m2 placa Struja ,CG,kanalizacija,voda cena 150.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 133.900 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se Izuzetan salaš sa 4.43 katastarska jutra zemlje na Segedinskom putu. Salaš se nalazi na 1 km od naselja i prve prodavnice i izlazi na asfaltni put. Salaš je čvrste gradnje i delimično je renoviran. Stambeni deo je veliki oko 279 m2 i sastoji se iz dva dela,....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 279,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac površine 2,79ari, smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje. Na placu od 2,79ari nalazi se kuća za rušenje, površine 94m2. Kuća je uknjižena, što pruža sigurnost i jednostavnost u postupku prenosa vlasništva. Ova nekretnina nudi idealnu priliku za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 279,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Dudova šuma, prodaje se porodična samostalna kuća sa suterenom, prizemljem i potkrovljem u ukupnoj korisnoj površini od 279kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 1014kvm. Potrebna adaptacija koja je delimično započeta. U svom sastavu poseduje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana kuća od 279m2 na placu od 13,33a. Nalazi se u Jagodini u naselju Strelište. Kuća, Jagodina | Prodaja · 279m² · 160.000€.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 154.500 €, 279,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna,spratna kuca u Vrbasu,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 159.650 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja!!!! Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 154.500 €, 279,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja! Terasa.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 103.000 €, 280,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 103.000 €, 280,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 280,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 160.000 €, 287,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Na samom ulasku u selo Varna kod Šapca u prelepom okruženju na placu od 16 ari prodaju se dve kuće (prizemna i spratna), odmah useljive ,bez ikakvog ulaganja,sa alarmom i video nadzorom!Nekretnine se nalaze na glavnom putu,nedaleko od centra sela i na oko 6 kilometara od centra Šapca!....

 
 
 
  Kuća, DRAŽEVAC, 195.000 €, 288,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 288m2 koja se nalazi na placu ukupne površine 45 ari u Obrenovcu (Draževac). Kuća se nalazi u brdovitom delu sa prelepim panoramskim pogledom, sa direktnim pristupom na asfaltni put, na 200m udaljenosti od glavnog puta Obrenovac-Stepojevac(Ibarska magistrala).....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u prelepom kraju Bačke Palanke, na odličnoj poziciji u samom gradu. Kuća se nalazi u mirnoj, odličnoj stambenoj ulici, gde su kuće lepo uvučene, i imaju prelepe prilaze. Kompletna kuća je izolovana i građena čvrstim materijalom 80tih godina. Raspored je odličan,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 144.200 €, 288,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Izuzetna četvorosobna kuća na lepom placu. Odličan kvalitet gradnje i opreme.U prizemlju je: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa. Na poluspratu su 2 spavaće sobe i kupatilo. Potkrovlje je u sirovom stanju. U podrumu je vešeraj.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 288,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na Baglajšu P+1, na parceli površine 8,13ari.Sastoji se od pet soba, dva kupatila, kuhinje sa trpazarijom, velike letnje kuhinje i pomoćnih prostorija površine 169m2, koje su u službi ekonomskog dela dvorišta.Uknjižena. Agencijska provizija 2% .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 435)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>