• GoHome Professional
do 617 eura/m2 500 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 617 eura/m2 500 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 500 m2

  • Za upit "do 617 eura/m2 500 m2" pronađeno 345 nekretnina - prosečna cena 231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 15000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SUBOTICA, 25.000 €, 536,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u naselju Mali Bajmok, površine 536 m2 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 89.000 €, 536,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična stambena kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu, pogona i za poroični biznis.. Kuća poseuje dva dnevna boravka, dva kupatila, 7 spavaćih soba, prostor predvidjen za poslovni različite namene. Pristup kući je moguć iz dve ulice za sve vrste vozila. Vredno pogledati. Za ozbiljne....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 536,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u okolini centra grada 536m2 Zamišljena da pruži prostor, udobnost i mogućnosti, ova kuća na dva sprata nudi sve što vam treba – i još ponešto. U njoj se nalaze dva dnevna boravka za porodična okupljanja, sedam spavaćih soba za mir i privatnost, dva kupatila, funkcionalna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 3.300 €, 462,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela poljoprivredno zemljište 462 m2. Pogodno za izgradnju vikendice, u blizini su priključci za vodu i struju. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Plac, IRIG, 43.000 €, 538,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PLAC OD 538m2 U VRDNIKU ZA 50000 EUR TEL 064 6432338 Oglašavamo ekskluzivnu prodaju placa u građevinskoj zoni u Vrdniku, u mirnoj ulici iznad stare Železničke stanice. Plac je u banjskoj građevinskoj zoni, uknjižen kao voćnjak. Ima direktan prilaz sa asfaltirane ulice i pored placa....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 14.000 €, 462,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 4,61a u Trnavi. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u građevinskom području 461 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 41.000 €, 461,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac sa započetim objektom u Donjem Međurovu. Površina placa je 461m2, pogodan je za izgradnju kuće. U blizini su kuće tako da je moguće priključiti vodu i struju. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području Plac, Jagodina | Prodaja · 461m² · 10.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 461,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 540,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – na placu sa kolskim ulazom površine 550m2 se nalaze tri objekta: prvi do ulice, lokal površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje, u sredini kancelarijski i magacinski prostor 120m2 u prizemlju i 120m2 dvosoban stan na spratu, na kraju parcele dve radionice površine....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 280.000 €, 460,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.adventisrealestate.com

Nova, de lux sagrađena kuća, sa dve posebne etaže/dva stana. Neuseljavano, novo! Preporuka! .

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 290.000 €, 540,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

540m2 (pomoćni objekat 100m2), PR+I+PTK, plac 8.08 ari, etažno grejanje na pelet, parking, garaža, ostava, voda, struja, asfalt, kanalizacija. Uknjižena Prodaje se prelepa, renovirana kuća od 440m2 sa pomoćnim objektom od 100m2 na 6ar placa, na odličnoj lokaciji u Lazarevcu, nedaleko....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 241.000 €, 540,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa 15 apartmana u BANJI VRUJCI , sa razrađenim biznisom! Na odličnoj lokaciji u srcu Banje Vrujci, nudimo vam izuzetno kvalitetnu i lepo uređenu kuću sa ukupno 15 kompletno opremljenih apartmana, savršenu za nastavak uspešnog ugostiteljskog poslovanja. Struktura objekta:....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 290.000 €, 540,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 460,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac -gradjevinsko zemljiste, domenzija 15m x 30m. Ulaz je iz ulice Sadika Ramiza. Plac se nalazi blize mostu Gazela. Agencijska provizija 2% -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 295.000 €, 460,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni objekat u naselju Aerodrom, sa izlazom na dve ulice, na odličnoj poziciji.Poslovni prostor površine 87m2 u osnovi, sa dva lokala u prizemlju, jednim poslovnim prostorom na I spratu i pet soba za izdavanje sa kupatilom na II spratu.Kuća površine 95m2 u....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 200.000 €, 459,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6, 5 ari, korisne povrsine 459 m2. Sastoji se iz PR+SP+PK, sa dva ulaza , 4 dnevne sobe , 4 spavacih soba , 3 kuhinje , 3 kupatila, sa prelepim prostranim....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 4.000 €, 541,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Jelašnici, površine 541m2. Put do parcele je makadam, plac je nepravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište, postoji mogućnost priključka na vodu i struju. Front u zadnjem delu oko14m. Uknjižen, čisto vlasništvo, privatna svojina. Za više informacija slobodno....

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 4.000 €, 541,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, REKOVAC, 100.000 €, 458,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada se prodaje sa kompletnuim inventarom u funkciji. Sastoji se iz mlina 80 m2, lokala za prodaju hleba od 100 m2,Velikog magacina za skladistenje zita i brašna od 200m2 , i pekare potpuno opremljene i kalupovima i pecima i mesalicama za testo od oko 120 m2. Dva mokra....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 280.000 €, 542,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda nekretnine u strogom centru Vršca, izvanredna prilika za investitore i ljubitelje luksuznog života! Na parceli od 754m2, okruženoj svim potrebnim sadržajima poput škola, prodavnica, banaka, restorana i zelene pijace, nalaze se tri odvojena objekta sa izuzetnim potencijalom....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 159.000 €, 457,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na dobroj lokaciji u Mladenovcu imamo u ponudi kuću od 457m2 na 4,5ari lepog sređenog placa delimično popločan kamenom dok je ostatak u prelepom održavanom zelenilu. U sklopu kuće su četiri stana, lokal, garaža i kotlarnica, kao i pomoćni objekat. Stolarija izuzetno kvalitetna, terase....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 14.000 €, 457,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji placeva u Nišu, na Gabrovačkom putu, od 457 kvadrata po ceni od 14 000 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. -------------------------------------------- Plac....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 201.570 €, 457,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odlicnu kucu u Veterniku! Za vise informacija i gledanje pozovite agenta prodaje! .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 52.000 €, 544,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište, površine 544 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve, markreta i tržnog centra. Parcela je sređivana i održavana, pripremana za izgradnju. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 299.000 € na 280.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 456,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400.000 €
24.08.2025 - 320.000 €
19.09.2025 - 300.000 €
10.10.2025 - 320.000 €
06.02.2026 - 299.000 €
01.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna nekretnina u srcu Palića – pravo porodično ili investiciono utočište koje spaja udobnost, funkcionalnost i šarm tradicije, udaljeno svega nekoliko minuta hoda od Krvavog i Palićkog jezera. Na prostranom placu od 13,88 ari, smeštena je očuvana glavna kuća ukupne....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.900 €, 456,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u Jagodini, u naselju Solaris, predstavlja odličnu priliku za gradnju u naseljenom delu grada. Plac je pravilnog oblika i ima prilaz do puta, što omogućava lak pristup i dobru funkcionalnost parcele. Površina zemljišta iznosi 4.56 a, odnosno 456 m². Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 240.000 €, 545,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUĆA u centru grada ,sa poslovnim prostorom . LOKAL do glavnog puta , pogodan za više delatnosti .U sklopu je stambeni prostor. Posebno kuća P+1, sređena. Plac površine 5,45 ari . CENA:130000e .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 350.000 €, 546,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna, moderna kuća vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednom od najatraktivnijih delova Inđije, u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini centra grada. .

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 25.000 €, 454,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 454 m2 nalazi se na obodu šumarka, nedaleko je struja,a do placa je nasipani put. Plac ne na potezu Zaugline. Plac je uknjižen na vlasnika-privatna svojina 1/1. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21946 STATUS....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 111.000 €, 453,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji blizu centralnog trga. Sama kuća poseduje tri nezavisne celine sa podrumom. Kuća je priključena na gradsku kanalizaciju, trofaznu struju, gradsku vodu.. Ispod kuće se nalazi podrum sa garažom. Vredi pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 25.000 € na 28.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUBOTICA, 28.000 €, 547,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 22.000 €
29.08.2025 - 25.000 €
20.02.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prazan plac u naselju Palić površine 547m2 sa projektom i građevinskom dozvolom.U ulici postoji priključak za gradsku vodu i kanalizaciju.Nalazi se u asfaltiranoj ulici. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 453,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se veliki stambeno poslovni objekat na lepom mestu. Kuća, Jagodina | Prodaja · 453m² · 115.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 453,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veliki stambeno poslovni objekat na lepom mestu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 350.000 €, 548,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.gsigma.rs

Na 150 metara udaljenosti od pešačke zone centra grada Zrenjanina, prodaje se Poslovni objekat koji se sastoji od ukupno 13 lokala koji su različite veličine. Veličina parcele je 712 kvadrata. Izlog Direktan ulaz sa ulice Telefon Grejanje CG - gas.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 58.000 €, 452,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište površine 452 m2 u nas. Branko Bjegović kod škole i vrtića, u lepom, mirnom i urbanizovanom kraju pogodnom za gradnju porodične kuće,sa neposrednom dostupnošću komunalnih priključaka. Plac je na ravnom području, između izgrađenih kuća,....

 
 
 
  Plac, VINIK, 60.000 €, 452,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac za gradnju u naselju Branko Bjegović. Plac se nalazi u blizini Osnovne škole "Ivo Andrić". Plac je površine 4,52a. Do samog placa su priključci za struju i vodu. Plac je na lepoj lokaciji, idealan za gradnju porodične kuće. Plac se vodi kao gradsko....

 
 
 
  Plac, VINIK, 50.000 €, 452,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se placu u naselju Podvinik udaljen nekih 700m od oš Iva Andrić. Plac je pravouganog oblika površine 452m2, diminzija 16x28.5m. Po urbanističkom planu prostor je namenjen za porodično stanovanje , spratnosti P+2+PK, indeks zauzetosti gradjevinske parcele je 60%. Put do placa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 452,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 140.000 €
13.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na 3,64 ara placa! Ova kuća je u sivoj fazi, što znači da sve što vidite sada može postati tačno onako kako ste oduvek želeli. Bilo da sanjate....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 39.000 €, 452,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prazan plac u Vikend naselju površine 452 m2. Plac je bez prikljućaka. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 273.000 €, 452,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća porodična spratna veoma kvalitetno građena. U prizemlju je veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Prostrano kupatilo, spavaća soba. Na spratu tri sobe od kojih dve imaju izlaz na terasu, kupatilo i garderobni prostor. U dvorištu se nalazi garaža i dodtatni prostor opremljen....