• GoHome Professional
do 617 eura/m2 2.sprat 290 m2 što skuplji 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 617 eura/m2 2.sprat 290 m2 što skuplji 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 2.sprat 290 m2 što skuplji 1.sprat

  • Za upit "do 617 eura/m2 2.sprat 290 m2 što skuplji 1.sprat" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 568 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 58000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 301,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje: dnevni boravak, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, WC, terasa.I sprat: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo,WC.II sprat: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe,kupatilo, WC. Dupli zidovi, PVC stolarija. Garaža 30m2. Starija kuća u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 160.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BAJINA BAŠTA, 180.000 €, 284,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Bajinoj Bašti Prizemlje + 2 sprata. U prizemlju do ulice se nalazi podrum, garaža i letnja kuhinja( mogućnost adaptacije u stambeni ili poslovni prostor) Stambeni deo se nalazai na 1. i 2. spratu ima oko 150m2 i predstavlja 5,0-soban stan Na 1. spratu se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 617 eura/m2 2.sprat 290 m2 što skuplji 1.sprat'
190.000 €
169.000 €
175.100 €
  Kuća, KRAGUJEVAC, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno odvojene. U prizemnom delu: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatilo i dve terase. Prvi sprat, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju polovina porodične kuće, sa odvojenim ulazom, sa pola placa sa izlazom na glavni asfaltni put. Prikljucak za vodu, prikljucak za trofaznu struju, prikljuceno na kanalizaciju a poseduje i septičku jamu, grejanje na čvrsto gorivo, telefon i interenet nisu uvedeni ali kablovi....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 154.500 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 295,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se sastoji iz tri etaže i svaku etažu čine: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prizemlje i prvi sprat su kompletno sređeni, dok je drugi sprat samo omalterisan. Gradska voda i kanalizacija, trofazna struja. Urađena izolacija i fasada na kući. Gas je prošao....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 137.800 €, 271,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Vrbasu, na placu od 526m². Kuća se sastoji od podruma sa dve garaže i dva sprata. Na prvom spratu nalaze se spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba, trpezarija i kuhinja. Drugi sprat je u sivoj fazi, pružajući mogućnost prilagođavanja vašim željama. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.000 € na 120.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 120.000 €, 262,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
30.05.2025 - 140.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

4 km udaljeno od grada Loznica (Zapadna Srbija) se prodaje lepa udobna kuća. Ukupna površina kuće iznosi 262 m2, dok stambena 200 m2. Kuća ima tri nivoa. Na prvi se ulazi sa terase (sa prednjeg dela kuće). Tamo se nalaze trpezarija sa kuhinjom i dnevna soba. Ulaz na drugi nivo se....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.