• GoHome Professional
do 617 eura/m2 2.sprat što skuplji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 617 eura/m2 2.sprat što skuplji pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 2.sprat što skuplji pogodan

  • Za upit "do 617 eura/m2 2.sprat što skuplji pogodan" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 528 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2
    • do 380 m2
    • 380 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 380 m2
    • 460 m2
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 700,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti. Objekat ima mogućnosti za magacinski prostor i raznu proizvodnju dozvoljenu u naseljenom mestu ili za distributivni centar. Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Donja Vrežina, 360.000 €, 700,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 617 eura/m2 2.sprat što skuplji pogodan'
139.000 €
139.000 €
229.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 259.560 €, 390,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000123. Kuća je na atraktivnoj lokaciji, u mirnoj ulici, ali blizu velikih saobraćajnica (izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla). Blizina pijace, škole, obdaništa, velikih marketa. Kuća ima legalizovanih 195m2, ostalo je predato za legalizaciju. Kvalitetno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LESKOVAC, 239.000 €, 380,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2024 - 0 €
04.12.2024 - 760.000 €
21.03.2025 - 260.000 €
29.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU OBJEKAT U CENTRU GRADA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI MLINSKE ULICE I KOMPLEKSA "SAJAM", NA PLACU OD 4,20 ARI. KUĆA SE SASTOJI OD TRI ETAŽE. U PRIZEMLJU OBJEKTA NALAZI SE GARAŽA, PROSTORIJE U KOME JE SMEŠTEN SISTEM ZA GREJANJE, OSTAVE, VEŠERNICA, RADIONICA. UNUTRAŠNJE....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju polovina porodične kuće, sa odvojenim ulazom, sa pola placa sa izlazom na glavni asfaltni put. Prikljucak za vodu, prikljucak za trofaznu struju, prikljuceno na kanalizaciju a poseduje i septičku jamu, grejanje na čvrsto gorivo, telefon i interenet nisu uvedeni ali kablovi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 240m2 , plac 23. 7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 632,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji od velikog salona, kuhinja , kupatilo, wc. Prizemlje kuće pogodno za poslovni mprostor. Sprat kuće poseduje veliki dnevni boravak, izdvojena....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 350m2 koja se nalazi na placu površine 7,5ari u Obrenovcu (Barič). Nalazi se na 1,5km udaljenosti od glavnog puta Obrenovac-Beograd i do nje vodi asfaltni put. Kuća je po strukturi P+2+Pk, prizemni deo objekta je dovršen, dok su oba sprata i potkrovlje u sivoj....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća sa 6 apartmana na drugom spratu,prostranim prizemljem i prvim spratom. Pogodno za turizam. Uzminimalna ulaganja lako se može pretvoriti u hostel ili konačište, a veliko dvorište omogućava niz sadržaja. . Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan trosoban stan na Adicama. Izdaje se moderan, nov stan sa kuhinjom, useljiv od 01.09. Nalazi se na drugom spratu i prostire na površini od 75 metara kvadratnih. Pogodan je za porodični život, pa ga shodno svojim potrebama i ukusu možete opremiti. Za sve informacije nas pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, prazan, trosoban stan 65m2 u širem centru grada, Vojvode Šupljikca ulica br. 31, 2. sprat bez lifta. Stan ima klasičan raspored - iz hodnika u sve prostgorije. Tri sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Klima će biti. Pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>