• GoHome Professional
do 617 eura/m2 2.sprat 250 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 617 eura/m2 2.sprat 250 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 2.sprat 250 m2

  • Za upit "do 617 eura/m2 2.sprat 250 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 561 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 62000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Centar, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.000 € na 120.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 120.000 €, 262,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
30.05.2025 - 140.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

4 km udaljeno od grada Loznica (Zapadna Srbija) se prodaje lepa udobna kuća. Ukupna površina kuće iznosi 262 m2, dok stambena 200 m2. Kuća ima tri nivoa. Na prvi se ulazi sa terase (sa prednjeg dela kuće). Tamo se nalaze trpezarija sa kuhinjom i dnevna soba. Ulaz na drugi nivo se....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 160.000 €, 237,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju (vertikala), smeštena na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad, udaljena svega 13 kilometara od centra Beograda. Kuća se sastoji od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 617 eura/m2 2.sprat 250 m2'
169.000 €
169.000 €
55.000 €
  Kuća, BEOGRAD, 160.000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vm ponudimo kuću u Grockoj. Kuća se sastoji iz 3 etaže sa ukupnom površinom od 250m2 (uknjiženo 72m2). Kuća se nalazi na placu od 14 ari. Struktura: Prizemlje: Dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, špajz. 1. sprat: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 250,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 144.200 €, 250,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3090269 Prodaje se uknjižena kuća u Bukovcu. Kuća je spratna, opremljena. Kuca ima prizemlje ,dva sprata i potkrovlje koje se moze pretvoriti u jos jednu stambenu jedinicu.Ima veliko dvoriste sa malim jezercetom,3 velike terase i jos jednu veliku sa rostiljem ispod....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 139.000 €, 245,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen poslovni prostor površine 245 m² u TC Danica, u blizini gradske bolnice i centra grada. Lokal se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade, izuzetno je funkcionalan, trostrano orjentisan. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti (teretana, medicinska....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 149.000 €, 240,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje: Hodnik, velika dnevna soba, kuhinja, kupatilo, špajz i tehnička prostorija (vešernica/kotlarnica). - Prvi sprat: Spavaća soba, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, RUŠANJ, 160.000 €, 237,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno odvojene. U prizemnom delu: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatilo i dve terase. Prvi sprat, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 137.800 €, 271,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Vrbasu, na placu od 526m². Kuća se sastoji od podruma sa dve garaže i dva sprata. Na prvom spratu nalaze se spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba, trpezarija i kuhinja. Drugi sprat je u sivoj fazi, pružajući mogućnost prilagođavanja vašim željama. Prostrana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>