• GoHome Professional
do 617 eura/m2 440 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 617 eura/m2 440 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 440 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 617 eura/m2 440 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 334 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 31000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • opremljen
    • podrum
    • prizemlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 295.000 €, 460,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni objekat u naselju Aerodrom, sa izlazom na dve ulice, na odličnoj poziciji.Poslovni prostor površine 87m2 u osnovi, sa dva lokala u prizemlju, jednim poslovnim prostorom na I spratu i pet soba za izdavanje sa kupatilom na II spratu.Kuća površine 95m2 u....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, VINIK, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na Panteleju na dobroj lokaciji. Površine je 3,3ara, gradsko građevinsko zemljište je. Plac je pravougaonog oblika, koeficijent izgrađenosti 1,6 i pogodan je za gradnju sambene zgrade. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 617 eura/m2 440 m2 zadnjih 14 dana'
160.000 €
21.000 €
125.000 €
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 19.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinska parcela 4 ara u zoni stanovanja i turizma u naselju Gajevi na Zlatiboru. Širina parcele do asfaltirane ulice Kleka je 36 metara, urađena prenamena zemljišta, bunar na parceli dubine 80 metara, blaga kosina i sunčana strana sa pogledom na vrh Čigota. Na parceli....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 446,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam kuću u jednom od najlepših naselja u Sremskim Karlovcima! Ova predivna porodična kuća nudi ne samo udobnost već i spektakularan pogled na proplanke i vinograde, okružena mirnom prirodom i zelenilom. Sa četiri prostrane spavaće sobe i velikim dnevnim boravkom koji....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 15.089 €, 431,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište površine 431 m² u Prijepolju, potes Ivanje, za koju je sproveden postupak parcelacije i formirano je 27 parcela površine 981 m², 767 m², 777 m², 546 m², 450 m², 517 m², 543 m², 448 m², 475 m², 485 m², 455 m², 481 m², 509 m², 444 m², 445....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 72.000 €, 400,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac 3.76 ari u naselju Gradnulica-guvno na kom se nalazi izgrađen temelj za kuću površine 10x10. U dnu dvorišta se nalazi dvorišni stan površine 60 m2. Sastojb se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom, ostave, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje na GAS,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 148.000 €, 397,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju porodična kuća u Somboru, u samom centru grada, neposrednoj blizni suda, pošte, pešačke zone, opštine. -Površina kuće je 397 m2, a površina placa je 727 m2. -Kuća se sastoji iz tri stambene jedinice, od kojih ukupno 11 soba, 3 kupatila, 4 kuhinje, 3 ostave, kao i 3 podrumske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>