• GoHome Professional
do 616 eura/m2 440 m2 parket 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 616 eura/m2 440 m2 parket 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 616 eura/m2 440 m2 parket 2.sprat

  • Za upit "do 616 eura/m2 440 m2 parket 2.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 420 m2 (malo manji)
    • 460 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 585 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 646 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 397.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi pr lokal plus jedan plus dva plus po, površine 400m2, u osnovi 106m2, na placu od 3,32ara. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, prvi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 370.000 €, 458,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 458m 2 na Paliluli u blizini Hotela Tami Residens, sa pripadajucim placem od 465m 2 a sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Spratovi su povezani unutrašnjim stepeništem koje povezuju etaze, svaki sparat je zaseban i ima svoj strujomer....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 320.000 €, 450,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.200.000 €, 400,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca , Cukarica , Banovo brdo , Golf , 400m2 merena kvadratura , 71m2 uknjizena kvadratura ( ceka se resenje i upis u katastar kompletne kvadrature ) , Vpr + I + II + Psu , cg / gas , perfektna , luksuzna vila , gradnja 2010.godine , na lepo uredjenom placu povrsine 5 ari - kvadratnog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 480,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Topciderske zvezde , Uzicke , rezidencijalna zona , 480m2 merena kvadratura ( uknjizena bez kvadrature ) , 5 ari , cg / gas + struja , luksuzna vertikala kuce , Hrastov parket 1. klase , Alu i drvo stolarija , sanitarije Hans Grohe , Fassau i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.250.000 €, 480,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 440 m2 parket 2.sprat (29)
  • do 616 eura/m2 parket 2.sprat (25)
  • do 616 eura/m2 440 m2 2.sprat (42)
  • do 616 eura/m2 440 m2 parket (42)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.