• GoHome Professional
do 617 eura/m2 280 m2 potkrovlje kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 617 eura/m2 280 m2 potkrovlje kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 280 m2 potkrovlje kablovska

  • Za upit "do 617 eura/m2 280 m2 potkrovlje kablovska" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 48000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzom Brodu. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada. Kuća je površine oko 280m2. Sastoji se od podruma 60m2, prizemlja, sprata i potkrovlja identične površine 74m2. Prizemlje poseduje ulazni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 270,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i radionica sa spoljnim vratima. Na prvom spratu kuća je nivo trosobnog stana. Potkrovlje takođe osposobljeno za život. Urađena....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 52.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 617 eura/m2 280 m2 potkrovlje kablovska'
120.000 €
190.960 €
199.000 €
  Kuća, VLASOTINCE, 119.000 €, 268,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, u najlepšem delu Vlasotinca, u blizini hotela “Grozd”. Kuća je u osnovi 120m2, strukture Po+Pr+I+Pot, ukupne korisne površine 268m2 , na placu od 424m2. Unutrašnji prostor je organizovan na sledeći način: u prizemlju kuće se nalazi hodnik, veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju velika porodična kuća u centru Brzog Broda. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Plac je površine 590m2. Kuća je u osnovi 119m2 i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja koji su povezani unutrašnjim stepeništem. Sve tri etaže su u funkciji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su opremljeni za život, identičnog su rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 145.000 €, 300,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, prostrana kuća u naselju Nikola Tesla. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća se nalazi na velikom i izuzetno lepo uređenom placu od 14 ari. Kuća je uknjižene površine 300m2 i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je 300m2. Kuća je gradjena za potrebe izdavanja apartmana i soba. U suturenu je apartman. Prizemlje se sastoji od dve sobe i apartmana a potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 150.000 €, 260,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća u Donjoj Vrežini. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Blizu su marketi, autobusko stajalište, osnovna škola. Kuća je ukupne korisne površine 260m2, u osnovi 89m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 179m2. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 123.600 €, 260,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nadomak grada, blizu kanala, uvučena od glavnih saobracajnica, idelna za miran i udoban život. U stvarnosti ima 260 m2 stambenog prostora, suteren + visoko prizmlje kao stambeni prostor i potkrovlje na koje se uvek može proširiti. Izuzetno dobro građena, odlično održavana, svetla,....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 62.900 €, 256,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 160.000 €, 254,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa visokim potkrovljem koja se nalazi u centru Bačkog Jarka u lepoj i mirnoj ulici, na odličnoj poziciji gde su svi sadržaji poput autobuske stanice, škole i vrtića, marketa i dr. na 5min šetnje od kuće. Kuća u prizrmlju od prostorija ima: predsbolje, dve spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>