• GoHome Professional
do 617 eura/m2 500 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 617 eura/m2 500 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 500 m2 što veći

  • Za upit "do 617 eura/m2 500 m2 što veći" pronađeno 353 nekretnina - prosečna cena 231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 15000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BUKOVAC, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinski plac, površine 405 m2, u Bukovcu u odličnom delu naselja. Plac je odlično pozicioniran. Na placu postoji mogućnost izgradnje samostojećeg objekta ili objekta sa dva stana. Put do placa je asfaltni, a svi priključci vodovod, kanalizacija, struja i gas se nalaze....

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 9.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac pravilnog oblika, ravan, nedaleko od Dunava, građevinska zona. Agencijska provizija za kupca 500eur (protivvrednost u dinarima). .

 
 
 
  Plac, SLANCI, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u građevinskoj zoni površine 5 ari pored asfaltnog puta u Izvorskoj ulici. Uknjižen na prodavca bez zabeležbi i tereta. Indeks gradnje 40% iznad zemlje i 60% pod zemljom sa mogućnošću formiranja 4 nezavisne jedinice u dvoetažnom objektu - visina slemena 9 metara. Dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 27.810 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Bukovcu od 524m2 Plac nema priključke,mali deo do placa je tucanik. Kroz plac protiče potok. Postoji mogućnost dogovora oko cene! Plac je za svaku preporuku,vredi pogledati! Za sve dodatne informacije,kontakt telefon 066-82-92-700,065-27-27-091 Nikola Ljuboja-reg.posrednika....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup svim gradskim sadržajima, a opet u mirnom i prijatnom okruženju. - Asfaltni put vodi direktno do samog placa – bez makadama i nepristupačnih....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka Banja, plac za gradnju 3 km od centra, naselje Reka, cena 25000 evra. .

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Starim Banovcima prodaje se građevinska parcela površine 5 ari. Nalazi se unutar građevinskog područja, što omogućava izgradnju stambenog objekta. Parcela je u mirnom delu naselja, a istovremeno nadomak svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, autoputa. Stari Banovci su poznati....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela površine 5 ari na Zlatiboru, u blizini restorana Čumićevo sokače. Plac se nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 5ari, blizu centra Obrenovca, u Šljivicama, udaljen od škole, vrtića, pošte na desetak minuta hoda. Na placu struja, voda, kanalizacija do asfaltnog puta sa dve strane. Dimenzije placa 29x17 m. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500m koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 500,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1.//Agent:064/2292096// .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 113.300 €, 500,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac – Veternik, Veternički breg Na prodaju atraktivan građevinski plac površine 494 m², smešten u mirnom i naseljenom delu Veternika, na uzvišenju Veterničkog brega. Plac se nalazi u asfaltiranoj ulici, sa izgrađenim kućama u okolini, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761-0253 Agencijska provizija za....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 49.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlican plac 482 ari u Futogu. Na placu imaju udareni temelji za gradnju i pomocna supa,Oko placa su sve kuce useljene. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 82.050 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114670, struja, uknjižen, plac. Prodaje se plac od 547m2 na Adicama. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 82.050 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114670, struja, uknjizen, plac. Prodaje se plac od 547m2 na Adicama. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 24.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Plac, SLANCI, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Slancima od 5 ari, na slici označen pod brojem 2. Uknjižen. Provizija 750. 063/77-20-223 R-ID: #2547 .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
  Plac, KAC, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjižen. * LUX PLAC KAĆ* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kaću, HITNA PRODAJA, CENA SNIŽENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zastićena od buke i saobraćaja. Idealna za porodično stanovanje ili vikend....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 5.000 € na 3.800 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ŽITIŠTE, 3.800 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 5.000 €
29.03.2026 - 3.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u blizini centra Međe, opština Žitište. Površina 492m2, širina 13m, bez priključaka. Udaljenost od Zrenjanina 47km, od Žitišta 29km. U selu postoji osnovna škola, ambulanta, marketi... Agencijska provizija: 500 Eur Broj upisa u Registar posrednika:1378 .

 
 
 
  Plac, KOVILJ, 116.400 €, 500,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u građevinskoj zoni od 5.650m2-koji se nalazi u građevinskoj zoni..u Kovilju, atraktivan za izgradnju.. U blizini se nalazi sva infrastruktura (voda ,struja,kanalizacija), udaljen od Novog sada 22km. u blizini izlazak na auto-put,što je prednost . cena 20e/m2 vredi....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mali Mokri lug - Potes Studenac plac, 5a, makadamski put U ponudi je ravan plac u građevinskoj zoni, u neposrednoj blizini ulice Žarka Trpkovića. U okolini je već započeta izgradnja objekata. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent Jovana Simić: 061/62-08-202 (licenca br.....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 59.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lepa velika parcela u zoni porodične gradnje, koja je isparcelisana na 24 parcele, od kojih je još 5 ostalo za prodaju i sve su od 4.9 ari. Izlazi na ulicu celom širinom, a sredinom parcele je projektovana ulica -put za ulazak u sve ostale parcele. U blizini voda, struja. Na lepoj....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Veterničkom bregu u naselju .Odlična pozicija , sva infrastruktura u blizini .Odlična ponuda .Pozovite da pogledate ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi....

 
 
 
  Poslovni prostor, ARANĐELOVAC, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stambeno poslovni objekat, sa velikom salom za veselja, sa 250 sedećih mesta. Objekat poseduje kuhinju, dva mokra čvora. U cenu ulazi i hladnjča za skladištenje jela i pića, kao i kompletan inventar. Na parceli od 12 ari nalazi se i stambeni objekat, koji je na nivou trosobnog....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2 koji se prodaje, a parcela je veće površine U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za izgradnju kuće....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 500,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 4.5 ari u naselju Rudine na Zlatiboru, u neposrednoj blizini teniskih terena. Nalazi se uz asfaltni put, što omogućava jednostavan prilaz tokom cele godine. Savršeno za one koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u planinskom vazduhu i prelepim pejzažima.....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stepe Stepanovi��a, pr+I, ta, uknji��ena, blizina tr��nog centra i crkve,-Odli��na lokacija za investitore, dozvoljena gradnja.Agencijska provizija 2% -11ari .

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 20.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Placevi dimenzija 20X25m. 12 placeva u nizu (25X250m). Korekcija cene u slučaju kupovine cele parcele. Nasut put širine 4m. Struja, voda i asfalt na 50m od placeva. Uskoro priključak za struju do parcela. Poljoprivredno zemljište njiva 3. klase. Udaljenost od magistralnog puta Batajnica-Ugrinovci....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 61.000 € na 85.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 61.000 €
22.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761- 0253 Prikaži broj Agencijska....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJEMO KUĆU 500m u KORUŠKOJ glavni put Lokacija: Banoštor (Srbija, Beočin) Ulica i broj: KORUŠKA Kvadratura: 500m2 Površina zemljišta: 2500m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 120.000 €, 500,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve stambene kuće + pomoćna kuća u jednom prostranom dvorištu, na lepom placu koji pruža mir, privatnost i bezbroj mogućnosti. Zašto je ovo posebna nekretnina? - Savršeno rešenje za velike ili višegeneracijske porodice - Mogućnost zajedničkog života, a opet svako ima svoj....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 150.000 €, 500,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Leštar, početak Starca Vujadina, plac 4,1ar i novosagrađena, neupisana kuća od 220 kvadrata. Pet spavaćih soba, tri kupatila, dve terase. Velika garaža, kompletno sređena kuća, odličnog rasporeda, bez ulaganja, etažno grejanje. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Za investitora, plac za gradnju na odličnoj lokaciji. Stanovanje/poslovanje 80%-20%. Index 60%. Maksimalna visina venca 21m. Cena dogovor Ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac u gradjevinskom području za izgradnju kuće. Plac je veličine od 468m2. Dimenzije placa cca 33x14m. Plac pozicioniran na uglu dve ulice. Asfalt do placa. Svi priključci se nalaze u ulici ( struja, voda, kanalizacija, gas). Udaljen od centra grada 2km. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 329.600 €, 500,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu spratnu kuću, velikog potencijala za višeporodično stanovanje na prelepom potezu Begeča. Na prizemlju se nalaze predivan, svetao dnevni boravak, četiri spavaće sobe, garderober, kuhinja i kupatilo. Na spratu imamo dva trosobna stana od kojih je jedan....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 49.900 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 553m Bukovac Kosovska ulica za gradnju kuće Lokacija: Bukovac (Srbija, Novi Sad) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 553m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Gas Tekst oglasa Ekskluzivna prodaja Oglasavamo prodaju, GRADJEVINSKI PLAC....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 354)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>